Şimdi Ara

Marvel ve Gameloft tarafından geliştirilen Spider-Man: Unlimited Eylül ayında indirmeye sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Marvel ve Gameloft tarafından geliştirilen Spider-Man: Unlimited Eylül ayında indirmeye sunulacak

Pek çok sinema filminin mobil oyununa imza atan Marvel ve Gameloft ikilisinden yeni bir oyun daha geliyor. Spider-Man: Unlimited adlı oyun bu kez herhangi bir film ile bağlantılı değil.

Oyun Spider-Man evreninin son on yılını oyunculara sunmayı amaçlıyor. Oyunda Sinister Six ekibinin New York'u yıkma planlarına karşı Iron Spiderman, Spiderman Noir, Future Foundation Spiderman ve Ben Reilly Spiderman gibi farklı versiyonların bir ekip olarak mücadelesini anlatıyor. Oyuncular oyun obyunca 12 farklı Spider-Man karakterini açarak envanterine ekleyebilecek. 

Oyun sonsuz koşu türünde olacak ve Eylül ayında iOS, Android ve Windows Phone için indirmeye sunulacak. E3 fuarında ise daha detaylı bilgiler paylaşılacak. 

Kaynak:http://www.prnewswire.com/news-releases/gameloft-and-marvel-announce-spider-man-unlimited-the-first-3d-web-runner-for-smartphones--tablets-262142651.html

• Sonsuz koşu mu? Yapmasınlar daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gameloft'u biliyoruz da Marvel diyince ben de bi sey sandım.

• Sonsuz koşu oyunlarının da iyice şeyini çıkardılar markette nereye baksam sonsuz koşu oyunu çıkıyor

• Iron Man'i büyük bi hevesle indirdim 1.4 gb sanırım ve hüsran; sonsuz koşu oyunu...

• sonsuz koşu nedir ya

• bu tarz oyunları kim oynuyo merak ediyorum doğrusu çoğu kişi temple run ve subway surf dışında sevmiyor fakat ısrarla bu tarz oyunlar yapılıyor ilginç...
  • Örümcek adamı bile koşturdular ya ne deyim. Kartuşu bitti herhalde.

• çoluk çocuk oyunu..
  • Sonsuz koşu temple run ve subway surfers'dan sonra bitti cıvkını çıkarmayın artık lütfen... Karakterleri mekanı değiştir yeni oyun yap olayından öteye geçsinler artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.