Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S3 Neo modeline Avrupa için resmiyet kazandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
5.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, Galaxy S3 Neo modeline Avrupa için resmiyet kazandırdı

Önceki modellerini elden geçirerek farklı açılardan güncelleyip yeniden satışa sunan Samsung, son olarak Galaxy S3 modelini yeniden karşımıza çıkarıyor. 

Galaxy S3 Neo olarak adlandırılan yeni model Avrupa pazarı için tanıtıldı ve kutudan Android 4.4.2 sürümü ile çıkıyor. Galaxy S3'ün 3G sürümüne KitKat vermeyip LTE sürümüne veren Samsung, eleştirileri yeni versiyon ile gidermeyi umut ediyor. 

1GB RAM olduğu için güncelleme alamadığı belirtilen Galaxy S3'ün Neo versiyonunda 1.5GB RAM yer alıyor. 4.8 inçlik Super AMOLED HD ekran yerini korurken, 1.4GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci gerekli gücü sağlıyor. Modelde 2100mAh gücünde batarya, 16GB artırılabilir hafıza, 8MP çözünürlükte arka kamera şeklinde diğer özellilkler mevcut.  

Aslında Samsung, Galaxy S3 Neo+ olarak Çin'de, S3 Neo olarak da Hindistan'da iki farklı versiyon satışa sunmuştu. Bu modellerde işlemci hızı küçük farklar gösteriyor, Android 4.3 işletim sistemi ve çift SIM desteği mevcut. 

GT-I9301 model numaralı Galaxy S3 Neo, Samsung Almanya sayfasında boy göstermeye başladı. Ancak fiyatı ve diğer ülkelere ne zaman gideceği şimdilik bilinmiyor.  

Kaynak:http://www.samsung.com/de/consumer/mobile-device/mobilephones/smartphones/GT-I9301MBIDBT-spec

• Elde kalan telefonların 2-3 parçasını değiştirip yeniden satışa çıkarıyor sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elde kalan s3 leri iteleme taktiği

• Ulan samsung S3 e ver kitkat

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 mb fazladan ram için bir telefon parası verilir mi peki ?

• Kitkat'ın çıkış amacı, 512mb-1gb arası ram'e sahip, üreticilerin elinde kalmış, eski ve satılamayan cihazlara performans dopingi yapmaktı. Samsung'un S3'e kitkat ver(e)memesinin altında farklı sebepler var yoksa çalışamayacağından değil :)

• Alınacak bir model değil diyemem. Zira S4 Mini'yle aynı fiyattan çıkarsa 4.4.2 de alacaksa tercih edilebilir bir model bence. Elinde S2, S3 gibi bir telefonu olana hitap eden bir model değil. Hemen kötülemeye gerek yok. Herkese hitap eden bir cihaz değil, elde kalan donanımı biraz cilalayıp satmaya çalışıyor Samsung. Muhtemelen ara model olup üvey evlat muamelesi görecek ama kimsenin de almayacağı bir model değil nihayetinde.
  • Bunu da 4.3 ile çıkartmış 4.4'e günceller 4.5 için ram yetmiyor der
  • adamlar sırf s3e niye kitkat vermediniz demesinler diye buna 1,5 gb ram koymuş

• Elimizdeki s3 leri alıp bunu vercekse olabilir ne bçim haber bu para olsa samsung alırmı bu millet la havle
  • quote:

Orijinalden alıntı: canowaR.!?

500 mb fazladan ram için bir telefon parası verilir mi peki ?

Verilmez'de bu samsung gerçekten ne yapmaya çalışıyor anlayabilen varmı s3'e kitkat vermedi gitti telefon çıkarttı nokia'da çok model çıkarttı gördük ne oldu aynı zihniyetten devam ediyor samsung sinir ediyor kullanıcılarını 50 milyon adet satarken iyiydi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat67 -- 10 Haziran 2014; 16:58:10 >
  • Geri kalan 500 dağa kaçtı

• S3'e güncelleme vermesi gerekirdi, daha da Samsung almam.
  • Samsung telefonda nasıl bir markadır açıklayayım:

Yürüyemeyen çocukların ilk bindikleri örümcek var ya işte o Samsung tur.

Çocuklar yürüdüğünde bisiklet sürmek istediklerinde alacakları markalar belli Sony, Htc, Lg.

• İlk başlarda , bunları gördükçe gülüyordum .

Şimdi midem bulanıyor .
  • Al işte Samsung
  • Kim bunu alır merak ediyorum sen s3'e güncelleme vermemişsin model güncelliyorsun :D yani hala anlamış değilim niye böyle birşey yaptıklarını
  • çok iyi.
    Kardeşime telefon bakıyordum.
    xperia sp bende olduğu için ona tavsiye etmedim.
    S4 mini düşünüyordum. s3 neo alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberin başlığını görünce bastım kahkahayı. Ulan samsung sen çok yaşa emi =))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.