Şimdi Ara

G2 resmi mi alınmalı ithalatmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ithalat alsam herhangi bi sorun cıkarmı acaba ? Ne kadar güvenli olur. Arasindaki fiyat farkı ne kadar. Cevaplarınızı bekliyorum, tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paran varsa resmi al
    İthalatta sorun çıktığını duymadım hatta ben de ithalat aldım ancak garantiye göndersem kimse yüzüme bakmaz gibi hissediyorum nedense.
    Paran yoksa mecbur ithalat alıcaksın, resmi gerçekten pahalı.
    Paralel alıcaksan mutlaka delta garantili al en azından muhattabın var, diğerleri tamamen çöp adresleri bile yanlış.
  • thestell kullanıcısına yanıt
    Peki hocam paralelin 32 si resminin 16 GB ı ne kadar ? K.bakmayın mobilim internet paketim az bakamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobraamca3883

Peki hocam paralelin 32 si resminin 16 GB ı ne kadar ? K.bakmayın mobilim internet paketim az bakamıyorum.

1200-1300 arası gidip geliyor paralel 32ler
    N11de 111 tl bonus ve 55 tl indirim kuponları var uygun oluyor
    Zaten resmi 16 ile paralel 32 yakın fiyatlarda
    Kararsız kaldım simdi. Çok oyun oynayan birisi degilim clash of clans, real racing 3 ve 1-2 tane kücük oyun. 16 GB yetecekmidir acaba ? Bide paralellerde Kore'ce uygulamalar falanda cikabiliyormus sizde böyle bisey oldumu ? n11denmi aldiniz siz

• yalnız şöyle birşey var eğer 16gb alırsan 12 gb'ını kullanbiliyorsun sadece 32 alırsan 25 gb ona göre tercih et
  • 16 gb ın bana yeteceğini düşünüyorum, üsttede dedigim gibi Kore'ce uygulamalara rastladinizmi hic ?

• quote:

Kararsız kaldım simdi. Çok oyun oynayan birisi degilim clash of clans, real racing 3 ve 1-2 tane kücük oyun. 16 GB yetecekmidir acaba ? Bide paralellerde Kore'ce uygulamalar falanda cikabiliyormus sizde böyle bisey oldumu ? n11denmi aldiniz siz

N11den aldım öyle bi sorun olmadı
    Benim hafıza hep ağzına kadar dolu san andreas hayali kuruyordum kurmaya yer dahi yok 4 gba yakın resim video müzik falan depoladım biraz da oyun atınca 3 gb yer kaldı. Zaten 1 gbda uyarı vermeye başlıyor video çekmelik yer kaldı anca işte.
  • quote:

16 gb ın bana yeteceğini düşünüyorum, üsttede dedigim gibi Kore'ce uygulamalara rastladinizmi hic ?

ben resmi aldığım için rastlamadım hocam
    Peki hocam tesekkurler

• Anladım tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.