Şimdi Ara

Ezcool Smart Ten mi yoksa Next Tabloid HR11-01 A modeli mi? LÜTFEN YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sadece internet kullanımı için 10.1 inchlik bir android tablet almayı düşünüyorum. Next Tabloid ile Ezcool Smart Ten modelleri arasında karar veremedim. Oyun oynamak gibi bir derdim yok. İnternette gazete okuyayım yeter. Ama ekranın büyük olması benim için önemli. Bu yüzden 10.1 inchlik bu iki model arasında karar veremedim. Teknik servis desteği, ses çıkışı ve pil ömrü açısından değerlendirildiğinde hangisini tavsiye edersiniz?

Değerli önerileriniz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimo72

Değerli Forum Üyeleri,

Sadece internet kullanımı için 10.1 inchlik bir android tablet almayı düşünüyorum. Next Tabloid ile Ezcool Smart Ten modelleri arasında karar veremedim. Oyun oynamak gibi bir derdim yok. İnternette gazete okuyayım yeter. Ama ekranın büyük olması benim için önemli. Bu yüzden 10.1 inchlik bu iki model arasında karar veremedim. Teknik servis desteği, ses çıkışı ve pil ömrü açısından değerlendirildiğinde hangisini tavsiye edersiniz?

hocam hiç şüphesiz ezcool smart ten. hem tablet çok iyi hemde servisleri çok çok iyi. hatta bana bir güzellik yaptılar. tabletim bluetoothsuzdu, servislik işim oldu, gönderdim kısa zamanda hem sorunumu çözdüler hem de bluetothlu cihaz olarak gönderdiler. zaten şuan da piyasada satılanlarda bluetoothlu.. satış sonrası verdikleri destek için servislerine ayrıca tşkler burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: OchiMochi

quote:

Orijinalden alıntı: geronimo72

Değerli Forum Üyeleri,

hocam hiç şüphesiz ezcool smart ten. hem tablet çok iyi hemde servisleri çok çok iyi. hatta bana bir güzellik yaptılar. tabletim bluetoothsuzdu, servislik işim oldu, gönderdim kısa zamanda hem sorunumu çözdüler hem de bluetothlu cihaz olarak gönderdiler. zaten şuan da piyasada satılanlarda bluetoothlu.. satış sonrası verdikleri destek için servislerine ayrıca tşkler burada.

+1

• OchiMochi O kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir de kullandığınız Ezcool Smart Ten modelinin wifi çekiş gücü hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olacağım. Sizce wifi çekiş gücü nasıl? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
  • geronimo72 G kullanıcısına yanıt
    wifi çekimi bir tablette olmazsa olmazdır bence. wifi çekimi iyi olmasaydı mutlaka hem burada söylerdim hem de bu cihazı kullanmazdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.