Şimdi Ara

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
11
Favori
27.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardir bilgisayar oyuncusuyum ve oyun benim için sadece oynanır. Zira oyun oynarken o klavye mouse ikikisiyle oyuna hakim olma duygusunu bu gamepad lerin hiç birisi bana vermedi o yüzden de bu konsollara asla alışamadım.

Yanlış anlaşılmasın konsolları kötüleme mabında söylemedim, ama benim icin bir oyunda hakimiyet demek klavye&mouse demek.

• Zamanında Xbox 360 game padini kullanıyordum PC'de ve çokta memnundum. Game pad konusunda Microsoft'u tebrik etmek gerek. Belli bir zaman sonra Xbox One game pad'ide kablosuz olacaktır diye düşünüyorum PC'de.

• Yakın zamanda kablosuz da çalıştırabilirsek almayı düşünüyorum, one gamepadini kablolu kullanmak canımı sıkar. :)
  • Neyin tartışması çıkmış anlamadım,bende f710 kullanıyorum çokta memnunum,xbox kontroller bir tuhaf gelmişti bunu aldım çokta memnunum.xbox one kontrolcüsü de sevenlere göre güzeldir.Tartışmanın manası yok,isteyen onu alır isteyen diğerini alır.

• Diğer oyunları bilmem ama FPS oyunlarında fare+klavye kullanılmazsa bol bol öldürülürsünüz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

2 yıldır x360 controller kullanıyorum. xbone controller tanıtıldığından beri aklımda, resmi driverlar da gelince iyice aklım çeliniyor. x360tan gayet memnunum ama yeni controllerda pil yuva çıkıtnısı olmaması, bumperların geliştirilmesi ve triggerlara da (daha çalışmasa da ) titreşim eklenmesi çok fena kendine çekiyor. videoda dikkat ettiğim ve redditte de okuduğum kadarıyla yeni analog stickler 360a göre çok yumuşak acaba rahatsızlık yaratıyor mu ? sensivity ve deadzone açısından analoglar ne alemde onlar hakkında da yorum alabilirsek amazondan sipariş verebilirm.

Bunu bende merak ediyorum. Gamepad'i çoğunlukla FIFA oynamak için kullanıyorum. Xbox One mı X360 gamepad'ini mi alsam kararsız kaldım?

• xbox one hergeçen gün gelişmeye devam etmekte...kolu zaten evrensel bir kol...bir pc ye kol takmak istiyorsanız xbox kolu alcaksınız bukadar..!

• Yıllardir bilgisayar oyuncusuyum ve oyun benim için sadece oynanır. Zira oyun oynarken o klavye mouse ikikisiyle oyuna hakim olma duygusunu bu gamepad lerin hiç birisi bana vermedi o yüzden de bu konsollara asla alışamadım.

Yanlış anlaşılmasın konsolları kötüleme mabında söylemedim, ama benim icin bir oyunda hakimiyet demek klavye&mouse demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

quote:

Orijinalden alıntı: designr

2 yıldır x360 controller kullanıyorum. xbone controller tanıtıldığından beri aklımda, resmi driverlar da gelince iyice aklım çeliniyor. x360tan gayet memnunum ama yeni controllerda pil yuva çıkıtnısı olmaması, bumperların geliştirilmesi ve triggerlara da (daha çalışmasa da ) titreşim eklenmesi çok fena kendine çekiyor. videoda dikkat ettiğim ve redditte de okuduğum kadarıyla yeni analog stickler 360a göre çok yumuşak acaba rahatsızlık yaratıyor mu ? sensivity ve deadzone açısından analoglar ne alemde onlar hakkında da yorum alabilirsek amazondan sipariş verebilirm.

Bunu bende merak ediyorum. Gamepad'i çoğunlukla FIFA oynamak için kullanıyorum. Xbox One mı X360 gamepad'ini mi alsam kararsız kaldım?

kablosuz olarak istiyorsan xbox 360 olanı al, xbox one kablosuz alıcısı daha çıkmadı

• Onu biliyorum.
    Benim merak ettiğim analogların durumları?
    Arkadaş yukarıda yazmış.
    ''videoda dikkat ettiğim ve redditte de okuduğum kadarıyla yeni analog stickler 360a göre çok yumuşak acaba rahatsızlık yaratıyor mu ? sensivity ve deadzone açısından analoglar ne alemde onlar hakkında da yorum alabilirsek amazondan sipariş verebilirm. ''
  • Mesut Çevik ve GTA denince B3D1R aklıma geliyor
    Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın
  • Kablosuz olanı şöyle micro usb portu ile çalışırsa logitech kol yapımını bıraksın
  • Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın

Beyaz gülüşler
  • Tasarımından olsa gerek hiç ısınamadım xbox gamepadlerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: |WhiteNight|

Mesut Çevik ve GTA denince B3D1R aklıma geliyor
    Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın

ne geğirmişti ama

• Dualshock 3 ve F710 var, yetiyor.
    Elbet Xbox One gamepad'i daha iyidir ama çok pahalı.
  • Baktılar ki Xbox One da tek iyi bileşen i pc aktarıp ordan devam etme kararı almışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC Bluetooth olarak çalıştırmanın bir yolu yokmu. Acaba

• xbox one for pc yazmadan alınacak gibi değil anladığıma göre ? kablosuz çalışmıyor ve kablolu geliyor mu belli değil v.s. v.s.

• pc ye özel versiyonunun ne zaman çıkacağı hakkında bilgi yok mu? fifa 15 çıkmadan bir gamepad almak istiyorum.
    f710 aldım ama aldığım gibi kenara attım, 20 lira bile etmez o gamepad.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.