Şimdi Ara

Tvyo'nun Windows Phone uygulaması kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tvyo'nun Windows Phone uygulaması kullanıma sunuldu

Yerli uygulamalar açısından gelişmeye devam eden Windows Phone platformu, Doğuş Video ve Dijital Yayıncılık tarafından hazırlanan Tvyo uygulamasına da ev sahipliği yapmaya başladı.

Diziler, programlar, müzik klipleri, belgeseller, çizgi filmler, canlı tv keyfi ve çok daha fazlasını Windows Phone 8 ve 8.1 cihazlara getiren Tvyo, yüksek görüntü kalitesi ve ücretsiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle son dönemin popüler dizilerini (Örneğin Game of Thrones) bünyesinde barındırıyor olmasıyla öne çıkan uygulama, “Kaldığın Yerden Devam Et" özeliği ile izlenin içeriğin nerede kaldığını hafızasında tutabiliyor, internet hızına bağlı olarak kalite değişimi yapabiliyor ve takip listeleri hazırlayabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan Tvyo uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

• Şaşırdım desem yalan olmaz. Uygulamada ortak windows market sembolünü gordum. Sanırım meyvelerini vermeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olmuş.
  • Garip. Daha fazla yabancı dizi gelmeli.

Edit: Şimdi indirip baktım. Çok güzel. Her şey var. Harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 7 Haziran 2014; 23:53:45 >
  • Gayet iyi oldu gelmesi sevindim.

• Kurduğum gibi kaldırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone çok iyi bir cihaz. Fakat ne kadar iyi olursa olsun kamera bence tırt. Uygulama eksiklikleri kapanır ama donanım değişmez. Twit foursquare gibi uygulamalar duzelince tadından yenmez. 2015 nisan da treshold güncellemesi alırsa tsç bomba olur. Almazsa da sıkıntı etmem.

• Olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

İphone çok iyi bir cihaz. Fakat ne kadar iyi olursa olsun kamera bence tırt. Uygulama eksiklikleri kapanır ama donanım değişmez. Twit foursquare gibi uygulamalar duzelince tadından yenmez. 2015 nisan da treshold güncellemesi alırsa tsç bomba olur. Almazsa da sıkıntı etmem.

Wtf r u sayin' bro

• quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

İphone çok iyi bir cihaz. Fakat ne kadar iyi olursa olsun kamera bence tırt. Uygulama eksiklikleri kapanır ama donanım değişmez. Twit foursquare gibi uygulamalar duzelince tadından yenmez. 2015 nisan da treshold güncellemesi alırsa tsç bomba olur. Almazsa da sıkıntı etmem.

Wtf r u sayin' bro

Şimdi meselam iphone olayını çok karıştırdılar...

Tvyo'nun Windows Phone uygulaması kullanıma sunuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Kurduğum gibi kaldırdım.

neden ?
  • bence açılmadı 8,1 lerde çalışmıyor sanırım.
    açtığım gibi, açmadan atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Kurduğum gibi kaldırdım.

neden ?

Hoşuma gitmedi fazla yani ilgi çekici bir özelliği yok. Bir de ben yayından kalkmış dizileri izlediğim için programı yüklemem bile yanlıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrnobody

bence açılmadı 8,1 lerde çalışmıyor sanırım.
    açtığım gibi, açmadan atıyor

Çalışıyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ilk defa kardeş payını izlerken kullanmış oldum. Eğer böyle ücretsiz bir şekilde devam edecekse bomba bir program olmuş diyebilirim.
  • quote:

2015 nisan derken o zamana kadar elimizdeki cihazlar çöp olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.