Şimdi Ara

LG G3, Sony Xperia Z2 ve Samsung Galaxy S5 karşı karşıya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
5
Favori
17.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısa süreliğine deneme şansı yakaladığımız Sony'nin süper telefonu modeli Xperia Z2'yi, Türkiye'de ilk defa LG'nin amiral gemisi G3 ve Samsung'un üst seviye oyuncusu Galaxy S5 ile kıyasladık. Telefonları tasarım, donanım ve yazılım seviyesinde kıyasladığımız bu videomuzda, birbirlerine karşı artı ve eksi yönlerini de görebileceksiniz. İyi seyirler...

• M8 de olsa daha güzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beğendim güzel olmuş elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 6 Haziran 2014; 1:33:37 >
  • elinize sağlık
  • İzlemeden hemen bi yorum, s5 in şansı yok.

Edit. İzledim, evet S5 in şansı yok.

Telefonlar hemen hemen aynı özelliklere sahip, alırken daha çok tasarıma önem verilebilir. Ben Z2 diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innovative -- 6 Haziran 2014; 1:58:01 >
  • S5 ölü kullandığım note2 den ne farki var aceba böyle ahim sahim..

• Muhteşem bir çalışma olmuş, tebrikler!
  • Sağ taraftaki o plastik hemşire terliği yerine htc one m8 olaydı gerçek bir karşılaştırma olurdu. Resmen g3 vs z2 olmuş. Kapışmalı geçer . Gece yarısı tam da aradığım şeydi helal olsun Erdi

Edit: Seri eksiciler elinize sağlık

Edit2: Durma durma -le

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 6 Haziran 2014; 2:11:47 >
  • Hangisinin daha iyi olacağını fiyatı belirliyecek. Hodri Money. $

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralarida konu disina cevirdiler

• İzlemeden iğrenç tasarımı sebebiyle z2'yi eliyorum. Donanım zaten üst seviye olmak zorunda ama telefon bu iç çamaşırı değil. Görünüme de önem verilmeli.
  • Izlemedim ama guzel

• Sayın ÖZÜAĞ Htc one m8 neden yok bu karşılaştırmada bir m8 sahibi olarak merak ediyorum saygılar

• Z2 çok şık ve donanım açısından tatminkar ama ekran kalitesi ve çerçeve ekran oranı kötü duruyor. S5 zaten ucube gibi durmuş aralarında. Bana kalırsa önden bakıldığında en şık gözüken G3, keşke ama keşke ekran butonları olmasaydı.
  • Aranan kan bulundu :D

• iPhone 5s incelemesi ? neyse

• Hiçbiri bir G2 değil.
  • Benim bildiğim z2 IP58, s5 IP67 sertifikalarına sahip ve bir kaç kaynak doğruluyor.

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z2-6144.php
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-6033.php
    http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z2/features/#Durability

S5 hariç tüm S serisine sahip oldum kullandım, şuan s4 kullanıyorum bakıyorum da S5 aralarında çok kötü duruyor Çin malı gibi.. Samsung almamın tek sebebi pil performansı (artık diğerleride iyi), amoled ekran, yazılım desteği ve herkesin şikayet ettiği Touchwiz arayüz yoksa gerek tasarım gerek kalite olarak beş para etmez bir telefon S5.

@NARUTOO video'yu izleseydin sebebini söylüyor

Edit: imla hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkn_ymz -- 6 Haziran 2014; 2:20:57 >

• Welcome to "İdrar yarışı"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 çok hoş.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.