Şimdi Ara

kablosuz görüntü aktarıcı 88 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
5.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Aynısımı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İNDİRDİĞİM VEYA ANLIK SEYRETTİĞİM FİLİMLERİ AKTARABİLRMİYİZ
  • Arkadaşlar bu aliexpressten alışverişi nasıl yapıyoruz bana yardım edecek olan var mı bide bu aliexpresteki kargo ücretsiz mi herhangi bi sorun oluyor mu yoksa ücret nerdeyse yarı yarıya gecerim bi siparis

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Arkadaşlar bu aliexpressten alışverişi nasıl yapıyoruz bana yardım edecek olan var mı bide bu aliexpresteki kargo ücretsiz mi herhangi bi sorun oluyor mu yoksa ücret nerdeyse yarı yarıya gecerim bi siparis

aliexpressde sikinti yok hocam, sanalkartla al. listeleme yaparken one piece ve free shipping secersen kargo bedava 30 gune gelir gelmessede parani geri alirsin %90. gumeuge takilacak bi urunde degil gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvyayini

quote:

Orijinalden alıntı: eraye43

http://www.sanalpazar.com/Pritech-W1-Kablosuz-Ses-Goruntu-Aktarim-Cihazi-Hd__isp18650664?malid=SP_MYDTEK_18650664 sanal pazarda gördüm.bu ürün hakkında tavsiyesi olan varmı pritech w1 kablosuz görüntü aktarıcı 88 tl http://www.sanalpazar.com/Pritech-W1-Kablosuz-Ses-Goruntu-Aktarim-Cihazi-Hd__isp18650664?malid=SP_MYDTEK_18650664

http://www.aliexpress.com/item/Vsmart-v5ii-ezcast-smart-tv-stick-media-player-with-function-of-DLNA-Miracast-better-than-android/1406969810.html

iPhone da bağlanırmı bununla

• Bu aletler 20 dolar civarı ve türkiyeye kargo bedava.. ben de Düşünüyorum.. çok seçenek var.. hangi model daha stabildir arştırmak lazım

• infest06 kullanıcısına yanıt
    Bana aliexpressten kırık ürün geldi satıcıya dispute açtım fotograf yolladim ne yaparsam yapayim paramı geri alamadım. Daha öncede cok fazla satış yapmış biriydi.

• Çinden malzeme getirip forumda satmak zor oldu artik
    aliexpress linkini direk ekliyorlar konunun altina halbuki daha ucuza bulunan sitelerde var

• aliexpress sitesnde saitılan mallar çoğunlkla 2. sınıf çin malları ve bozuk kırık gelebiliyor aldığım ciğazın adaptörü bozuk çıkmıştı satıcı birdaki alışverişinizde indirim yaparım diyor ama adaptörün parasını vermiyor negatif puanda bunlar için bir şey ifade etmiyor ağırlıklı olarak satıcının hakkını koruyo site, halbuki ebay öyle değıl easy cap almıştım usb kablosu çıkmamıştı ve satıcı negatif puan verme bensana 2$ geri iade edecem dedi yaptıda . bence aliexpress en güzel tarafı 5$ lık ürün bıle alsan takıplı gelmesi
  • Aldık bakam şansımıza bir tane

• quote:

Orijinalden alıntı: eraye43

Aldık bakam şansımıza bir tane

Nerden aldin üstat kullanınca deneyimlerini yazarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: hanım eller

aliexpress sitesnde saitılan mallar çoğunlkla 2. sınıf çin malları ve bozuk kırık gelebiliyor aldığım ciğazın adaptörü bozuk çıkmıştı satıcı birdaki alışverişinizde indirim yaparım diyor ama adaptörün parasını vermiyor negatif puanda bunlar için bir şey ifade etmiyor ağırlıklı olarak satıcının hakkını koruyo site, halbuki ebay öyle değıl easy cap almıştım usb kablosu çıkmamıştı ve satıcı negatif puan verme bensana 2$ geri iade edecem dedi yaptıda . bence aliexpress en güzel tarafı 5$ lık ürün bıle alsan takıplı gelmesi

aliexpress güvenmeyenler ebaydan alsın , 23 dolar
    http://www.ebay.com/itm/New-Vsmart-v5ii-ezcast-smart-TV-Dongle-stick-media-player-push-DLNA-Miracast-MSF-/301205938649?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item462145e1d9

• Hicbir sakincasi yok aliexpressin. 2 tane ayni urun almistim farkli saticilardan birinde adet olarak eksik yolladilar. Resim cekme olayi oldugunu bilmedigimden farki alamadim. Diger siparisimde ise adam urunu takipli yollamamis. Onlarca mesajima sahte takip numaralari atarak gecistirdi. 2 ay sonra urun geldi ama ben dispute acip parami geri aldim. Urun de bende kaldi. Takipli yollasaymis. Boyle adamlari cezalandirin ki akli basina gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATlH

Çinden malzeme getirip forumda satmak zor oldu artik
    aliexpress linkini direk ekliyorlar konunun altina halbuki daha ucuza bulunan sitelerde var

hangi siteler onlar
  • bu sanal pazardaki ürün hoşuma gitti çinden 35-40 gün bekleyip deli olmaya gerek yok. aynı kalitede olduğuda? o fiyata alınabilir bence. aliexpress den camera connection kit almıştım ipad air orj olmadığı için çalıştırmıyor

• Bu alet icin android telefonda ve win 7 pc de hangi menuden giriyoruz.biri kisaca anlatirsa mutesekkir olurum dostlar...
    Birde bu 12 dolarlik urunun ne farki var...

http://m.aliexpress.com/item/1610166353.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Ferhat -- 7 Haziran 2014; 23:01:45 >
  • http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-T1000-Mirror2TV-Wireless-Display-HDMI-Adapter-Support-Miracast-DLNA-EZCAST-AirPlay-323228.html

burasıda güvenlidir .

almışken airplay destekli bi tv box daha iyi olur tvnizde bilgisayar olur.
  • Arkadaslar benım bilgisayarda Hdmi yok. Sizce bu ürünü aksam gene de bilgisayarda açılan filmi Tv'de seyredebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Arkadaslar benım bilgisayarda Hdmi yok. Sizce bu ürünü aksam gene de bilgisayarda açılan filmi Tv'de seyredebilir miyim?

Bilgisayarda hdmi olmasına gerek yok tv ye takıyormuşuz hdmi ürünü. Wireless dan görüyor. İpad air de de hdmi çıkışı yok bende merak edip arayıp satıcıya sordum. Düzgün bir firmaya benziyor detaylıca anlattı. İos, android,pc, notebook daki görüntünü bu cihazla kablosuz kolyaca aktarabiliyorsun dedi. Sipariş vericem galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.