Şimdi Ara

lg g2 mini hafıza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar lg g2 mini telefon aldım hafızası 8 gb diye biliyordum 4 gb cıktı internetten arastırdım lg sıtesınden de baktım 8 gb olarak gorunuyor acaba g2 mını nın 4 gb lık versıyonu varmı yoksa telefonda sıkıntımı var

• Üzerinde sistem yüklü olmayınca yani boş hali 8GB'dır. Ama sistem dosyaları yardımcı dosyalar derken, son kullanıcıya gözüken kısmı 4 GB oluyor. En azından G2'de durum böyle, 16GB'dan 10GB'ı kullanılabiliyordu.
  • levent3148 L kullanıcısına yanıt
    Tüm cihazlarda böyle hocam merak etmeyin.Bir kısmını sistem kullanıyor.Cihazınız 8gb yani.4gb versiyonu olsaydı eğer 2-3gb size kalırdı.16da 11 gb civarı kalıyor mesela gibi.
  • sıkıntı o zaten toplam alan 3.87 mevcut kullanılan 2.87 telefonda 8 gb ıle ılgılı hıc bır bulgu yok normalde kullansa bıle toplam alanın 7.25 fılan gostermesı gerekmez mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent3148

sıkıntı o zaten toplam alan 3.87 mevcut kullanılan 2.87 telefonda 8 gb ıle ılgılı hıc bır bulgu yok normalde kullansa bıle toplam alanın 7.25 fılan gostermesı gerekmez mı

Yok hocam bende de şuan 10.62 GB gösteriyor dosya yöneticisinde, 16 GB olmasına rağmen.
  • tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.