Şimdi Ara

SteelSeries, iOS uyumlu Stratus XL oyun kontrolcüsünü duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SteelSeries, iOS uyumlu Stratus XL oyun kontrolcüsünü duyurdu

Yıl başında piyasaya sürdüğü kompakt yapıdaki iOS oyun kontrolcüsü Stratus ile beğeni toplayan SteelSeries, bu kez tam boy Stratus XL kontrolcüsü ile karşımızda. 

Önceki versiyonun pek çok özelliğini miras alan Stratus XL kontrolcüsünde bir adet d-pad, aksiyon tuşları, L1/R1 ve L2/R2 tuşları, duraklatma tuşu, iki adet analog ve bir led panel yer alıyor. 

Yapısındaki Bluetooth 2.1 sayesinde, cihazlarla kablosuz olarak iletişime geçebilen kontrolcü, destekleyen oyunlarda tek cihaz üzerinden 4 kişiye kadar çok oyunculu deneyim sunabiliyor. Cihaz üzerindeki led panel ise, çok oyunculu modda kaç oyuncunun bağlandığını ve oyuncuların sırasını gösteriyor.

Önceki versiyondan farklı olarak Stratus XL iki adet AA boyutundaki pil ile çalışıyor ve 40 saate kadar oyun tecrübesi sunuyor. Bunun haricinde başka bir farklılık bulunmuyor. Kontrolcü, iOS 7 ve üzeri yazılıma sahip iPhone 5/5c/5s, beşinci nesil iPod Touch, iPad Mini/Air ve dördüncü nesil iPad ile çalışıyor. Cihaz ilerleyen aylarda satışa sunulacak. Fiyatı ise bilinmiyor.  

Kaynak:http://steelseries.com/blog/press/steelseries-introduces-a-large-format-ios-controller-to-gamers

• Arkadaşlar yeri değil ama forum' a ne oluyor saçmalıkta çığır açtı!... Forum ana sayfasında kullanıcı adım var DH anasayfada giremiyorum!..

• quote:

Orijinalden alıntı: ApsinteX

Arkadaşlar yeri değil ama forum' a ne oluyor saçmalıkta çığır açtı!... Forum ana sayfasında kullanıcı adım var DH anasayfada giremiyorum!..

kullanıcı adını değiştirdin sanırım.Bendede aynı sorun 2 aydır devam ediyor.Yetkililere söyledim ama hiçbiri cevap dahi vermedi

• ipad için olabilir ama iphone için gereksiz 4 inç ekranda ne oynanacak bunla

• fiyatları güzel olsa 3.5" telefon için bile alınır
  • YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adımı değil de e posta adresimi güncelledim saçma sapan bir durum ve inan çok sinir bozucu oluyor!..
    Ana sayfada giremiyorum ama, forum sayfasından da hiç çıkmamışım öyle bir durum var
  • ApsinteX kullanıcısına yanıt
    malesef yaşayan çok ama düzelmeye niyetlenen yok.Ana sayfada o hata çıkınca geri ileri felan bişiler yapınca düzeliyor bende.Öyle kullanıyorum yani.Forumda sıkıntı yok ama.Tam takır
  • Gerek yok. Bunu kullanacağıma ps alıp oynarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One Controller'i alıp sol analog yerini değiştirip copy-paste yapmışlar gibi.

• PC de fifa oynatır mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.