- x
giriş sayfası değiştirme.. lütfen yardım
12 Cevap19722 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

845 Mesaj
14 Eylül 2006; 12:42:03 

arkadaşlar ben internet giriş sayfamı değiştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim???? araçlardan girdim,internet seçeneklerini tıkladım ama giriş sayfasını yazıcam yer kapalı.bu böle mi oluyo yada başka türlü mü???

bilgisi olan lütfen yazsın

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

271 Mesaj
14 Eylül 2006; 13:03:38 

forumun arama bölümüne giriş sayfası olarak yaz arattır yüzlerce sonuç var onlardan inceleyerek sorununu çoz
kolay gelsin

1489 Mesaj
14 Eylül 2006; 13:05:27 

giris syafasini degistiremiyorsan bilgisayarinda spy var
ad aware programini kur ve onunla sistemi tarat

981 Mesaj
14 Eylül 2006; 13:19:51 

quote:

Orjinalden alıntı: mustklc

giris syafasini degistiremiyorsan bilgisayarinda spy var
ad aware programini kur ve onunla sistemi tarat

çok doğru bi karar aynen benimde başıma geldi yine buraya yazmıştım ama
sorunun nedeni virüs temizlik yapman lazım kolay gelsin...

1172 Mesaj
14 Eylül 2006; 15:28:21 

araçlar internet seçeneklerini tıkla ilk açılan sekmede adresi boşa ayarla genede olmazsa ewido spywaredoctor spyhunter vs gibi troj ve spy temizleyicileri kullanmalısın en iyisi ama windows un kidir zira sadece zararlı dosyaları silmekte selam.

muhabbetten Muhammet oldu hasıl, Muhammetsiz muhabbetten ne hasıl

499 Mesaj
14 Eylül 2006; 15:45:13 

sorununu allta verdiğim program ile çözebilirsin bunu indir programı çalıştır bir uyarı verecektir tamam a tıkla daha sonra "Do a system scan and save alog file" butonuna tıkla çıkan sayfadan açılan sitenin adresi olanları işaretle ve fixchecked butonuna tıkla temizlenecektir olmazsa trojan temizleme programlarından birini dene

179 Mesaj
14 Eylül 2006; 16:41:49 

quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

arkadaşlar ben internet giriş sayfamı değiştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim???? araçlardan girdim,internet seçeneklerini tıkladım ama giriş sayfasını yazıcam yer kapalı.bu böle mi oluyo yada başka türlü mü???

bilgisi olan lütfen yazsın

Başlat > Çalıştır > Regedit > HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > İnternet Explorer > Main sekmesine geldikten sonra...
alt taraflarda şöylebir yazı göreceksin ' Start Page ' onun karşısındaki adresi değiştirerek halledebilirsin...

Kolay gelsin..

Uykuya 'yarı ölüm' deniyor , yarı ölüm denilen uyku bukadar tatlı olduğuna göre ölümün tadını varın siz düşünün...!

2004 Mesaj
14 Eylül 2006; 16:46:39 

Aynı sorun benimde başıma gelmişti.forumda aratırsan faydalı olacaktır.

83 Mesaj
14 Eylül 2006; 19:40:28 

internet explorer ın üzerine gel sağ tıkla - özellikler -programlar-web ayarlarını sil.. iyi akşamlar

Nissan Almera 2007 1,5 Tekna [\b]

136 Mesaj
14 Eylül 2006; 21:10:36 

aşlat (Start) menüsünden Çalıştır (Run) seçeneğine tıklayarak açılan pencerede ''regedit'' yazarak Tamam'a tıkla.

Açılan pencerede HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Inte rnet Explorer\Control panel\ altında bulunan HomePage'e çift tıklayarak açılan ufak pencerede değeri kısmını 0 (sıfır) olarak değiştir..

2505 Mesaj
14 Eylül 2006; 21:47:48 

Hallettim tamam desede herkes bi rahat etse. Bu kadar şeyden bide olmadı derse seyret o zaman şamatayı...

DH bir konuya tıklayınca reklam koyuyon onu anladık da, geri dönmek isteyince bida reklam koymayı anlayamadık... İlla reklamı gözümüze mi sokacaksın. Lanet olsun bu para hırsına!!!...
Tekir: 2005 - 2009

1962 Mesaj
14 Eylül 2006; 22:25:22 

başlat-çalıştır-regetid-ctrl+F(arama butonunu açar)- start page yaz ordan şu anki sitenin adresini bul örn: www.adadasdasd.com bulduğun adrese gel sağ tıkla deiştir de istediğin siteyi yaz. tamam de. olay budur aynısı başıma geldi bu yolla çözdüm

Intel Core 2 Duo E4600 2.40 GHz | Gigabyte GA945GCM-SL2 | Kingston 2GB DDR2 667MHz (5-5-5-15) | Palit GF8600GTS 256 Mb(DDR3) | Thermaltake TR2-420w | writemaster DVD-RW | AOPEN ES55 Kasa |Segate 160GB SATA2

179 Mesaj
15 Eylül 2006; 16:28:59 

Artık olmuştur heralde...................................

Uykuya 'yarı ölüm' deniyor , yarı ölüm denilen uyku bukadar tatlı olduğuna göre ölümün tadını varın siz düşünün...!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » giriş sayfası değiştirme.. lütfen yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313