Şimdi Ara

Microsoft Lumia McLaren Bekleyenler Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu konu Microsoft'un yılın 3 ve ya 4. çeyreğinde tanıtması beklenen Lumia McLaren kod adlı cihazın başlığıdır. Konuyu cihazı yakından takip etmek isteyenlerin, cihaz hakkında yorumda bulunmak isteyenlerin ve yahut almak için bekleyenlerin takip etmesini öneririm.
    Cihazın bilinen özellikleri (Kesin olmayan):
    - 3 boyutlu dokunmatik özelliği olan ekran.
    - S805 işlemci.
    - 5.2 inç 2K ekran.
    - Pureview Lottery Kamera

Çıkış tarihi: 2014 Kasım

3 boyutlu dokunmatik ekranın nasıl çalıştığını ise şuradan gözlemleyebilirsiniz:

Telefon hakkında bilgiler geldikçe güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myxo -- 6 Haziran 2014; 18:11:28 >

• çok uçan kaçan bir şeye benziyor kesin çıkacak mı bu? Arkadaş mobil dünyada 2k ne kadar gereksiz ya.
  • Videolar teknolojinin evrimi adına olağanüstü. Teşekkür ederim arkadaşım. HD de yıllar evvel eleştiriliyordu, bugün 2K da öyle. Olayı insan gözünün algılayabileceği pixel sayısı ile ilişkilendirmek, teknolojik evrim adına çok sığ kalıyor. 10 yıl sonra ppi falan konuşulmayacak. Yukarıdaki videolarda izledikleriniz mükemmelleşecek.
    Biraz olsun ileri görüşlü olmaya çalışalım.
  • Bunun düz ekranlısı yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu gidişle 10 yıl daha 5800 kullanırım

2K olması biraz düşündürücü, bataryayı da 4000 mAh'a dayarlar umarım Bakalım G3 nasıl bi performans sergileyecek 2K ekranla(özellikle batarya anlamında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 6 Haziran 2014; 10:36:50 >
  • Adamlarda teknoloji var, bu teknolojiyi düzgün kullanacak yazılım yok.

Tabi henüz yeni ve gelişmekte olan bir sistem eksikleri, kusurları tabiki olacak zamanla herşey yerine oturur.Microsoft eksiklikleri giderirken aynı zamanda yeniliklerede yer veriyor.Başlangıç olarak çoğu konuda eleştiri alsada olması gerekendende hızlı ve iddialı başladı.
  • Konuda ki video yenilenmiş, cihazın ekran boyutu ve kamera teknoloji ile ilgili bilgi eklenmiştir.

Pureview Lottery = 3. Nesil Pureview
  • Çok erken değil mi bu konu için daha kesin bile olmayan bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Çok erken değil mi bu konu için daha kesin bile olmayan bir telefon.

Evleaks'ın sızıntıları doğru oluyor. Ona güvenip açtık, bakalım.
  • Nokia için fazla bu donanımlar o yüzden dedim Nokia genelde daha alt donanım kullandığı için

• quote:

Nokia için fazla bu donanımlar o yüzden dedim Nokia genelde daha alt donanım kullandığı için

Artık ipler Nokia'nın değil Microsoft'un elinde.
  • İhtiyaçlarımı göz önüne alırsam Lumia 920 ile daha uzun seneler idare ederim. Hiç gerek yok bu telefona.

• quote:

Orijinalden alıntı: World-x5

quote:

Nokia için fazla bu donanımlar o yüzden dedim Nokia genelde daha alt donanım kullandığı için

Artık ipler Nokia'nın değil Microsoft'un elinde.

Microsoft önce sistemi adam etsin sonra gitsin bunlarla ilgilensin.

• Yok Ferrari.
  • Kinect'i unutmayalım

• Ekle hocam bitmeyen bekleyişlerime bir yenisini.

(bkz. Windows phone 8.1,değişim talebiyle yolladığım lumia 925'im,vb.)

• Az evvel eveleaksde yeni Lumia 1030 ile ilgili haber vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 12 Haziran 2014; 19:21:30 >
  • depeche35 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım da göremedim

• Çıkana kadar belki memur olurum direk alırım Beni de ekleyin

• Twitter'da @Nawzil8 diye biri paylaşmış, bikaç sitede haberini buldum ama şimdi baktım adamın hesabına, silmiş galiba o tweet'i

Microsoft Lumia McLaren Bekleyenler Kulübü

Microsoft Mobile

quote:

Geçtiğimiz günlerde evleaks tarafından bilgileri sızdırılayan Windows Phone platformunun gelecekteki yeni amiral gemisi McLaren kod adlı cihazın model adı ve bazı bilgileri Nawzil8 tarafından da dillendirilmeye başladı.

Twitterdan konuyla ilgili bilgi paylaşan eski Microsoft çalışanı Nawzil Najeeb McLaren kod adlı cihazın Microsoft Mobile OY markasıyla ve Lumia 1030 model adıyla gelebileceğini belirtti. Nawzil'in verdiği diğer bilgiler arasında ise Lumia 1030'un Windows Phone 8.1 GDR2 güncellemesi yüklü olarak kullanıcılara sunulacağı vardı.

@World-x5 ekle istersen konuya

Ayrıca @Nextleaks, taaa nisanda şöyle bişey paylaşmış

https://twitter.com/NextLeaks/status/461511181606600704

O zaman 3 GB ram ve 3400 mAh bataryayı da ekleyebiliriz özelliklere

McLaren = 1030 = 1820

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 13 Haziran 2014; 0:46:57 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.