Şimdi Ara

Son Dakika ! MANCINI ISTIFA ETTI (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
0
Favori
15.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: commancherro

aklı, vizyonu oluduğu için galatasaray'da kalmak istemedi zaten. bu takım seneye gelecek olan yabancı kuralı ile şampiyonlar liginde ne yapabilir ki ? türkiye şampiyonluğu yada kupası mancini düzeyinde bir teknik adam için yeterli olur mu ? kendi doğru kararı verdi umarım bizim için de hayırlısı olur.

haklısın tüpçünün akla mantıga sıgmayan yabancı kontenjanı manicinin gitmesinin %51 nedeni
    yav tff başkanını anlamak gerçekten güç adam alt yapıya önem verin yıldız türk futbolcular yetiştirin diyerekten yabancı kısıtlamasına gidiyor la hatip bak bir avrupa standartlarına ulaşmışmı türk takımları geçtim onu orta seviye takımlardaki adam bulma yıldız yetiştirme kapasiteleri varmı zaten yarım milyar tl ye dayanmış borçları var :) avrupada heleki kısıtlamaya gitmesi tam aptallıki bana bunu yapan tek ülke söyleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: tribal_dns

quote:

Orijinalden alıntı: commancherro

aklı, vizyonu oluduğu için galatasaray'da kalmak istemedi zaten. bu takım seneye gelecek olan yabancı kuralı ile şampiyonlar liginde ne yapabilir ki ? türkiye şampiyonluğu yada kupası mancini düzeyinde bir teknik adam için yeterli olur mu ? kendi doğru kararı verdi umarım bizim için de hayırlısı olur.

haklısın tüpçünün akla mantıga sıgmayan yabancı kontenjanı manicinin gitmesinin %51 nedeni
    yav tff başkanını anlamak gerçekten güç adam alt yapıya önem verin yıldız türk futbolcular yetiştirin diyerekten yabancı kısıtlamasına gidiyor la hatip bak bir avrupa standartlarına ulaşmışmı türk takımları geçtim onu orta seviye takımlardaki adam bulma yıldız yetiştirme kapasiteleri varmı zaten yarım milyar tl ye dayanmış borçları var :) avrupada heleki kısıtlamaya gitmesi tam aptallıki bana bunu yapan tek ülke söyleyin

Türk oyuncuları bahane peşkeş çekmek şahane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güle güle futbolu bilen, realist adam. Sen bu ülkedeki kıraathaneci futbol anlayışı içinde var olamazdın zaten.

• hayır ya çok iyi bir teknik diraktördü gs kıymetını bılemedı :D
  • ahh imparator ahh..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Güle güle futbolu bilen, realist adam. Sen bu ülkedeki kıraathaneci futbol anlayışı içinde var olamazdın zaten.

• Gerets ne ediyor bu aralar Bu adam GS de iken maclarimiz dehset oluyordu 3 yiyip 5 atiyorduk
  • olamaaaaaaaaaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Gerets ne ediyor bu aralar Bu adam GS de iken maclarimiz dehset oluyordu 3 yiyip 5 atiyorduk

2000lerin başındaki lecce gibi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

takım 9. ydu ve 3 puanı eksikti. yani mancini geldiginde 10. falan degildik. ayrica galatasaray icin 2. lik basari degildir!!

iyi teknik direktör dediginiz mancini ile deplasmanda 5-6 ay galibiyet alamadik. bu yüzden mi manciniyi koruyorsunuz?

+1905 Antalya ve Rize maçlarındaki beraberlikler Fatih Hoca'ya ve Galatasaray'a yakışmamış olsa da daha önce alınan Bursa ve Eskişehir deplasmanlarındaki beraberlikler sonrası Fatih Hoca o deplasmanların zor olduğunu söylemiştir ve bunu 100 kişiye sorsanız 70'i bu deplasmanların zor olduğunu kabul eder. Sen git Ceyhun'u ilk 11'de oynat, Burak gibi oyun özellikleri belli bir adamı yaratıcılık ve kıvraklık gerektiren sağ açığa koy, Chelsea maçında ayaklarını uzat izle, sonra amca elit teknik direktör olsun. Ünal Başkan'ın da elit adam isteğiyle bugün devre arasında yapılmış gereksiz ve yanlış transferler elimizde kalır böyle. Lucescu gelecek diye tahmin ediyorum ki gerçekten isterim. Aslında bu takıma Şenol Güneş gibi karakterli bir adam da lazım ama hem Bursa'da hem de Ünal Başkan için yeterince sözüm ona "elit" değil.

• Kaybettigimiz birsey yok emin olun.Hamza veya Tolunay hoca olsa bence çok daha iyi olur.bu kurallarla şampiyonlar liginde gidilecek yer belli.lig icin bu iksi fazlasıyla iş görür.en önemlisi galatasaray ruhu var adamlarda.

• Bu adam neden geldi , neden gidiyor ? ; ne yapacağı söylendi de mancini mi dinlemedi ? Türk futbolu bir adım atana kadar futbol denen şeyin modası geçecek valla, her takımın bir sportif direktörü olmalıdır, ve ne yaptığından emin olduğu sürece işine müdahale edilmemelidir, türkiyeye gelmiş geçmiş gelen en iyi direktörlerden biri daha b.k yoluna yollandı. Üstüne de tonla para verildi.
  • luce gelecekse üzülmem.onun haricinde yanlış bir karar.
  • mancininin yerine aysal gitsin birde bu dünya kupası maçları trt den biss şifre ile izlenebilecekmiş o nasıl oluyor bilen var mı
  • gitmesine en çok üzülenlerden ben varım herhalde

Galatasaray Stats @CimbomStatistic · 24 dk.

Roberto Mancini: "Yönetime 5 genç isim verdim.Ben yokum ama çocuklar ile ilgilenmelerini söyledim. Bu çocuklar G.Saray'ın geleceği."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noria

gitmesine en çok üzülenlerden ben varım herhalde

Galatasaray Stats @CimbomStatistic · 24 dk.

Roberto Mancini: "Yönetime 5 genç isim verdim.Ben yokum ama çocuklar ile ilgilenmelerini söyledim. Bu çocuklar G.Saray'ın geleceği."

Bu soz gercekse aglarim adam ugrasmistiOzleyecegim seni Mancini

• quote:

Orijinalden alıntı: kingof98

mancininin yerine aysal gitsin birde bu dünya kupası maçları trt den biss şifre ile izlenebilecekmiş o nasıl oluyor bilen var mı

İşte böyle 98 li adamlar siyasette konuşur maddiyattan ondan bundan anlamadığı halde ünay aysal gitsin felanda der. Ağzı olan konuşuyo..

• arkadaş bi 15gün aldık şike dosyalarında bombalar patlatı üstüne mancini denilen heriften kurtulduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

GS Yönetimi vizyonu aklı olan hocayı göndermekle büyük hata etti. mancini kadar başka vizyonlu birini bulamaz artık gs. bir avuç oynayamayan adam yüzünden teknik rektör gönderilmemeli.. oyuncularda bi kere oyun zekası ve becerisi yokki

O oyun zekasız oyuncular iki senedir gruptan çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.