Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 kullanıcıları bakarsa sevinirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben Androidden nasibini almış bir kullanıcıyım. Sürekli donmalar kasmalar takılmalar performans düşülüğü vs. Bunlarla uğraşmaktan bıktım. Ve yaz itibari ile Lumia 1020'ye geçmeyi düşünüyorum. Wp cihazların stabil olduğunu kasma donma yapmadıklarını da biliyorum. Tek sıkıntım pili. Benim kullandığım telefonda 2400 Mah pil var 1020'nin pili ise 2000 bunun gün içerisinde tekrar şarja takmamı gerektireceğini düşünüyorum. Ki tüm gün interneti açık olan facebook, twitter whatsapp'da oyalanan biriyim. Pil ile iligli iyi sonuç alan arkadaşlar var mıdır? Bunun hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPhilosophy -- 8 Haziran 2014; 15:06:08 >

• Hocam ilk önce 1020 kullanıcısı değilim.
    1020 çok kalın,hantal bir cihaz kasma donma yaşamazsın fakat pili sana yetmez.
    1320,925 tavsiye ederim 1020 den daha iyi pilleri vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Hocam ilk önce 1020 kullanıcısı değilim.
    1020 çok kalın,hantal bir cihaz kasma donma yaşamazsın fakat pili sana yetmez.
    1320,925 tavsiye ederim 1020 den daha iyi pilleri vardır.

katkıda bulunduğun için teşekkür ederim fakat 1320 düşünmüyorum. 925'in ise pili 2000 yani 1020 ile aynı. Hantallık konusunda sıkıntım yok dostum. Tek sıkıntım 2000 harbiden yarı yolda bırakıyor mu? Yoksa Nokia yazılımı 2000 mah a göre mi optimize etmiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Arkadaşlar merhaba. Ben Androidden nasibini almış bir kullanıcıyım. Sürekli donmalar kasmalar takılmalar performans düşülüğü vs. Bunlarla uğraşmaktan bıktım. Ve yaz itibari ile Lumia 1020'ye geçmeyi düşünüyorum. Wp cihazların stabil olduğunu kasma donma yapmadıklarını da biliyorum. Tek sıkıntım pili. Benim kullandığım telefonda 2400 Mah pil var 1020'nin pili ise 2000 bunun gün içerisinde tekrar şarja takmamı gerektireceğini düşünüyorum. Ki tüm gün interneti açık olan facebook, twitter whatsapp'da oyalanan biriyim. Pil ile iligli iyi sonuç alan arkadaşlar var mıdır? Bunun hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Bataryası düşük ama cyan güncellemesiyle batarya performansı güçlendirilecek diye biliyorum ve kablosuz şarj özelliği var mı tan hatırlamıyorum ama vardır bu özellikle pek şarj sorunu yaşamazsın ve 2 GB ram ile çok rahat edersin bende 1020 almayı düşünüyorum:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

quote:

Arkadaşlar merhaba. Ben Androidden nasibini almış bir kullanıcıyım. Sürekli donmalar kasmalar takılmalar performans düşülüğü vs. Bunlarla uğraşmaktan bıktım. Ve yaz itibari ile Lumia 1020'ye geçmeyi düşünüyorum. Wp cihazların stabil olduğunu kasma donma yapmadıklarını da biliyorum. Tek sıkıntım pili. Benim kullandığım telefonda 2400 Mah pil var 1020'nin pili ise 2000 bunun gün içerisinde tekrar şarja takmamı gerektireceğini düşünüyorum. Ki tüm gün interneti açık olan facebook, twitter whatsapp'da oyalanan biriyim. Pil ile iligli iyi sonuç alan arkadaşlar var mıdır? Bunun hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Bataryası düşük ama cyan güncellemesiyle batarya performansı güçlendirilecek diye biliyorum ve kablosuz şarj özelliği var mı tan hatırlamıyorum ama vardır bu özellikle pek şarj sorunu yaşamazsın ve 2 GB ram ile çok rahat edersin bende 1020 almayı düşünüyorum:)

L520'nin bile performansı aynı seviyedeki android cihazlarından daha önde. Bu konuda teknik bilgim var tek sıkıntım dediğim gibi 2000 pil yarı yolda bırakır mı yoksa nokia bunu düşünmüş müdür? Teşekkür ederim dostum katkın için.

• Başkalarında 1020 görüyorum o kadarda kalın değil kamera odaklı telefonlara göre ince

• quote:

Başkalarında 1020 görüyorum o kadarda kalın değil kamera odaklı telefonlara göre ince

Samsung'un s4-zoom saçmalığını gördükten sonra 1020 hafif ve ince. Ki 1020'yi geçemiyor s4 zoom. Kullanan bilen varsa pil performansı hakkında katkıda bulunursa sevinirim.
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    1020 nin bataryası benim 625 le aynı kamerayı fazla kullanmazsan 1-1.5 gün yeter

• 1 günü çıkarsın yeter bana. Fakat 625'te lcd ekran var 1020 amoled kullanıyor bu daha fazla harcamaya neden olabilir. Ki bunun yanında fotoğraf da fazlasıyla çekerim ben. Kamera tutucuyu almak farz oldu.

@Büyük Amiral
  • quote:

1 günü çıkarsın yeter bana. Fakat 625'te lcd ekran var 1020 amoled kullanıyor bu daha fazla harcamaya neden olabilir. Ki bunun yanında fotoğraf da fazlasıyla çekerim ben. Kamera tutucuyu almak farz oldu.

@Büyük Amiral

Wp ler android gibi şarj yemiyor yinede bir günü rahat çıkarır

• quote:

quote:

1 günü çıkarsın yeter bana. Fakat 625'te lcd ekran var 1020 amoled kullanıyor bu daha fazla harcamaya neden olabilir. Ki bunun yanında fotoğraf da fazlasıyla çekerim ben. Kamera tutucuyu almak farz oldu.

@Büyük Amiral

Wp ler android gibi şarj yemiyor yinede bir günü rahat çıkarır

Bende öyle olacağını umuyorum fiyatına göre 930'u da düşüneceğim ama büyük ihtimal 1020 alırım sağol dostum.
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Önemli değil:)

• Hem yeni çıkacak olan 930 da alabilirsin pili daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hem yeni çıkacak olan 930 da alabilirsin pili daha iyi.

Donanımı gereği piyasadaki muadillerine bakarsak 2000 üzeri bir fiyatla gelecektir diye düşünüyorum. Ama çıkınca bakacağım onu da düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Donanımı gereği piyasadaki muadillerine bakarsak 2000 üzeri bir fiyatla gelecektir diye düşünüyorum. Ama çıkınca bakacağım onu da düşünüyorum.

1020 alma da ne alırsan al.
  • quote:

quote:

quote:

Niçin böyle söyledin gerekçesi nedir?
  • 4 kere wphone denemeye calissamda olmadi. Androide geri döndüm. Epeyde zararla. 2.elde para bile etmiyor su windowsphoneler.
    Bundan sonra iosa bile donebilirim ama windowsun daha çooooookkk update almasi lazim...
    Hadi taslayin beni windowsphonecular...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2000 mah ve snapdragon 800?
    wp de snap dragon600 üstü aşırı ısınma yapıyor ve gereksiz zaten oyunlar düzgün oynanmıyor.
    iddia ediyorum full ışıkta 1020 ile mc 4ü (eğer markette varsa)
    2 buçuk saat oynayamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

wp de snap dragon600 üstü aşırı ısınma yapıyor ve gereksiz zaten oyunlar düzgün oynanmıyor.

Oyunu konsolda oynarım ben telefonda oynasam ne olur? Zevk alıyor musunuz telefon oyunlarından buna da aklım ermiyor ya neyse. + 1020 snap 800 değil snap s4 işlemciye sahip. Oldukça stabil ve yağ gibi telefon. Yalnızca pilinin bana yetmeyeceğini düşünüyorum hepsi bu kadar. Ve kullanıcılardan da pil süreleri hakkında bilgi almak istedim ama kullanıcı çıkmadı buraya yazan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunu konsolda oynarım ben telefonda oynasam ne olur? Zevk alıyor musunuz telefon oyunlarından buna da aklım ermiyor ya neyse. + 1020 snap 800 değil snap s4 işlemciye sahip. Oldukça stabil ve yağ gibi telefon. Yalnızca pilinin bana yetmeyeceğini düşünüyorum hepsi bu kadar. Ve kullanıcılardan da pil süreleri hakkında bilgi almak istedim ama kullanıcı çıkmadı buraya yazan.

Bu kadar bilmişlik yaparsan sana kimse yardım etmez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.