Şimdi Ara

XPERİA ARC S LT18

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorun şu benim telefon başlıkta belirttiğim gibi Sony Ericsson LT 18İ ve bu telefonun android sürümü 2.3.4 ben bu telefonun bu yavaş halinden çok sıkıldım orjinal hali bile yavaş bu telefonumu güncellemek istiyorum ama biraz araştırmama rağmen bu telefonlara android 4.0.4 gitmiyormuş sanırım. Her neyse sizden istediğim bunu diğer videolarda gördüğüm gibi hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilir miyiz ? Şuna bir çare bulalım arkadaşlar yoksa yakında telefonu camdan dışarı fırlatıcam

NOT: Bir de arkadaşlar hiç bir bilgim yok yani cok detaylı bir şekilde a'dan z'ye anlatabilir misiniz ? İlk maddeden başlayarak birde ROM'lar var galiba bunları nasıl yüklücez hızlanması için ?

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim ve bu konularda bişey bilmiyorum cahilliğime verin güncellemeyi düşünmüyordum ama artık sıktı.. neyse böyle işte...

• ARKADAŞLAR BİR ŞEYLER YAZIN YA NE BİÇİM FORUM BU KİMSE YARDIMCI OLMUYOR ????
  • Aynı teli kullanıyoruz.O telefon hızlanmaz istediginiz custom romu kurun... Hız istiyorsanız teli değiştireceksiniz.

LG G3 bekliyorum gelsin bakalım kullanıcı yorumlarını görelim ona göre alacağım.
  • Bende aynı telefonu kullanıyorum. Aşırı kasmadığım için hız normal bende.
  • O telefon hızlanmaz diyenlere.http://forum.donanimhaber.com/m_90676290/tm.htm takıldığın yerde anlatırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.