Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 modeli 2014 Dünya Kupası resmi akıllı telefonu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Xperia Z2 modeli 2014 Dünya Kupası resmi akıllı telefonu oldu

Sony'nin ülkemizde de kısa süre önce satışa sunulan amiral gemi modeli Xperia Z2, yarın başlayacak 2014 Dünya Kupası'nın resmi akıllı telefonu olmaya hak kazandı.

Sony hali hazırda Dünya Kupası organizasyonunun ana sponsorlarından birisiydi. Bu yeni gelişme şerefine Sony bir de yarışma başlattığını duyurdu. Sony Football Challenge adındaki yarışma kapsamında 64 maçın da skor tahminini yapmak gerekiyor. En yakın tahmin en çok puanı kazandırırken, en iyi puana sahip 100 kişi çeşitli ödüller kazanacak.

Yarışmanın birincisi, Fas gezisi ile PS4, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, SmartBand, Dünya Kupası maskotundan oluşan Sony çantasına layık görülürken, ikinciye ise Sony çantası hediye edilecek. Sonraki 8 kazanan Xperia Z2 ve SmartBand fitness bilekliğinin sahibi olacak. Diğer kazananlara ise SmartWatch 2, hoparlör, tşört gibi hediyeler verilecek. 

Sony'nin mevcut Xperia Lounge uygulaması içerisinde gerçekleşecek olan tahmin yarışması SmartWatch 2 akıllı saatinden de takip edilebilecek ve skorlar karşılaştırılabilecek. 

Xperia Z2 modelinde ise hatırlanacağı üzere 5.2 inçlik Full HD ekran, Live Color LED teknolojisi ile daha canlı ve parlak görüntüler, Snapdragon 801 yongaseti, 20.7MP çözünürlükte arka kamera, 4K video kaydı, 3GB RAM, 16GB artırılabilir hafıza, 3200mAh gücünde batarya şeklinde özellikler yer almaktaydı. 

Kaynak:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.xhs

• M8 olsun Z2 olsun G3 olsun da leğenden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok da iyi olmuş çok da güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

M8 olsun Z2 olsun G3 olsun da leğenden olmasın

kullanmadığın telefonu neden kötülüyorsun birader,çocukmusun sen,artık mide bulandırıyorsunuz,kullanıyorum vede çok memnunum zoruna gitmesin
  • Emin ol Elsa nın çok zoruna gitmiştir leğen plastiği kullanman

Not: Eski bir S4 kullanıcısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteveMeade

Emin ol Elsa nın çok zoruna gitmiştir leğen plastiği kullanman

bir insanın kullanmadığı bir cihazı kötülemesi bildiğin terbiyesizlik kusura bakma,gider başka bir cihaz alırsın bu kadar kolay,ama bu leğen muhabbetinin cılkı çıktı bilesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccwolf

quote:

bir insanın kullanmadığı bir cihazı kötülemesi bildiğin terbiyesizlik kusura bakma,gider başka bir cihaz alırsın bu kadar kolay,ama bu leğen muhabbetinin cılkı çıktı bilesin...

Istedigin her yerinden tut telefonunu hic bur sekilde digerlerinin onune koyamazsin bende 2000 lira verdim aldim s4 pismanlik

Tasarim goreceli bir kavram evet ama bir yere kadar bak z2 m8 degil sony ion 3 yillik htc one m7 al eline bi gor demek istediklerimi yani tasarim yok dostum kendini hic bisekilde gelistirmeyen firmanin telefonu 1 lira olsa alinmaz teknolojinin anlami bu degil

Cilki cikmadi su lanet samsung un lanet urunlerine hala para verdigimiz icin bizim cilkimiz cikmali aslinda

• quote:

quote:

kullanmak ile ne ilgisi var? kullansa da plastik kullanmasa da plastik.

eğer siz de bir gün bunu savunmak yerine eleştirebilirseniz samsung telefonlarını daha kaliteli malzemeden üretmeye başlayabilir.

• Bende bu haberi sabah gördümde bize bir getirisi yok yani isterse her dünya kupasının sponsoru olsun

• samsung super bowl'u aldı yeter
  • İlk aşkım iphone olmasaydı alacağım tek cihaz z2 olurdu.

• oo tamam hemen 2200tl bayilalim..turk kullanicisi.

• Sony allah belanı versin.

Not: Z1 kullanıcısı

• güzel reklam yeri kapatmışlar
  • Güzel bir hamle. Sony'den beklediğimiz atılımlar, yavaş yavaş geliyor.

Şaşırıyorum aslında Sony gibi imkanları geniş bir firmanın Xperia konusunda şimdiye dek reklam ve pazarlama olarak başarılı olamamasına.

Tüm müzik piyasası senin elinde, en güçlü sanatçılar, Columbia Pictures, TriStar Pictures sahibi olarak, film piyasası senin elinde. Elinde Walkman gibi bir dev var. Ses konusunda piyasada öncüsün.. En güçlü kameralar, son teknolojiler sende. TV üreten bir firmasın, PC konusunda geçmişin var. Konsol konusunda söz sahibi sensin.

Dünya Kupasının sponsoru değilsin, çok daha fazlasısın FİFA'nın partnerisin. 2018 Dünya Kupası neden Katara verildi, soruşturma istiyoruz diye FİFA'ya gider yapabiliyorsun..

Xperia ailesi için Sony'e tek düşen şey parçaları birleştirmek bu imkanları akıllıca cihazlarında kullanmak. Aslında çok basit..

Benim bildiğim sadece bir iki girişim var, PlayStation Certified sahibi Xperia cihazlarına DS3 ve DS4 ile kullanma ve oyun oynama imkanı verildiği. Yine Sony, akıllı telefonlar için Music Unlimited
    gibi bir girişim içerisinde.

Xperia Lounge de olumlu bir hamle. "The Amazing Spider Man 2" filmi Sony Pictures'e ait olduğu için, Gameloft tarafından aynı isimle yapılan oyunu PlayStore'de 13 TL civarlarındayken Xperia cihazlarına Sony tarafından Gameloft'a oyunu ücretsiz dağıttırıldığını biliyoruz. Son olarak Sony Music yoluyla Michael Jackson'ın Xspace albümünü Z2 ile birlikte hediye ettiğini söyleyebilirim.

Benim Sony'den beklediğim Xperia ailesine bu imkanların çok daha fazlasını vermesi. Reklamlarını çok daha fazla geliştirmesi. Ses getirecek bir reklam filmini çekmek zor olmamalı, ya yani Sony Pictures olarak tecrübeni geçtim Sony Music olarak elinde sayısız sanatçı var

Misal yine Sony Music olarak elinde Lenka gibi süt gibi bir hatun var, kız gitti Windows 8'e reklam çekti Windows 8 ne kadar çöp olursa olsun, o şarkı, o reklam ses getirdi mi? Getirdi? Bundan sonrası için ne yapman gerektiğini, yine ben söylemiyim Sony

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illustrious. -- 11 Haziran 2014; 19:02:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acmtncy

quote:

quote:

kullanmak ile ne ilgisi var? kullansa da plastik kullanmasa da plastik.

eğer siz de bir gün bunu savunmak yerine eleştirebilirseniz samsung telefonlarını daha kaliteli malzemeden üretmeye başlayabilir.

arkadaşım plastik var plastik var,sen o plastiği GM nin kullandığı plastikle falan karıştırıyorsun galiba, M7 de kullandım Note 3 te kullandım,M8 in artıları daha az geldi bana tercihimi s5 den yana kullandım,her telefonun artısı eksisi var her telefon kendince güzel göreceli bir şey bu, şu hali gayet şık ve kaliteli bana göre haksızlık etmemek gerek beğenirsin beğenmezsin,ama haklısınız insanların Samsung tan beklentileri büyük,diğerleri Samsung kadar heyecan yaratmıyor,Note 4 ün yaratacağı heyecan M8 in yarattığı heyecandan kat kat fazla olucak mesela buda bariz bir gerçek

• Yağmur altında maçlar daha da güzel :)

• Belliydi zaten :)

• Sony ye yakışır...böyle devasal turnuvalara sponsor olmak gelecek yıllara, nesillere imzanı atmaktır...

Bknz;Seiko,Philips,jvc,Canon,Opel bir kaçı...

• Butun telefonların içi silikon önü cam boardu bakır ....hepside android :))) plastik diye şikayet ediyoru en çok ta o plastikler satıyor bel altı vuracak başka yeride var oysaki samsungun ama hepsininde var bence...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.