Şimdi Ara

1Password nihayet Android'e geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 1Password nihayet Android'e geldi

Windows, Mac ve iOS platformlarının popüler şifre saklama uygulaması 1Password, Android için de kullanıma sunuldu.

Uygulama kullanıcıların şifrelerini güvenle sakladığı ve ilgili sitedeki form geldiğinde bilgilerini otomatik olarak girebildiği bir platform olarak dikkat çekiyor. 

256-bit şifreleme ile bilgilerinizi koruyan uygulama diğer cihazlar ile şifrelerinizin senkronize olmasını da sağlıyor. Bunu ister Dropbox üzerinden isterseniz de Klasör Senkronizasyonu özelliği ile yapıyor.

Tek bir Master şifre ile tüm verilerinize ulaşabilirken, kayıp veya çalıntı anında otomatik kilit devreye giriyor. 

Uygulama 1 Ağustos'a kadar tüm özellikleri ile kullanılabilir olacak. 1 Ağustos sonrasında düzenleme ve organize etme gibi özellikler ücretli abonelik gerektirecek. 

• iOS'taki gibi güvenle kullanılmaz bu Androidde, 256-bit şifreleme falan vız gelir 10 saniyede bütün uygulama hacklenir

• quote:

Orijinalden alıntı: SteveMeade

iOS'taki gibi güvenle kullanılmaz bu Androidde, 256-bit şifreleme falan vız gelir 10 saniyede bütün uygulama hacklenir

Android'in ne güvenlik sorunu var söylesene
  • quote:

iOS'taki gibi güvenle kullanılmaz bu Androidde, 256-bit şifreleme falan vız gelir 10 saniyede bütün uygulama hacklenir

2. Şahıs eline geçmesin yeter. FBI dosyalarını saklamıycaz orda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Dalga mı geçiyorsun, android kadar kolay sızılabilen bir sistem yok yeryüzünde
  • quote:

Gidip sdjfhfg.blogspot.com'dan uygulama indirmezsen bir şey olmuyor cahil kardeş. Apple dışarıdan uygulama yüklemeye izin vermeyip sorunu kökünden çözüyor fark bu
  • quote:

Kaç kere sızmayı basardın ?

• Tek şifreyle bütün şifrelere ulaşma programı

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    O yüzden mi marketteki her 10 uygulamadan 8 i anne kızlık soyadına kadar erişim istiyor ?
  • quote:

O yüzden mi marketteki her 10 uygulamadan 8 i anne kızlık soyadına kadar erişim istiyor ?

gidip gta v wallpapers isimli uygulamaları mı indiriyorsun benim kullandığım 70 tane uygulama var hiçbir de öyle bir izin istemiyor zorlama kardeşim gidip hot girls wallpapers apk indirirsen telefonun her türlü şeyi kapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

gidip gta v wallpapers isimli uygulamaları mı indiriyorsun benim kullandığım 70 tane uygulama var hiçbir de öyle bir izin istemiyor zorlama kardeşim gidip hot girls wallpapers apk indirirsen telefonun her türlü şeyi kapar

app store bütün uygulamaları taramadan geçirip oyle koyuyor markete google play ise yol geçen hanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsane Cuma -- 11 Haziran 2014; 20:43:20 >

• Nihayeti yanlış yerde kullanmışsınız, WP haberi değil bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedEx

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

app store bütün uygulamaları taramadan geçirip oyle koyuyor markete google play ise yol geçen hanı

Orası öyle ona en çok kızan benim ama 5 yıldır android kullanıyorum daha bir kere virüs girmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Kaç kere sızmayı basardın ?

Cevap versene bende merak edıyorum kaç defa sızdın ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.