Şimdi Ara

EA Sports UFC'nin Demosu 900p'de Çalışıyormuş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Yeni nesil konsolların çıkış döneminde güç kıyaslamaları da çözünürlük ve kare/saniye akış değerleri üzerinden yapılıyor. EA Sports'un yeni nesil oyun motoruyla geliştirdiği dövüş oyunu EA Sports UFC'nin demosu geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Daha önceki çıkış oyunlarında 1080p ve 60 FPS'ye hedeflenen EA Sports'un yeni oyununun demosu bu çizgiyi yakalayamamış görünüyor.

Digital Foundry'nin analiz raporlarına göre EA Sports UFC'nin demosu her iki konsolda da 900p çözünürlükte, 30 FPS akışında çalışıyor. Belirtilenlere göre PS4'teki köşe yumuşatma seviyesi 4xMSAA değerindeyken, Xbox One'da bu seviye 2xMSAA şeklinde karşımıza çıkmış.

EA Sports UFC, 17 Haziran'da piyasaya çıkacak. Oyunun çıkış sürümünde teknik değişiklikler olup olmayacağını birlikte göreceğiz.

• Umarım bunlar da 1080p/60FPS deyip bizi kerizlemez.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun Xone'dan destek aldığı belli oldu... Xbox'ın gücüyle 900P' ise PS4 ile 1080P'yi rahat görürdük... Xone yüzünden oluyor hep bunlar...... !

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Oyunun Xone'dan destek aldığı belli oldu... Xbox'ın gücüyle 900P' ise PS4 ile 1080P'yi rahat görürdük... Xone yüzünden oluyor hep bunlar...... !

Aynen katılıyorum xbox 900p xbox gördü tamam ,ps4 çok daha rahat 1080p olabilirdi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyunun Xone'dan destek aldığı belli oldu... Xbox'ın gücüyle 900P' ise PS4 ile 1080P'yi rahat görürdük... Xone yüzünden oluyor hep bunlar...... !

Yorum yazmadan önce adam gibi haberi okuyun.
    Ps4'te 4xMsaa Xbox'ta 2xMsaa olacak.
    Ayrıca bu oyunun dandik grafiklerini bile 900p'de açıyorsa yeni nesil konsollar şimdiden bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 7 Haziran 2014; 18:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Aynen katılıyorum xbox 900p xbox gördü tamam ,ps4 çok daha rahat 1080p olabilirdi .

PS4 versiyonu 4xaa ile çalışıyormuş, yani güç farkını AA yönünden kullanmışlar. PS4'te 2xaa olsaydı 1080p olurdu.
  • Yahu arkadaş bari dövüş oyununda spor oyununda 1080p-60 fps yapın, bu nedir ya. 900p ve 30 fps, aynı watch dogs gibi olmuş sanki bu da açık dünya oyunu. Bari oldu olacak 720p yapın da ps3-xbox 360 seviyesi olsun arada çok fark olmazdı yani...
  • x1 yüzünden ps4 dede grafikler düşüyo..

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

x1 yüzünden ps4 dede grafikler düşüyo..

aynı şekilde konsollar yüzünden Pc de grafikler düşüyor.
  • Bu ''yeni nesil'' konsollar bir harika dostum... :))))
  • keşke ps4 500 dolar olsaydıda cpu ve gpu sunu daha güçlü yapsalardı.

• Bu oyun 3gb+ Vram ve 4xMSAA kullanıyor zorlayıcı şeyler yapmışlar. pc ye çıksaydı kimse oynayamazdı optimizasyon sorunu derdiniz, o yüzden çıkmadı.
  • Xbox One sürümünde frame daha stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr

keşke ps4 500 dolar olsaydıda cpu ve gpu sunu daha güçlü yapsalardı.

emin ol yarı yarıya satışlar düşerdi özellikle amerikada fiyat insaların ilk baktığı şey biliorum aptalca ama öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu ''yeni nesil'' konsollar bir harika dostum... :))))

uncharted ı görünce dahasıda gelince ağlama

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Xbox One sürümünde frame daha stabil.

ps4 mayista amerikada 100 bin toplamda 210 bin sattı
    xbone amerikada 20 bin toplamda 60 bin sattı kendi ülkesi bile artık buraktı konsolu sen hala xbone diyosun
    wii u geçen hafta 190 bin sattı tabi daha önce 40 bin satıyodu mario kart 8 den dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: lostrock

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: F355 Challenge<br><br>Xbox One sürümünde frame daha stabil.</blockquote><br><br>ps4 mayista amerikada 100 bin toplamda 210 bin sattı<br>xbone amerikada 20 bin toplamda 60 bin sattı kendi ülkesi bile artık buraktı konsolu sen hala xbone diyosun <br>wii u geçen hafta 190 bin sattı tabi daha önce 40 bin satıyodu mario kart 8 den dolayı

mayısta demişim 1 haftalık bu son mayıs haftasındaki satış rakamları yanlış olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: lostrock

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>Bu ''yeni nesil'' konsollar bir harika dostum... :))))</blockquote><br><br>uncharted ı görünce dahasıda gelince ağlama

güldürdün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyun 3gb+ Vram ve 4xMSAA kullanıyor zorlayıcı şeyler yapmışlar. pc ye çıksaydı kimse oynayamazdı optimizasyon sorunu derdiniz, o yüzden çıkmadı.

:))) sen beni güldürdün allahta seni güldürsün :)
  • 900 p mi 1080 p mi bilmem ama Ps4 te demosunu oynadim. Benim adam bir dayak yedi resmen savastan cikmis gibi heryeri kan icerisindeydi. Yuzu dagilmis taninmaz haldeydi. Sinirlendim asagiya ineyim sen kimi dovuyosun diye sonra dusundum insem nolacak ben daha beter olacam. Kisaca oyun basarili ve bana bu duyguyu hissettirdi. :):))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.