Şimdi Ara

Epson stylus sx610fw yazmıyor..?!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epson marka yazıcıdan çıktı almak istediğimiz zaman yazıyormuş gibi yapıyor ama hiçbir rengi yazmıyor.ilk baş nozül kontrol yaptım renkleri parça pinçik çıkardı. Ardından kafa temizleme yaptım tekrar nozül kontrolde bu sefer hiçbir renk gözükmedi.mürekkepler full dolu. Agızlarını da tek tek kontrol ettim gayet akıcı. Kafayı alkolle yıkadım altındaki peçeteye hepsi rahat bir şekilde aktı.dünden beri uğraşıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?

• yok mu fikri olan.?
  • Fikir ne olabilirki?Anlatımınızın içinde yazmışsınız, başka seçenek kalmamış.Kafa arızalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon1977

Fikir ne olabilirki?Anlatımınızın içinde yazmışsınız, başka seçenek kalmamış.Kafa arızalı...

Eyvallah hocam. kendi başıma hallettim. Bir tek kırmızı kaldı diğerleri yazıyor. Ona da aynı muameleyi yapacam. Sağolun iyi günler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengo_19 -- 13 Haziran 2014; 7:56:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl yaptınız hocam?
  • 52radikal 5 kullanıcısına yanıt
    Dolabilen kartuşlarınıza şu solüsyonu doldurup bolca kafa temizliği ve yazdırma işlemi yapın.
    http://www.sarfet.com/epson-piezo-baski-kafalari-temizleme-murekkebi-ocp-ess-100gr
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    açaraçmaz e01 hatası veriyor hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.