Şimdi Ara

DIGITURKPLAY 2014-15 SEZONLUK PAKET KAMPANYALARI(1200 KBPS DAHİL)! SORU-CEVAP BÖLÜMÜ! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
11
Favori
184.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, cevap için teşekkürler. Sistemden atma sorunu hala devam ediyor, sebebini bir türlü anlamadım. Siz maçları kablosuz bağlantı mı yada kablolu bağlantı üzerinden mi izliyorsunuz ?

Geçen senelerde kablosuz olarak gayet tatminkar şekilde izliyordum maçları. Bu sene sistemden atılmalar yüzünden kabak tadı vermeye başladı. Bir maçta 3-4 defa bağlanmadan maç izleyemez oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCManiakk

Merhaba, cevap için teşekkürler. Sistemden atma sorunu hala devam ediyor, sebebini bir türlü anlamadım. Siz maçları kablosuz bağlantı mı yada kablolu bağlantı üzerinden mi izliyorsunuz ?

Geçen senelerde kablosuz olarak gayet tatminkar şekilde izliyordum maçları. Bu sene sistemden atılmalar yüzünden kabak tadı vermeye başladı. Bir maçta 3-4 defa bağlanmadan maç izleyemez oldum.

Rica ederim

Kullandığınız tarayıcının çerez ayarlarını da kontrol edin bu ayarlar açık olması gerekiyor ben kablolu kullanıyorum ama fark edeceğini sanmam kablosuz yada kablolunun

Dediğim gibi çerez ayarları beni hatırla seçeneği açık ve işaretli olsun eğer sonuç alamazsanız faklı tarayıcılardan deneyin
  • Sizi ve dijiturkü protesto ediyoruz.STAR HD hakkımızdır kimse elimizden alamaz.daha önce turksat üzerinden şifresiz yayın yapan kanal paragöz olmuştur.kampanya başlattık.kermes düzenliycez.tüm bağışlar star TV ve kanal D YE gidecek.yani ihtiyaç sahibi kanallara.siz dijiturk aboneleri sizde haklının yanında olun haksızın yanında değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende alıcam uydu uyeligimi iptal ettirdim dün bana döndüler ayllık toplamda 34 olan maliyeti kabul etmedim tekrar dönerlermi dönerseler kabul edeyim mi
  • dijiplayı sevmedim uydu oboneligimide iptall ettirdim 1200 yayın deniyor ama kalitesi 19 inc de güzel ama gelin görünki siz eyerki 32 inc tv izlerim derseniz sıkıntı başılıyor sıkıntı şu görüntü dagılınca netlik kavramı bitiyor sd yayın oluyor internet düşünce yayını 800 denn alınca tamamen rezillik bayramda izledi ilk yarıyı 1200 2 yarıyı 800 olmaz bu kadar kötü yani şu durumda can sıkar bu play olayı hemde çok en güzeli uydu turksatta hd de var artık yoksa playa bulaşılmaz . ona bulaşmak yasal olmayan yoldan almakla aynı hiç farkı yok ama biz yasal olsun diyor ama gelin görünki dijiturk ün umrunda deyil onların 3 i fiatına hemde aynı şeyleri bakalım bu hafta maç yok iyice düşünücem krarımı verecem
  • burası hakikaten alım satım yeri olmuş ve fiatlar hiçte makul deyil zaten kendimde alsam aynı şey 3 e bölünmüş olarak satıyorlar burada caziplikte yok 2 arkadaş alırım keyfime bakarım ben 115 tl düşer bu ne yahu
  • ben zaten bıktım bizim burada kahve var adam 4 k tv almış müşthiş görüntü kalitesi ve 2 tane 200 kişi kapasiteli adam sadece abone müşterisi aldı 100 tl ye sezonluk kart sandalye degil resmen koltuk oturdugunuzda rahat yanınazda bardaklık çay 75 kuruş kola 1,50 fiatlar on numara ses sitemi desen sinemadan farksız en güzeli o karttan alıcam adamın 1 tanesi satacak tayini çıkmış onu alayım bari 75 tlye ne ugraşcam direk yok sutun yok orturdunumuz tv karşınızda hafta sonu tüm maçlarıda izliyon 2 ekranda olunca aynı anda 2 maçıda veriyor bıktım yok play yok uydu YOK satıcılar 80 + 75 tl oo internetim saglam olacak yoksa donacak maçkolikten goll diyor sonra sen gölü görüyorsun PLAY dan
  • Selamlar, 8 mbit adsl aboneliğim var, 16 mbit'e yükseltsem Digiturk Play'de maç yayını görüntü kalitesinde iyileşme olur mu ?
  • 16 mb hızla gecen ben izledim gayet güzeldi sıkıntı 1 defa oldu ama kalite açısından çokda fark yok ping olayı çok olursa daha önce izledigimde sıkıntılı olmuştu bu sefer güzeldi
  • Digiturk play yayını için 8 mbit internet yeterlidir.hizinizi 16 mbit e yukseltmenin görüntü kalitesine etkisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yilmazovic

Digiturk play yayını için 8 mbit internet yeterlidir.hizinizi 16 mbit e yukseltmenin görüntü kalitesine etkisi olmaz

teşekkürler
  • Arkadaslar suan 1200k aboneligim var ama 1800de acaba TV'de gorüntü düzeliyormu diye merak ediyorum. Yükseltemeden önce denemek istiyorum acaba burdan bana biri 10dk 1800k hesabini deneme amacli PM üzerinden verebilirmi? Bosuna digiplaye yukseltme icin ücret ödemek istemiyorum

• İnternet download hızım 6.98 Mbps upload hızım 0.66Mbps bu hız 1200k yayını için yeterli midir?
  • 6.98 dowload hızı,1200 k yayın icin yeterli olur
  • BimCELL kullanıcısıyım. Mobil ödeme sırasında Avea üzerinden mi ödeme yapacağım?
  • Yeri burası değil ama cevap vereyim bimcell kullancısı olarak. Bimcell'de maalesef mobil ödeme yok. Müşteri hizmetleriylede konuşabilirsin. benimde başım çok ağrıdı bu konudan ama mobil ödeme yapamıyoruz bimcellde.
  • izmitekibi İ kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende 229 luk paketi almak istiyorum.Ancak standart paket yazıyor yani 800kb lik diye biliyorum.1200 kb yü nerde buldunuz ben bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.Bide ben sadece fener maçlarını izliyeceğim .Satmak isteyen varsa alabilirm.
  • Arkadaşlar iş gereği antalyada bir otelin personel lojmanında kalıyorum internet hızı maalesef 1mbit. Bu hızla maçları takılmadan izleyebilir miyim ? Kalitesi nasıl olur ? Daha önce evdeyken 2-3mbit hızla sorunsuz kaliteli izliyordum.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.