Şimdi Ara

Digitürk'den aradılar soygumu nedir bu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hd digitürk cihazı kullanıyorum az önce aradılar cihaza yazılım güncellemesi yapılması gerekiyormuş bunun için eve servis gelecekmiş 25 tl ücret karşılığında cihazı güncelleyeceklermiş artıda 24 saat ücretsiz film paketlerini açıcaklarmış soygunmu bu? Cihazı biz güncelleyemezmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 12 Haziran 2014; 11:39:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belki yeni cihaz vereceklerdir. Bildigim kadariyla zaten uydu uzerinden guncelleme yapiyor digiturk.

• Hocam, kullandığınız kutunun modeli nedir? Birde kutuyla ilgili bir sorun yaşıyormuydunuz? Ben bugüne kadar güncelleme yapmak için servisin eve geldiğini ne duydum ne gördüm. Büyük bir ihtimalle ya Sagemcom kutu değişimi yapacaklar yada başka bir kutuyla değişim sağlayacaklar. Siz işin aslını öğrenin MH'yi arayarak ona göre davranın. 25TL vermek istemiyorsanız ben bu kutudan memnunum bir sorunda yok şuan olursa ben zaten ararım değip yollayın. Tercih sizin tabiki kolay gelsin.
  • Hayır kutu vermeyecekler sadece yazılım dediler.
    Sorunda yaşamıyorum hiç sorun olsa zaten ben arardım onları.Bu bana tamamiyle yolma taktiği gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 12 Haziran 2014; 12:55:29 >
  • Sen gidip günceletsen?
  • 25 TL ücret ne alakaymış ya.
  • Yolacak kaz arıyorlar düşünün bunu enaz 2000 bin kişinim yediğini!

• sizi arayan numra digiturk müşteri hizmetleri numrasımıydı. bir kontrol edin servis dolandırıcılık yapmak için böyle birşey yapıyor olabilir. yani kendileri arıyorlardır daha sonra 25 lirayı cebe atıyorlardır birşey yapmış gibi yapıp. dt müşteri hizmetlerini arayın neden böyle birşey olduğunu sorun.
  • 0850 660 05 73 numara bu

• 02124737373 numarası dışında numaralarla arayanları muhatap almayın. Cihaz da sorun yoksa bu işlemi hiç yaptırmayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C18F35D20 -- 12 Haziran 2014; 17:46:40 >
  • tv açınca kendi güncelliyor 1 yılda 1 tane güncelleme geldi zaten.

adamlar tam çakal ya....sakın para kaptırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 13 Haziran 2014; 5:36:32 >
  • Bu diginin servis numarası olacanı sanmıyorum çağırmayın sakın cihaz modeliniz nedir ?

• Merhaba bugün bu numaradan beni de aradılar var mi eve gelerek ücretsiz yazılım guncellemesi yapacaklarını söylediler. Var midir bunun aslı?

• arkadaşlar, bu cihaz güncellemesi digiturk portal için yapılıyor. ben 2 gün once yaptırdım.

bu güncellemeyi yaptırmadan digi portal kullanan var mı peki?
  • İlk defa duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: SimCarD

İlk defa duydum

zaten ön cephe DT müşteri temsilcileri bile bilmiyor, detaylar için bilgisi olanı bulmanız gerekiyor (hatta bazı sorular için sonar bize dönüyorlar), zamanla duyulur, şu anda Kocaeli bölgesinin altyapı çalışmaları devam ediyor.

Turkcell TV+ yanında bir de DT IQ (yada ben portal diyeceğim) oldu bende.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.