Şimdi Ara

AVCILIĞA MERAK SALDIM ÖNERİLERİNİZ GEREK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta yazdığı gibi avcılık için havalı tüfek almayı düşünüyorum daha anlıycağınız acemi bile değilim onun için sessiz, dürbünlü havalı bi tüfek olsa iyi olur şuan baktığım hatsan mod 70 fiyatıda hoşuma gitti benzeri önerebileceğiniz başka tüfekler varsa veya bu tüfekle ilgili yorumunuz önerleriniz dinlemeye hazırım

teşekkürler.. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelist -- 10 Haziran 2014; 22:26:16 >

• daha bi sürü çeşit hatsan varmış önerilerinizi bekliyorum iyice heves yaptım :D :D
  • bide eklemek istedim hoş bişey olsun dandik falan olması ne bilyim..biri kötüler falan istemem öyle bişey :D
  • haala cevap yok ama ben yazıyim yinede banaalabileceğim güvenilir yerleride yazasanız sevinirim
  • Havalı tüfek ile avcılık yasaktır. Havalı tüfek sahibi olacak isen sakın herhangi bir canlıya atış yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayyadkn

Havalı tüfek ile avcılık yasaktır. Havalı tüfek sahibi olacak isen sakın herhangi bir canlıya atış yapma.

peki havalı tüfekle neler yapabilirim
  • deneyimli biri varsa bu konularda buraya yazabilir mi soracağım bi sürü şey var :D
  • Havalı tüfekle hedef koyup atış yapabilirsin, bende de mod 75 var, delici gücü ilginç bi rahatlama sağlıyor, sunta, cam şişe, plastik, pvc ne varsa, uygun bir alanda hedef al del. Ayakta atış yap, çökerek atış yap, tüfeği sabitleyerek atış yap, yeni pelletler dene.
    Neyi ne kadar delebiliyor silahın gücünü ölç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Havalı tüfekle hedef koyup atış yapabilirsin, bende de mod 75 var, delici gücü ilginç bi rahatlama sağlıyor, sunta, cam şişe, plastik, pvc ne varsa, uygun bir alanda hedef al del. Ayakta atış yap, çökerek atış yap, tüfeği sabitleyerek atış yap, yeni pelletler dene.
    Neyi ne kadar delebiliyor silahın gücünü ölç

oyuncak silah gibi bi nevi :D
  • Havali silahlar canliya oldurucu boyutda zarar verir. Oyuncak silahla karsilastirmak cok yanlis. http://www.sanalpazar.com/dukkan/Sezer-Av__u1097507 unurlerimizi incelemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEZERAV

Havali silahlar canliya oldurucu boyutda zarar verir. Oyuncak silahla karsilastirmak cok yanlis. http://www.sanalpazar.com/dukkan/Sezer-Av__u1097507 unurlerimizi incelemenizi tavsiye ederim.

çok iyi oldu bu hocam :D önerdiğiniz varmı bir tane peki çünkü uzun mesafeye kadar kendimi geliştirip ruhsatlı tüfeğe bile geçmeyi düşünüyorum 75-100 metreye kadar ilerleyebilsem bi tanesiyle oda iyidir :D
  • Ozelden onerilerimi yazdim. Herhangi bir sorunuz olursa lutfen cekinmeden sorunuz.
  • Hatsan Mod 125 sniper vortex pistonlu olanı almanızı tavsiye ederim. Gerçi henüz ben de almak için sezerav in güzel bir fiyat vermesini bekliyorum. Hocam atıcılık çok hoş bir hobi. Attığını vurmak, vurdugunun dağıldığını patladığını görmek insana haz veriyor. Tabiki asla veasla canlılara atış yapmıyoruz. vebali var, hesabını veremeyiz. Içi su dolu cam bir kabin vurulması çok daha eğlenceli oluyor, gittikçe hedefi kucultup atisi zorlastirirsin güzel zaman gecirirsin. Bir kutu saçma bitirirsin daha yeni isinmistim dersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sezeravdan hatsan mod 75 aldım bu tüfek oyuncak değil gerçekten :) 100-70 metre arası istiyorsan hatsan mod 75 yada Hatsan Mod 125 sniper vortex alabilirsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müverrih

Hatsan Mod 125 sniper vortex pistonlu olanı almanızı tavsiye ederim. Gerçi henüz ben de almak için sezerav in güzel bir fiyat vermesini bekliyorum. Hocam atıcılık çok hoş bir hobi. Attığını vurmak, vurdugunun dağıldığını patladığını görmek insana haz veriyor. Tabiki asla veasla canlılara atış yapmıyoruz. vebali var, hesabını veremeyiz. Içi su dolu cam bir kabin vurulması çok daha eğlenceli oluyor, gittikçe hedefi kucultup atisi zorlastirirsin güzel zaman gecirirsin. Bir kutu saçma bitirirsin daha yeni isinmistim dersin

Hevesim dahada arttı şimdiii :D

• quote:

Orijinalden alıntı: rambomert62

ben sezeravdan hatsan mod 75 aldım bu tüfek oyuncak değil gerçekten :) 100-70 metre arası istiyorsan hatsan mod 75 yada Hatsan Mod 125 sniper vortex alabilirsin .

75 alırımda fiyatı neydi peki :??

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelist

quote:

ben sezeravdan hatsan mod 75 aldım bu tüfek oyuncak değil gerçekten :) 100-70 metre arası istiyorsan hatsan mod 75 yada Hatsan Mod 125 sniper vortex alabilirsin .

http://www.sanalpazar.com/Hatsan-Mod-75-Havali-Tufek__isp15775016

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pixelist

quote:

http://www.sanalpazar.com/Hatsan-Mod-75-Havali-Tufek__isp15775016

Saolun :)

• Hocam özelden mesaj atarsanız size avcılığın a sından başlayıp n sine kadar herşeyini anlatabilirim. Çocukluğum köyde babamın yanında av yapmakla geçti. Kışın ortasında vay bee anılarım canlandı :D neyse mesaj atarsanız silahlar, avı yapılan kuşlar, tüfek, fişek istediğiniz tüm bilgileri veririm. Avcılık konusunda canlı ansiklopedi gibi bişeyim yani :D

Birde yanlış bilmiyorsam belirli bi basınca kadar olan havalı tüfeklerde av yasak değildi. Yanlış hatırlıyorda olabilirim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myigit07 -- 10 Temmuz 2014; 13:52:39 >
  • havalı tüfeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayabilirim pmden ulaş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.