Şimdi Ara

SATILIK 300 TL. TURTLE BEACH TANGO DOLBY SURROUND KULAKLIK- PS4-PS3-XONE-XBOX360

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SATILIK 300 TL. TURTLE BEACH TANGO DOLBY SURROUND KULAKLIK- PS4-PS3-XONE-XBOX360

FİYAT 300 TL.'DİR. KARGO ALICIYA AİTTİR.

Arkadaşlar, yeni kulaklık aldığım için TURTLE BEACH TANGO DOLBY SURROUND KULAKLIK- PS4-PS3-XONE-XBOX360 kulaklığımı satıyorum.

Kulaklık surround'dur yani 3 boyutlu olarak sesi kulaklık içinde konumlandıran dijital decoderi vardır. 2.4 ile 5 GHz destekler ve 2.4-5 GHz arasında en uygununu seçer, dolayısıyla girişim derdi ses kesintisi vb. kusuru yoktur. Fiilen ben yaşamadığımı beyan ederim. Kulaklık çok iyi durumdadır, kırık ezik yırtık vb hatası yoktur. Ekte fotoları göreceksiniz.

http://www.turtlebeach.com/product-detail/call-of-duty-headsets/ear-force-tango/27

Ürünün linki budur. Arzu eden detaylı bilgilere ulaşabilir.

Ürün ekleri ile birlikte eksiksiz gönderilecektir. Sadece kılavuz ve kitapçıklarını bulamayabilirim. Kutusuna koymaya çalışacağım ama ilk başta geldiği gibi koyamazsam, özenle paketleyip göndereceğim.

UYUMLULUK:

PS3 : Bluetooth ile chat, optik bağlantı ile ses tamamen kablosuz bağlantı. Bluetooth a telefonda tanımlayabilir, oyun oynarken telefon çalarsa cevaplayıp kulaklıktan konuşabilirsiniz.
    XBOX360 : Kutu içerisinde olan ufak bir dongle ı xbox kolunun şarj yerine takıyorsunuz. Bununla tamamen kablosuz chat ve optik ile kablosuz ses alıyorsunuz.
    PS4 : Optik bağlantı ile tamamen kablosuz ses, kulaklıktan ds4'e ara bağlantı kablosu ile chat özelliğini kullanıyorsunuz. Yazılım güncellemesi ile chat de bluetooth kablosuza döner mi bilemiyorum.
    XBOXONE : Optik bağlantı ile tamamen kablosuz ses, kinect veya xboxone a özel dongle'ın xone koluna takılmasıyla kablosuz chat. (xboxone özel dongle'ı yeni bir üründür ve kutu içeriğinde yoktur)

PS4 ve xboxone bağlantı uyumuna tekrar dikkatinizi çekmek istiyorum.

Detaylıca açıklamaya çalıştım. Sorularınızı en kısa zamanda açıkça yanıtlarım. Daha önce de kulaklık satışlarım oldu, referanslarımdan görebilirisiniz.

Bahsettiğim özelliklerden herhangi birinin yanlış olması durumunda, bana bunu kanıtladığınız an ürünü iade alırım.

FİYAT 300 TL.'DİR. KARGO ALICIYA AİTTİR.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 5 Eylül 2014; 17:00:49 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• PM
  • egemen1903 E kullanıcısına yanıt
    Yanitlandi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    pm
  • Hür-Khan H kullanıcısına yanıt
    Cevaplandı.

• fiyat için takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • kurtulus22 kullanıcısına yanıt
    cevaplandı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.