Şimdi Ara

TWİTTER ACİL YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır twitter kullanıyorum ve yaklaşık 5-6 aydır 4.000 küsür tweetim olmasına rağmen 0 tane gözüküyor. bazen 1 oluyor, bazen 2. bu konuda twitter yardım merkezine mail de attım. araştırdım fakat böyle bi durumla karşılaşan başka biri varsa da göremedim. bu durum zaten yeterince can sıkıcıyken şimdi de tweet attığımda arkadaşlarıma ilk tweetini attı ona hoşgeldin, de bildirimi gitmeye başladı. bu durumu nasıl düzeltebilirim. lütfen yardım!

• gokcenel kullanıcısına yanıt
    Takip ettiklerinizi ve takipçilerinizi görebiliyor musunuz?
  • ares72 kullanıcısına yanıt
    evet takipçilerim takip ettiklerim görünüyo ve sayıları da görünüyo. ama tweetler her seferinde sıfır. napacağımı bilemiyorum.
  • Arada böyle buglar oluyor dert etme .Banada olmuştu sonra kaldığı yerden devam
  • maalesef yazdığımda da belirttiğim gibi yaklaşık 5-6 aydır böyle düzelmesini bekliyorum hala. ama düzelme yok aksi gibi insanlara ben tweet atınca "ilk tweetini ona hoşgeldin de." diye bildirim gidiyo. zaten asıl rahatsızlık duyduğum nokta da bu.
  • ilginç
  • gizlilik ayarlarından,tweet gizliliğini devre dışı bırakmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander Logar

Arada böyle buglar oluyor dert etme .Banada olmuştu sonra kaldığı yerden devam

aynen banada olmustu bi ara duzgun simdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ele7en kullanıcısına yanıt
    sana olan ne kadar sürmüştü?
  • gigaerman kullanıcısına yanıt
    tweetlerim gizliydi, 2 gün oldu açalı. açtığımdan beri de bildirim gidiyo. o yüzden sadece bilgisayardan tweet atıyorum. resmen saçmalık. keşke düzeltebilmenin bi yolu olsa. support'a yeniden mail attım fakat kaçıncı oldu bilmiyorum. ne düzelme var ne bi şey.
  • sorunu bulabilirsem tekrar yazarım.googlede arattım hiç bişey çıkmadı.az rastlanan bişey oda sana denk gelmiş
    bence bir tek benim başıma geldi. teşekkür ederim umarım bi çözümü vardır.
  • belki sorun basittir.birde farklı sitelerden girmeyi dene istersen.explorer,mozilla ve chrome bunların hangisinden girmeyi denemediysen onu da dene.
    bir tek google chrome'da gerçek tweet sayım görünüyo diğer her yerde sıfır. :/
    chrome de tweet atıncada ilk tweetiniz mi diyor
    bir ara girmiştim öyle oldu 1 ay sonra geri girmiştim düzelmişti
    hayır. ordan bi sıkıntı olmuyo.
    Böyle durumlarda şifre sıfırlamak işe yarıyor bazen. Geçenlerde timelineda kendiminkilerden başka hiçbir tweet göremiyordum, şifremi sıfırladım düzeldi. İsterseniz deneyin.
  • çerezleri ve önbelleği temizle.bu linkte yazıyor hepsi.
    http://www.cmbilisim.com/help/browser/clean_browser_data.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.