Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir videoda benden gelsin. Biraz uzun soluklu bir video oldu ancak. Cok fazla video birikti ve ilk defa boyle bir işe kalkiştim. Başlarda sıkıcı olabilir..Sonunu getirin beğeniceksiniz..

Not: Fazlasiyla küfürlü olabilir. lütfen mazur gorun. İyi seyirler.

-
  • NeDeS N kullanıcısına yanıt
    Güzel video sondaki aksiyon ve gülüşde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 19 Ocak 2016; 1:52:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeDeS

Bir videoda benden gelsin. Biraz uzun soluklu bir video oldu ancak. Cok fazla video birikti ve ilk defa boyle bir işe kalkiştim. Başlarda sıkıcı olabilir..Sonunu getirin beğeniceksiniz..

Not: Fazlasiyla küfürlü olabilir. lütfen mazur gorun. İyi seyirler.

-

O nasıl bir gülüştür

• arkadaşlar oyunun sp sürümünü oynadım hoşuma gitti baya farklı geldi biraz pahalı ama değer mi bir de hile falan var diyolar forumdakilerle oynanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

arkadaşlar oyunun sp sürümünü oynadım hoşuma gitti baya farklı geldi biraz pahalı ama değer mi bir de hile falan var diyolar forumdakilerle oynanır mı?

forumun ikinci el bölümünde nvdia kodu olarak falan bulmaya çalış ben o şekilde 50tl ye almıstım diğer turlu çok pahalı.bf gibi oyunlardan sıkılmış biri olarak benim hoşuma gidiyor en iyisi biraz videolarını izleyip oyun tarzına uyuyor mu karar ver :)
  • 5 kişilik takımımız var ancak herkes aynı gün online olmayabiliyor. Katılmak isteyen varsa UPlay ismim ZX-JakSocket
    Steam adresim:http://steamcommunity.com/id/jaksocket/
    (not: Twitch salmam ona göre gelin )
  • utkuberk kullanıcısına yanıt
    hocam 3 haftadır oynuyorum 1 kere denk geldim oda adam hile yapıyor diye arkadaşları şaka yapıyorlardi. aimbot falanmı gördünüz? nerden vardınız hile olduğu kanaatine?
  • benim nat için strict yazıyor normal oynuyorum ediyorum problem yok
    güvenlik duvarım kapalı routerdan
    windows güvenlikten falan hepsinden izinli oyun

genede strict i open yada moderate yapamiyorum başka sıkıntı yaşayan varmı?

superonline Huawei 253s kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 26 Ocak 2016; 13:57:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullx

benim nat için strict yazıyor normal oynuyorum ediyorum problem yok
    güvenlik duvarım kapalı routerdan
    windows güvenlikten falan hepsinden izinli oyun

genede strict yapamiyorum başka sıkıntı yaşayan varmı?

superonline Huawei 253s kullanıyorum

ayni sorun bende de var. denemediğim şey kalmadı. ayrıca ubisoftun sitesinde yazan portlarıda açtım. güvenlik duvarını tamamen kapatmayı denedim. upnp yi açtım. hiç bir değişiklik yok.modemim tp-link. Dediğin gibi oyun esnasında bir sıkıntı yok. ama yine de sinir bozuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultra999 -- 26 Ocak 2016; 13:56:37 >
  • bullx kullanıcısına yanıt
    Dmz açınca bir de upnp, nat type öpen oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 sattım. Pc alıcaktım ama oyuncu sayısı konsolda fazla. Forumdaki ps4 rainbow konusunda ili daha fazla sayfa yazılar var. Birde pc de ortam kolay bulunmuyor. Tekrar ps4 alıcam .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar yaş 22 kulaklık g633 oynamak isteyenler ekleyebilir.

Uplay: zero2900
  • Arkadaşlar PC'de rahat oynanabiliyor mu? Mesela konsoldayken joystick ile bir türlü nişan alamıyorum bu tarz oyunlarda, klavye ve fare ile kolay mı sizce?
  • Kolay hocam, pc de fps oyunları oynadıysanız bu oyunda da zorluk çekmezsiniz, oynamamış olsanız bile alışmanız uzun sürmez.
  • Videolardaki konuşmalar, gülüşmeler, küfürler filan ne kadar itici, ne kadar çirkin, abi nasıl oyun oynuyorsunuz, nerede yaşıyorsunuz?
  • Selam arkadaşlar.
    Ekipce R6 Siege oynayalım dedik ama oyunu bilmiyorduk, tamamen gırgır şamata yaptığımız bir oyun oldu, göz atarsanız sevinirim :)
    NOT:Videolarımızda genelde küfür yok, küfür olmayan bazı çirkin sözleri de sansürlüyoruz, bilginiz olsun.

Teşekkürler.

• selam beyler. İlginç bir sorunum var. Rainbow oyunum intel ile açılırken nvidia ile açılmıyor ve stopped working uyarısı veriyor. Sürücüler güncel. ne yapabilirim ?
  • oyuna 4,8 gb güncelleme geldi
  • M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    Yeni operatörler gelmiş. Bu arada UltraHD Pack olanlara 4.8gb sanırım.
  • bana 6.37 geldi
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.