Şimdi Ara

Navitech QX-M542, 5’’ - Goldmaster NAV-579 HD TMC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni aldığım Clio 3 HB aracımda kullanmak için bir navigasyon cihazı almak istedim.

İncelediğimde bir çok markanın bir çok modeli olduğunu gördüm. Daha önce navigasyon cihazı hiç kullanmamış biriyim. Bu nedenle bu konu hakkında çok fazla, hatta hiç bir bilgiye sahip değilim.

Modelleri incelerken bir çoğunun navigasyon özelliği yanında değişik bir çok multimedya fonksiyonu da var. Yani bu cihazlar basit bir navigasyon cihazından neredeyse bir tablete dönüşmüş durumdular. Bu kadar fonksiyonel bir cihazın araç kullanırken kullanılması da tabii aklımda bir soru işareti. Şöfer hem araç kullanırken hem de DVD film izleyecek hali yok.

Çevremde araştırdığımda NaviTech firmasının ürünlerinin çok fazla kullanıldığını gördüm ve kullanıcıların da çok büyük bölümü cihazlarından memnunlar.

Şuan incelediğim kadarıyla şu iki cihaz ilgilimi Çekti.

1. Navitech QX-M542, 5’’

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qx-m542-5-yeni-nesil-portatif-navigasyon-cihazi-/productDetails.aspx?productId=otdelqxm542&categoryId=257643

2. Goldmaster NAV-579 HD TMC

http://www.hepsiburada.com/liste/goldmaster-nav-579-hd-tmc-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otgldnav579hdtmc&categoryId=257643#Yorumlar

Bu cihazları kullanan arkadaşlarımdan yorum almak aynı zamanda bana başka bir cihaz önerebilecek arkadaşlarımın yorumlarını öğrenmek istedim.

Saygılarımla...

• Bende değil ama yakınımdan birinde Goldmaster var.Kendisi de memnun.Ben de gördüm kendisindeyken,iyi.Tavsiye ederim,diğer ürün için yorum yapmadan.
  • bu tip cihazlardan hatırı sayılar sayıda getirdim burada cihaz alırken işlemcisine ve ve kullanılan programa ve haritaya bakmak gerekir bunların hepsi çin malıdır ikisinde de başarsoft harita var ikisindede primo yüklü navitech anti glare ve fiyatı düşük bence navitech daha iyi
    hd ekrana çok önem vermeyin çok gerekli değil sesli komutta çok kullanışlı değil
    sonuç navitech daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekaert -- 7 Haziran 2014; 18:42:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metesen

Yeni aldığım Clio 3 HB aracımda kullanmak için bir navigasyon cihazı almak istedim.

İncelediğimde bir çok markanın bir çok modeli olduğunu gördüm. Daha önce navigasyon cihazı hiç kullanmamış biriyim. Bu nedenle bu konu hakkında çok fazla, hatta hiç bir bilgiye sahip değilim.

Modelleri incelerken bir çoğunun navigasyon özelliği yanında değişik bir çok multimedya fonksiyonu da var. Yani bu cihazlar basit bir navigasyon cihazından neredeyse bir tablete dönüşmüş durumdular. Bu kadar fonksiyonel bir cihazın araç kullanırken kullanılması da tabii aklımda bir soru işareti. Şöfer hem araç kullanırken hem de DVD film izleyecek hali yok.

Çevremde araştırdığımda NaviTech firmasının ürünlerinin çok fazla kullanıldığını gördüm ve kullanıcıların da çok büyük bölümü cihazlarından memnunlar.

Şuan incelediğim kadarıyla şu iki cihaz ilgilimi Çekti.

1. Navitech QX-M542, 5’’

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qx-m542-5-yeni-nesil-portatif-navigasyon-cihazi-/productDetails.aspx?productId=otdelqxm542&categoryId=257643

2. Goldmaster NAV-579 HD TMC

http://www.hepsiburada.com/liste/goldmaster-nav-579-hd-tmc-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otgldnav579hdtmc&categoryId=257643#Yorumlar

Bu cihazları kullanan arkadaşlarımdan yorum almak aynı zamanda bana başka bir cihaz önerebilecek arkadaşlarımın yorumlarını öğrenmek istedim.

Saygılarımla...

hocam hangi cihazı aldınız acaba ? deneyimlerinizi aktarabilir misiniz rica etsem ?
    @bekaert; ben de Navitech QX-M542 modelini almayı düşünüyorum şu sıralar. fakat aklıma takılan bir soru var. telefonumu bluetooth ile cihaza bağladıktan sonra fm transmitter aracılığıya sesi aracımın hoparlörlerine verebilir miyim ? bu konuda bir biginiz var mı ?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• ozanozsavas kullanıcısına yanıt
    araç kiti olarak çok etkin kullanılmıyor müşterilerin çoğu alırken istiyor ama kullanmayı tercih etmiyor çünkü cihaz sizden 30-40 cm uzakta arabanın camında duruyor bundan dolayı bagırmak gerekiyor
    fm transmitter bulunduğunuz bölgedeki radyo frekanslarına baglı boş frekans bulursanız parazit olmaz büyük sehirlerde radyolar karışıyor birde arabadaki teybinizin özelliği önemli örnegin partnerlalre ne baglarsan bagla parazitli ancak aracında aux girişi varasa ozaman iyi bir kablo ile bundaki bütün sesi arabadan alırsın
    birde şuna bakmak gerekir bu cihazın adı üzerinde navigasyon cihazı amaç yol bulması ve göstermesi gerisi teferruat yani extra extralardan çok perfonmans beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekaert

araç kiti olarak çok etkin kullanılmıyor müşterilerin çoğu alırken istiyor ama kullanmayı tercih etmiyor çünkü cihaz sizden 30-40 cm uzakta arabanın camında duruyor bundan dolayı bagırmak gerekiyor
    fm transmitter bulunduğunuz bölgedeki radyo frekanslarına baglı boş frekans bulursanız parazit olmaz büyük sehirlerde radyolar karışıyor birde arabadaki teybinizin özelliği önemli örnegin partnerlalre ne baglarsan bagla parazitli ancak aracında aux girişi varasa ozaman iyi bir kablo ile bundaki bütün sesi arabadan alırsın
    birde şuna bakmak gerekir bu cihazın adı üzerinde navigasyon cihazı amaç yol bulması ve göstermesi gerisi teferruat yani extra extralardan çok perfonmans beklemeyin

anladım hocam hayallerimizdeki gibi değil yani. peki salt navigasyon cihazı olarak ele alırsak nasıl bir ürün ? tavsiye eder misiniz ? son olarak kutu içeriğinde tutma aparatları vs var mı ek bir masraf gerekir mi aldıktan sonra ?

• Navitech QX-M542 aldım ve suan ilk şarjını yapıyorum

18 saat oldu ve hala yeşil ışık yanmadı (suan sarı ışıkta)

bu pil kac saatte sarj oluyor
  • teknik servise telefon açıp sordum

pc den usb ile 250 miliamper ile şarj ettiği için 24 saatte felan şarj eder dedi

arabadan ise 2-3 saatte şarj ediyormuş

kullanım kılavuzuna yazmamaları ise ayrı bir konu
  • Stacker80 kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam mennunmusunuz cihazdan, adres bulma ve hızı nasıl ?
  • Navitech alınır kardesım bende var ben memnunum fiyat olarakda ucuk değil fazla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.