Şimdi Ara

HTC ONE M8 ISINMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Htc one m8 internette gezerken muzik dinlerken bile asiri isiniyo normal mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• M7 de öyleydi 1 ay doğalgaz kullanmadım

M8 de öyle aynı tas aynı hamam ama alıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: illuminatidebufeci

M7 de öyleydi 1 ay doğalgaz kullanmadım

Alüminyum demek bu olsa gerek bu beş dk bırak teli kendi haline hemnde soğuyor

• Snapdragon 8xx işlemcili her telefonda var bu sorun.
    Benim G2 oyunlarda ısınıyor.

• One x kullanmadiniz nasilda belli oluo :D

• Samsung kullananlar ne yapsın adamların leğenleri ellerinde kalıyor

• S4 kullaniyorum bazen sicaktan ekrana dokunamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhannexus

quote:

Orijinalden alıntı: illuminatidebufeci

M7 de öyleydi 1 ay doğalgaz kullanmadım

Alüminyum demek bu olsa gerek bu beş dk bırak teli kendi haline hemnde soğuyor

Hiç kullanma masanın üstünde bırak buz gibi

• Cok sicak olmasada uzun sure elde tutunca kotu bi his olusuyo ve birakmak zorunda kaliyosunuz

• Isınmayan telefon yok. Apple'ından Nokia'sına. Isınırken aynı zamanda en az performans kaybını da ısıyı dağıtan metal kasalı cihazlarda alırsın. G2 ile birsüre oyun oynadıktan sonra cihaz 2 nesil geriye gidiyor sanki. Snapdragon'un motor freni diyelim buna.

Z1'de ısınırdı ama local olarak ısınıyordu. M7 ısıyı komple kasaya dağıtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Isınmayan telefon yok. Apple'ından Nokia'sına. Isınırken aynı zamanda en az performans kaybını da ısıyı dağıtan metal kasalı cihazlarda alırsın. G2 ile birsüre oyun oynadıktan sonra cihaz 2 nesil geriye gidiyor sanki. Snapdragon'un motor freni diyelim buna.

Abartmayın.G2'de o derece sıcaklık yok.Asphalt 8 oynarken ısınıyor tamam ama çok fazla değil ve öyle iki nesil geriye falan a gitmiyor.Takılma falan olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona Non Grata

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Isınmayan telefon yok. Apple'ından Nokia'sına. Isınırken aynı zamanda en az performans kaybını da ısıyı dağıtan metal kasalı cihazlarda alırsın. G2 ile birsüre oyun oynadıktan sonra cihaz 2 nesil geriye gidiyor sanki. Snapdragon'un motor freni diyelim buna.

Abartmayın.G2'de o derece sıcaklık yok.Asphalt 8 oynarken ısınıyor tamam ama çok fazla değil ve öyle iki nesil geriye falan a gitmiyor.Takılma falan olmuyor.

plastik geç ısınır geç soğur olay bu.
    Savunmana gerek yok yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bu isinacak tabiki. Su güne kadar nokia, motorola ve Htc kullandım. Bir çok modelini. İçinde enerji harcayan bir sistem varken o ısıyı neresine gomecek acaba.. su an M8 kullanıyorum. 3g/wi-fi sürekli açık. Abartı bir şekilde ısındığını hiç hissetmedim. Alüminyum kasa ısıyı hızlı atıyor zaten. Oyun oynrkende işlemci o kadar yorulurken normal karşılamak lazım.

• M8'de alüminyumun etkisi ile gerçekten aşırı ısınıyor. El yakabilir

• Z2 de ısınıyor ama performansa hiç bir eksisi olmuyor ama z2 nin ısıyı attığı bölgeye oyun oynarken asla eliniz demiyor bu yüzden ısındığını pek hissedemiyorsunuz ama oyundan çıkıp üst bölüme dokununca... Neyse gerisi belli zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 26 Haziran 2014; 19:34:00 >
  • benim g2 de ısınıyor yapacak bir şey yok
  • Ben bu qualcomm'u anlamıyorum zamanında snapdragon işlemcili ve diger marka işlemcili 2 telefonun üzerine tereyağı koyup test yapmıştı bakın diğer islemcide tereyağı nasıl eriyor diye, şimdi bakıyorum işlemci geliştikçe güç tüketimi azalıyor diyorlar ama suan cebimde tanıdığımız cihazlar rahatlıkla 75 derece işlemci sıcaklığına ulaşabiliyor. Gerçekten ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plastik s3 de isiniyor elimde eriyecek diye korkuyorum

• Isınıyor ama çabuk soğuyor

• Z2 fun ları yine dolmuş buraya m8 ile z2 nin testi var youtube da git izle m8 40 derecedeyken z2 45 derece oluyor bana z serisini övmeyin sakın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.