Şimdi Ara

Samsung, 12 Haziran'da düzenleyeceği tablet lansmanı için tanıtım videosu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, 12 Haziran'da düzenleyeceği tablet lansmanı için tanıtım videosu yayınladı

Samsung'un Galaxy Tab S serisine yeni modeller eklemeye hazırlandığı bir süredir biliniyor. Hatta ekran çözünürlüğünden tutun da yongaseti ve görselleri gibi pek çok detayı şu ana sızan bilgiler sayesinde bilinen detaylar arasında bulunuyor. 

Samsung, AMOLED ekrana sahip olmasıyla dikkat çeken 8.4 inç ve 10.5 inçlik yeni tabletlerini 12 Haziran'daki New York'da basına tanıtmaya hazırlanıyor. Youtube kanalı üzerinden yayınladığı video ile Galaxy Premier 2014 adını verdiği etkinliği için geri sayım yapan ve tabletin canlı renklere sahip ekranını vurgulayan bir tanıtım videosu yayınladı. Videodan görüldüğü üzere ince bir yapıya sahip olan tabletlerin 12 Haziran'daki etkinliği internet üzerinden canlı olarak da izlenebilecek.

Tabletlerin şu ana kadar sızan detaylarını belirtmemiz gerekirse; 8.4 inç ve 10.5 inç ekrana sahip iki farklı boyutta gelecek modellerde 2560x1600 piksel çözünürlükte AMOLED ekran yer alıyor. Galaxy Note 3 modelinde de gördüğümüz Exynos 5420 yongasetinin, 3GB RAM'in bulunduğu tabletlerde microSD kart ile arttırılabilir 32GB dahili depolama yer alıyor. Ön yüzlerinde 2.1MP, arka yüzlerinde 8MP kameraların bulunduğu yeni tabletlerde Galaxy S5'de de gördüğümüz parmak izi okuyucu da yer alıyor. 

Android'in 4.4.2 KitKat sürümüyle piyasaya sunulacak modellerde Ultra Güç Tasarrufu modu, uzak masaüstü ve bağlı olduğu telefona gelen çağrıyı tablet üzerinden cevaplama gibi özellikler bulunuyor.

Haziran sonu gibi piyasaya sürülmesi beklenen tabletlerin 12 Haziran'daki lansman sonrası detaylarını sitemizde bulabileceksiniz.

• çekilişe katılmak istiyorum
  • O çözünürlüğü o işlemciyi koyarak kendi topuğuna sıktın samsuğn

• Günaydın. Ben 3 gündür falan görüyorum bu videoyu youtube da

• Galaxy Tab "S" nedir ya nedir bu s koyma sevdası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep bin küsür liraya android tablet alanların ruh halini merak etmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aseloth

O çözünürlüğü o işlemciyi koyarak kendi topuğuna sıktın samsuğn

En iyi yerlerden mezun olmuş senin hayatta kazanabileceğinin 5 katını çoktan kazanmış Samsung Mühendisleri bunu düşünemedi ve işini tehlikeye attı. Tebrik ediyorum seni Samsung Mühendisleri yanında sönük kalmış.

• Nerede Note 8 2014? Saçma sapan modeller çıkarıyorsun Samsung. Nefret ediyorum senden de cihazlarından da. Mobil cihazlarını çıkar ülkeden Allah aşkına ya. İnsanların kafalarını karıştırmakla kalmıyorsun yok S miş bilmem neymiş isminle insanların kaliteli cihazları seçmelerini zorlaştırıyorsun. Bırak ya. Tamam Tab 4 serisini anladım ucuz fiyatlı olacak, Note Pro'yu da anladım büyük ekranlı, peki Tab Pro'lar niye şimdi Tab çıkaracaksan? Adam iş adamı diye Tab Pro mu alacak Tab S yerine? Ne alaka?..

Edit: Videodaki tek iyi şey müzik. Nerden bulabilirim ismini acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 8 Haziran 2014; 12:23:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

En iyi yerlerden mezun olmuş senin hayatta kazanabileceğinin 5 katını çoktan kazanmış Samsung Mühendisleri bunu düşünemedi ve işini tehlikeye attı. Tebrik ediyorum seni Samsung Mühendisleri yanında sönük kalmış.

Steve Wozniak gibi mühendisler bile hata yapabilirken günümüzün mühendisleri neden hata yapmasın . Senin cahilliğine veriyorum ben burada mühendise değil yaptıkları ticari kurnazlığa yorum yaptım . Bu ürünün ellerinde kalan exynosları eritmek için çıkarıldığı aşikar . Boş yapmak yerine eleştiri ve algılama yönünü geliştirebilirsin . Buralarda kendini ön plana atmak yerine BF4 oynamaya devam et güzel kardeşim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOrdery -- 8 Haziran 2014; 11:42:48 >

• samsung çinli firmalardan farkın kalmadı diyeceğim ama, çinli firmalar artık senden daha kaliteli ürünler çıkarır oldu.

• amoled ekranlı tablet dehşet ötesi olur . renk cümbüşü olur o ekranda

• aptal bu samsung gerizekalı kaç bin liraya aldığımız cihazlara güncelleme vermiyo habire ürün üretiyo dönemin özelliklerine uygun olmayan bi sürüm varsa isterse 16gb ram ve ekran kartı taksın tabletlerine bi işe yaramıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz5555 -- 8 Haziran 2014; 13:23:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Steve Wozniak gibi mühendisler bile hata yapabilirken günümüzün mühendisleri neden hata yapmasın . Senin cahilliğine veriyorum ben burada mühendise değil yaptıkları ticari kurnazlığa yorum yaptım . Bu ürünün ellerinde kalan exynosları eritmek için çıkarıldığı aşikar . Boş yapmak yerine eleştiri ve algılama yönünü geliştirebilirsin . Buralarda kendini ön plana atmak yerine BF4 oynamaya devam et güzel kardeşim .

Cihaz çıkmadan yapacağın eleştiri ve yorumlar hep havada kalır. Yazılımsal olarak neler yapabileceğinden haberin bile yok. Aynı yorumları G3 ün 2k ekranına da yaptılar. Sonuç? Herkes kapak oldu

• En iyi yaptıkları şey lansman ve otomasyon.
  • Gene Samsung
  • quote:

quote:

Merhaba, bir "mühendisler düşünemedi sen mi düşündün"e daha hoşgeldiniz. Bu lafı söyleyen zibilyonuncu kişisiniz lütfen forumdan ayrılmayınız.

Ticari atılımlar var ortada, adam biz en iyisini yaptık demek için böyle yapıyor. Reklam, Samsung'un ekmek kapısı. Dizilerde görüp Samsung alan tipler revaçtayken reklamı keser mi hiç Samsung? Çözünürlük bahane reklam şahane. Gerisi önemli değil. Daha S3'e destek vermeyenden ne beklersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

quote:

quote:

Merhaba, bir "mühendisler düşünemedi sen mi düşündün"e daha hoşgeldiniz. Bu lafı söyleyen zibilyonuncu kişisiniz lütfen forumdan ayrılmayınız.

Ticari atılımlar var ortada, adam biz en iyisini yaptık demek için böyle yapıyor. Reklam, Samsung'un ekmek kapısı. Dizilerde görüp Samsung alan tipler revaçtayken reklamı keser mi hiç Samsung? Çözünürlük bahane reklam şahane. Gerisi önemli değil. Daha S3'e destek vermeyenden ne beklersin.

Dönemin tüm rakiplerinden daha çok destek aldı. Bknz:HTC One X

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

quote:

quote:

Dönemin tüm rakiplerinden daha çok destek aldı. Bknz:HTC One X

Konumuz One X değil Samsung'un ticari hamleleri. Ticari hamleyle S3'e destek kesti demek istemiştim. Yoksa donanım olarak gayet yeterli bir cihaz. One X örneğinde tegra örneği var o ayrı bir konu. Samsung ticari hamleleriyle kullanıcıyı mağdur ediyor. HTC'den kat ve kat kullanıcısı olmasına rağmen adam hala önemsemiyor kullanıcısını, git yenisini al buna benim desteğim bu kadar diyor. Tekrar ediyorum bak HTC ile kıyaslanamıycak bir reklam kaynağı ve kullanıcısı var Samsung'un ve o yüzden kendi içinde mukayese ediyorum HTC'ye bulaşmak için ayrı bir konuya girmemiz gerekiyo. "En iyisi biziz" diyebilmek en başta reklamın iyisini gerektirir. Samsungda da bu potansiyel fazlasıyla var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cihaz çıkmadan yapacağın eleştiri ve yorumlar hep havada kalır. Yazılımsal olarak neler yapabileceğinden haberin bile yok. Aynı yorumları G3 ün 2k ekranına da yaptılar. Sonuç? Herkes kapak oldu

Sana söylediğim eleştiri ve algılama yönünü geliştirmekten ayrı olarak biraz kitap oku kardeşim . Yazılıp çizilenlerden anladığın yok .

• quote:

quote:

En iyi yerlerden mezun olmuş benim hayatta kazanabileceğimin 5 katını çoktan kazanmış Samsung Mühendisleri nin yaptığı rehber 5 sn de açılırken en iyi yerlerden mezun olmamış benim hayatta kazanabileceğimin 5 katını çoktan kazanmamış olan çoğu geliştiricinin rehberi anında açılıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.