Şimdi Ara

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
11
Favori
27.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T-Y

Bi türlü düşmedi fiyatı amazondan alacağım alıcılı olanı ama 70 dolar da çok ya

Geçen sene bi 100 liraya düşmüştü sömestr indirimi diye bu sene fiyatlar ne alemde bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Geçen sene bi 100 liraya düşmüştü sömestr indirimi diye bu sene fiyatlar ne alemde bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    beyler bu xbox one kolu bütün oyunlarda devreye giriyor mu yani sorunsuz bir şekilde oynarım değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Alıntıları Göster
    beyler bu xbox one kolu bütün oyunlarda devreye giriyor mu yani sorunsuz bir şekilde oynarım değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

Geçen sene nisan ayında ikinci el bir tane xbox one kolu aldım,o günden beri pc de kol desteği olan bütün oyunları konsolda oynuyormuşum gibi sorunsuz oynuyorum.Bu kol emülatör de istemez.Sadece sürücüsünü kur yeterli.
    Yalnız birşey ekleyeyim bu kol kutusundan kablosuz çıkıyor bildiğim kadarıyla,bir tane micro usb kablo alacaksın.Ayrıca kol kablosuz çalışmıyor,eğer kablosuz kullanmak istiyorum dersen 2015 sonlarına doğru microsoft wireless usb stick dongle çıkardı.Türkiye de varmı bilmiyorum,fakat biraz pahalı galiba.Ayrıca birşey daha var o dongle sadece windows 10'u destekliyor bilgin olsun.
  • ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam pcde kol desteği olan oyunlar derken misal konsollara cikan bütün oyunlari oynuyabiliyor musunuz metro dishonored gta5 vs vs
  • quote:

Anladim hocam pcde kol desteği olan oyunlar derken misal konsollara cikan bütün oyunlari oynuyabiliyor musunuz metro dishonored gta5 vs vs

Evet mesela şu anda dishonored'ı kol ile oynuyorum.Normalde FPS oyunlarını kol ile oynayamam hedef tutturamıyorum,ama oyunda otomatik nişan seçeneği desteği olduğu için oynuyorum gayet rahat oluyor.Ondan önce de deus ex human revolution'ı kolla oynayıp bitirdim onu da oynamak rahattı.(Ama genelde gamepad'i platform oyunlarında kullanıyorum çok rahat oluyor.)Yani anlayacağın hem konsola hem de pc ye çıkmış oyunları rahatça oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

quote:

Evet mesela şu anda dishonored'ı kol ile oynuyorum.Normalde FPS oyunlarını kol ile oynayamam hedef tutturamıyorum,ama oyunda otomatik nişan seçeneği desteği olduğu için oynuyorum gayet rahat oluyor.Ondan önce de deus ex human revolution'ı kolla oynayıp bitirdim onu da oynamak rahattı.(Ama genelde gamepad'i platform oyunlarında kullanıyorum çok rahat oluyor.)Yani anlayacağın hem konsola hem de pc ye çıkmış oyunları rahatça oynayabilirsin.

Alıntıları Göster
    Beyler kolu bilgisayarda kullanıyorum ancak nasıl çıkaracağımı bilemedim.Direk çekersem zamanla bozulur diye korkuyorum.Siz nasıl çıkarıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: a.ekin

Beyler kolu bilgisayarda kullanıyorum ancak nasıl çıkaracağımı bilemedim.Direk çekersem zamanla bozulur diye korkuyorum.Siz nasıl çıkarıyorsunuz?

USB kablonun ucundan tutup çekiyorsun işte o kadar.Merak etme bozulmaz.Usb bellek değil o,zaten usb bellek'in de bozulduğunu görmedim bu zaman kadar.
  • ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    Benim usb belleğim çekip çıkarmam yüzünden bozulmuştu hocam.
  • ds4 ü resmen eziyor bu gamepad. inanılmaz ergonomik, elden kaymıyor, zorlamıyor. analogların konumları muazzam. sony'nin gelecek nesilde kesinlikle kontrollere bir çözüm bulması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ekin

Benim usb belleğim çekip çıkarmam yüzünden bozulmuştu hocam.

Şöyle söyleyeyim,neredeyse hergün evde ve işte pc'ye flashbellek takıp çıkarırım hiçbir zaman aygıt'ı güvenle kaldır dememişimdir.Bu biraz da senin talihsizliğin galiba.
  • ben de pc için x box one kolu düşünüorm da., bilgisayara kablolu bağlayınca acaba pile ihtiyaç duyuyormu.? duyuyorsa eğer bu pil ömrü ortalama ne kadar sürer? son olarakta lt ve rt tuşlarına bastığımızda parmağımız aşağı doğru kayıyor mu ona göre ps4 koluda alabilirm de.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuanana

ben de pc için x box one kolu düşünüorm da., bilgisayara kablolu bağlayınca acaba pile ihtiyaç duyuyormu.? duyuyorsa eğer bu pil ömrü ortalama ne kadar sürer? son olarakta lt ve rt tuşlarına bastığımızda parmağımız aşağı doğru kayıyor mu ona göre ps4 koluda alabilirm de.?

Bilgisayara kablo ile başladığında pile ihtiyaç durmadan kullanabiliyorsun. Tüm özellikleri ile kullanabilirsin. Tuşun kayma sorunu yok rahat olabilirsin.
  • x box one kablosuz kolunu alsak android telefonları şarj ettiğimiz kabloyla x boz one kolunu bilgisayara bağlamamız mümkün mü? yoksa bilgisayara bağlamak için illaki xbox one kolunun kablolu modellerinden yada kablosuz için olan wirellesle modellerinden almak şart mı.? acil cevap verirseniz sevinirim kolu bugün ona göre alcam şimdiden teşekkür ederim.
  • tetris oyunundaki o noktalar gibi piksel sayar
    Bu arada hort için kusura bakmayın :D
  • quote:

x box one kablosuz kolunu alsak android telefonları şarj ettiğimiz kabloyla x boz one kolunu bilgisayara bağlamamız mümkün mü? yoksa bilgisayara bağlamak için illaki xbox one kolunun kablolu modellerinden yada kablosuz için olan wirellesle modellerinden almak şart mı.? acil cevap verirseniz sevinirim kolu bugün ona göre alcam şimdiden teşekkür ederim.

herhangi bir micro usb kablosu ile bilgisayara bağlayıp kullanabilirsin , xbox one için kablolu kol yok sanırım varsada ben bilmiyorum ama her kablosuz kol dediğim gibi micro usb kablo ile bağlanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskrain

quote:

x box one kablosuz kolunu alsak android telefonları şarj ettiğimiz kabloyla x boz one kolunu bilgisayara bağlamamız mümkün mü? yoksa bilgisayara bağlamak için illaki xbox one kolunun kablolu modellerinden yada kablosuz için olan wirellesle modellerinden almak şart mı.? acil cevap verirseniz sevinirim kolu bugün ona göre alcam şimdiden teşekkür ederim.

herhangi bir micro usb kablosu ile bilgisayara bağlayıp kullanabilirsin , xbox one için kablolu kol yok sanırım varsada ben bilmiyorum ama her kablosuz kol dediğim gibi micro usb kablo ile bağlanabiliyor.

Alıntıları Göster
    Xbox one kontrolcüsü geldi, ancak bazı oyunlarda sürekli sola doğru gidiyor (Ori and the blind forest-pes 2016 settings kısmıf). İnternette de benzer durumları gördüm, sorunla karşılaşan var mı ?.

• quote:

Xbox one kontrolcüsü geldi, ancak bazı oyunlarda sürekli sola doğru gidiyor (Ori and the blind forest-pes 2016 settings kısmıf). İnternette de benzer durumları gördüm, sorunla karşılaşan var mı ?.

Alıntıları Göster
    Ben dualshock 4 kullanıyorum kablosuz çok memnunum 10 metreden bile çok güzel çekiyor titreşimli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Ben dualshock 4 kullanıyorum kablosuz çok memnunum 10 metreden bile çok güzel çekiyor titreşimli.

Alıntıları Göster
    arkadaslar biz xbox one kolu aldik ancak pc de bir turlu tanitamadik windows icin farkli wersiyonlari war sanirim bizim aldigimiz xbox one konsolu icin satilan icinden kablo cikmadi standart kablo kullandik ayrica microsoft sitesinden driveri kaldirmis indiremedik for windows wersiyonunu mu almaliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: webber

arkadaslar biz xbox one kolu aldik ancak pc de bir turlu tanitamadik windows icin farkli wersiyonlari war sanirim bizim aldigimiz xbox one konsolu icin satilan icinden kablo cikmadi standart kablo kullandik ayrica microsoft sitesinden driveri kaldirmis indiremedik for windows wersiyonunu mu almaliyiz

Bilgisayara once driver kurmaniz gerekiyor(wccftech.com/xbox-controller-pc-drivers-download-courtesy-major-nelson/ Bu linkte var gibi,yoksa da biraz bakinin bulursunuz).Ardindan herhangi bir micro usb kabloyla baglayip kullanmaya baslayabilirsiniz.Cogu oyun da otomatik olarak algilar,ayar yapmadan kullanmaya baslarsiniz.
    Bu arada kollarin hepsi ayni(2014-2015 versiyonu farki haric),for windowslu pakette kablo var ekstradadan o kadar,yani hepsi yukardaki yontemle kullanilabilir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.