Şimdi Ara

Dead Rising 3'ün PC Sürümü 30 FPS İçin Optimize Ediliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Xbox One'ın çıkış oyunları arasında yerini alan Dead Rising 3, geçtiğimiz günlerde PC için duyurulmuştu. E3 için yapılan canlı yayınların birisinde Capcom yetkilileri, oyunu bekleyen PC oyuncuları için pek de sevindirici olmayan haberler paylaştı.

Yapılan açıklamalara göre Dead Rising 3'ün PC sürümü, 30 FPS akıcılığı hedef alınarak optimize edilecek. Yani oyunun animasyonları, fizikleri ve diğer grafiksel öğeleri, akılda 30 FPS varken PC'ye aktarılacak. Dolayısıyla oyunun kendi halinde 30 FPS limiti bulunacak.

Yine de firma, bu limiti kaldırmak için bir seçenek konulacağını belirtiliyor. İsteyen oyuncular 'risk alarak' bu seçeneği kaldırabileceklermiş.

• nasıl bir risk bu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Üşeniyoruz demiyolarda.

• Neden böyle yapıyorlar ki ben oyunu 40-60 FPS'de oynamak istiyorum, böyle olacaksa o zaman konsolda oynarım aynı hesaba gelmiş oluyor.

• Adamlar öle sistem gereksinimleri istiyolar ki düşükte ekran kartı uçmuş zaten ama 30 fps diyolar ne saçma.

• Hiç uğraşmasınlar bence. Torrent bile indirmeyeceğim... Özensiz oyun yapmaya da üşenmiyorlar.

• risk alma derken anlayamadım nasıl bir risk bu
  • #YOLO

• Öyle bi demişki 30 fps kilidini kaldırınca pc havaya uçacak.

• Tamamen saçmalık, zaten çıksa da pek oynayan olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu fps ve çözünürlük haberleri için komple ayrı bir bölüm açın. BSC 1080p/60FPS Edition™ olabilir mesela? PRO oyuncularımızdan çok rağbet görürsünüz bence bana bir kulak verin

• 780Ti bu oyunda 60hz lik monitör de rahat 60fps tavanda alir.
    Benim ne mecburiyetim var 30 da oynamaya.

• Hangi salak PC ye konsol gibi fps sınırı koyar ? oyun sanki kıçı kırık konsoldan pc ye değilde pc den konsola optimize ediliyor konsolun gücü yetsin diye 30fps yapıyorlar sauçmalık
  • günümüz laptopları bile bu oyunu rahatlıkla 1080p 60 fps çalıştıracak güçteyken sahip olduğum masaüstü oyun Pc sinde bu oyuna para verip satın alıp oynayamam hiç kusura bakmasınlar. microsoft Pc oyunculuğu için birşeyler yapmak istiyorsa ilk önce pc lerin xbox one den enaz bir nesil önde teknolojiye sahip makineler olduğunu bilmeli ve bunu hesaba katarak oyunlarını 1080p +60 fps ve kaplama, grafik detaylarını ultra ayar seviyesine yükseltmelidir yoksa Pc platformunda fazla satış yapamaz. Pc oyuncusu diğer platformlar gibi önüne konulanı yiyen bir topluluk değildir.
  • Her oyunda 60 fps'nin gerekli olmadığı bir kere daha kanıtlanmış oldu. Oyunun özünü animasyonları bozuyor, fizikler kafayı yiyor aşırı hızlı oluyor :D
  • Nedir bu çektiğimiz

• bu kafayla siz onu satmayı unutun herkes torrentten indirir bitirir siler

• Zaten oyunda sabit 30 fps çalışsa yine iyi xbox onede 20 fps falan oynuyodu çoğu sahnede.

• Bu oyun almanyada yine yasaklancak gibi bu oyunu nasilalabilirim almanyada ?
  • Herkes bir Rockstar olamıyor malesef. CAPCOM üşengeçlik yaptı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.