Şimdi Ara

3G Modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben tabletimde her yerden internete bağlanmak istiyorum vodefonun aylık sınırsız ceptenetti var onu herhangi bi 3g modeme örneğin turkcellvınn avea jet e vodefone hattı taksam çalışırmı normal telefın hattından bahsediyorum yada ttnetin evdeki sınırsız interneti sadece 3g modem fiyatına hem evde hemde mobilde kullanmak mümkünmü yada fiyatı uygun SINIRSIZ olması şart gibi bişey varsa acil yardım tabltim kötü bir tablet ama Piranha Business tab II 9.0 lütfen yardım tableti alma sebeplerinden birisi çok fazla işe yarıyacak port olmasıydı fakat hat girişi yoktu :( yardım

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ]Piranha Ultra 2 Tab 9'' tabletime MF667 marka modemi bağladım ve internete girebiliyorum artık.
    Çok hızlı bağlanıyor.Gayet güzel çok memnunum.Avea jet modem MF667 uyum sağladı.
    Kurulum falan yapmaya gerek kalmadı. Önce kablosuz bağlantıyı kapattım. 3g modemi otg kablo ile tablete bağladım.
    İki dakika bekledim. Bağlandı . hepsi bu kadar. ha bu arada avea nın 500dk, 2GB internet 23tl olan tarifesi ile telefonumdaki
    sim kartı 3g modeme taktım. Yani iletişim ve internet ücretine artık 23tl ödeyeceğim. ve çok hızlı bağlanıyor.
    modem zaten 21 mgbt olan yeni model.
    herkese tavsiye ederim....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.