Şimdi Ara

Battlefield: Hardline'ın Yeni Videosu Sızdı, Oyunun Çıkış Tarihi Göründü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Visceral Games'in Battlefield oyunu Hardline'da sızıntılar devam ediyor. Gelen yeni haberlere göre Electronic Arts'ın E3'te yayınlayacağı Battlefield: Hardline videosu, kısa bir süreliğine YouTube'da yayına alındı. Böylelikle videodan sızıntılar yaşandı.

Electronic Arts videoyu apar topar yayından kaldırsa da, internet ninjaları tabi ki boş durmadı. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Videoda oyunun çıkış tarihi olarak 21 Ekim görünüyor.

• Battlefield Hardline Online konusunda çok geniş modlara sahip eğer Suçlu olup banka soyup kaçıcaz arkamızdanda başka oyuncular yakalamaya çalışacaksa Arkadaşlar/Gruplar arasında mükemmel zevk verir ,

Ve acaip eğlenceli olur.O bakımdan alabilirim fakat beklemekte fayda var..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her sene bir battfield tarifesi başladı

• BF4 ü daha yeni yeni adam edebildiler daha yeni başladım bf4e 1 ay oldu şimdi yeni oyun geliyor ne mantığı kaldı kardeşim o zaman orjinale para vermenin ???
  • Süpeeeeeeeeeeer :)
  • bu bf4 un yerınımı alıcak sımdı tam anlayamadım
  • Kesin alacağım, BF 4'e rakip değil tamamen farklı tarzda bir oyun, 2014'de çıkacak olması da iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 6 Haziran 2014; 11:38:56 >
  • video sızmadı ki kendi sitesinde bile varhttp://www.battlefield.com/hardline

• O kadar mükemmel ki Battlefield 4'te yaptığım gibi bu oyunu da almayı düşünmüyorum. Kıyamıyorum :(. (Paraya)

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

BF4 ü daha yeni yeni adam edebildiler daha yeni başladım bf4e 1 ay oldu şimdi yeni oyun geliyor ne mantığı kaldı kardeşim o zaman orjinale para vermenin ???

Hiç okumaz mısınız ? Herkes aynı şeyi diyor . Oyunu başka EA'nın başka bir stüdyosu olan Visceral geliştiriyor(DICE YOK) . Adamlar sadece battlefield ismini reklam için kullanıyor o kadar yoksa tamamiyle başka bir oyun .

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>BF4 ü daha yeni yeni adam edebildiler daha yeni başladım bf4e 1 ay oldu şimdi yeni oyun geliyor ne mantığı kaldı kardeşim o zaman orjinale para vermenin ???</blockquote><br><br>Hiç okumaz mısınız ? Herkes aynı şeyi diyor . Oyunu başka EA'nın başka bir stüdyosu olan Visceral geliştiriyor(DICE YOK) . Adamlar sadece battlefield ismini reklam için kullanıyor o kadar yoksa tamamiyle başka bir oyun .

Multiplayer kısmını yine DICE yaptı.

• battlefield back streets

• E3 yaklaştıkça yoğun haberler gelmeye başladı. Artık watch dogsun incelemesini yayınlasanız güzel olacak. Sonra hiç fırsat bulamayacaksınız. Kolay gelsin.

• İkinci bir Call of Duty'miz oldu hayırlı olsun.
  • Battlefield değil de Grand Theft Auto gibi. Arabalar falan. Cidden fps kamerası ve logolar olmasa GTA tarzı bir oyun sanardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 6 Haziran 2014; 17:11:04 >
  • Battlefield Hardline'a yeni Call Of Duty diyen akıl sağlığı bozuk insanalar buradan şunu söylüyorum. BF Hardline dar koridorlarda geçen bir oyun olmayacak açık alanlara sahip olacak ve zırhlı araç, araba, helikopter kullanımı olacak.
    Ayrıca konusu Polislerle, Suçlular arasındaki büyük çaplı çatışmalar,
    mesela Meksika'da uyuşturucu baronlarına baskın yapmak için 20000 polis görev alıyor ve günlerce süren çatışmalarda 1000'lerce insan ölüyor. Böyle bir olaya da savaş demeyeceksin de ne deyeceksin ?
    Polisle suçlular arasında geçen İç savaş konulu bir oyun gerçekten harika olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: obantr

Battlefield Hardline'a yeni Call Of Duty diyen akıl sağlığı bozuk insanalar buradan şunu söylüyorum. BF Hardline dar koridorlarda geçen bir oyun olmayacak açık alanlara sahip olacak ve zırhlı araç, araba, helikopter kullanımı olacak.<br>Ayrıca konusu Polislerle, Suçlular arasındaki büyük çaplı çatışmalar,<br>mesela Meksika'da uyuşturucu baronlarına baskın yapmak için 20000 polis görev alıyor ve günlerce süren çatışmalarda 1000'lerce insan ölüyor. Böyle bir olaya da savaş demeyeceksin de ne deyeceksin ?<br>Polisle suçlular arasında geçen İç savaş konulu bir oyun gerçekten harika olacak.

Albert Einstein

• quote:

Orijinalden alıntı: ThatCrazyTurk

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: obantr<br><br>Battlefield Hardline'a yeni Call Of Duty diyen akıl sağlığı bozuk insanalar buradan şunu söylüyorum. BF Hardline dar koridorlarda geçen bir oyun olmayacak açık alanlara sahip olacak ve zırhlı araç, araba, helikopter kullanımı olacak.<br>Ayrıca konusu Polislerle, Suçlular arasındaki büyük çaplı çatışmalar,<br>mesela Meksika'da uyuşturucu baronlarına baskın yapmak için 20000 polis görev alıyor ve günlerce süren çatışmalarda 1000'lerce insan ölüyor. Böyle bir olaya da savaş demeyeceksin de ne deyeceksin ?<br>Polisle suçlular arasında geçen İç savaş konulu bir oyun gerçekten harika olacak.</blockquote><br>Albert Einstein

Albert diye enişten mi vardı la senin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.