Şimdi Ara

300tlye kadar tablet onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dayim tablet alicam bi arastir dedi bugun.
    Benimde tabletlerle aram hic iyi olmadigi icin buraya sorayim dedim. Ne aldirtayim.
    Ve ilk tableti olucak dedigine gore bu tablette acemiligini atip 1000-1500 civarindaki tabletlerden alicakmis

wifi kesin olacak 3g olmayadabilir olsa guzel olur ama :)

Tablette yapilacaklar internet+oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende arıyorum bir süredir bugün Codegen Quantum 101 16GB 10.1" tableti keşfettim sabahtan beri araştırıyorum 450 tl civarı n11 de babalar günü indirimiyle 355 tl ye geliyor özelliklerine bakınca bu fiyata çok makul kafama takılan tek şey 2 yıl garantisi var ama servis olayını netleştiremedim yarın arayacam servis olayına ikna olursam büyük ihtimal alacağım bu tableti. 300 tl ye Asus memopad 7 var ama özellikleri kıyaslandığında arada dağlar kadar fark var bütçeyi 55 tl arttırabilirseniz Codegen e bakın derim.

• Biraz markali istiyor asus casper gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence 300 lira vereceğine 300 daha koyup daha güzel tablet alırsın çin andorid tablet alma internete girince kasılır kalır onu belirteyimm..
  • Bende aynisini dedim ipad alalim dedim hadi okadar olmasa bile nexus 7 bakalim felan dedim yok dedi 300 civari alayim ilk once dedi

• Up

• Codegen ultimix95 oneririm,saglam ve sorunsuz memnunum ben,wifi ve ses cok guzel,oyinlarda 0 sikinti.

• Ultimix95 i öneren arkadaşa katılıyorum ürünü bugün aldım ve çok hoşuma gitti.kucuk bir sorunum vardı servisi müşteri hizmetleri seferber oldu

• Reeder A8ic önerebilirim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 18 Haziran 2014; 10:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Dayim tablet alicam bi arastir dedi bugun.
    Benimde tabletlerle aram hic iyi olmadigi icin buraya sorayim dedim. Ne aldirtayim.
    Ve ilk tableti olucak dedigine gore bu tablette acemiligini atip 1000-1500 civarindaki tabletlerden alicakmis

wifi kesin olacak 3g olmayadabilir olsa guzel olur ama :)

Tablette yapilacaklar internet+oyun

Pritech p781 tablet pc yi öneririm 4 çekidek işlemci 2 gb ram ve 16 gb dahili hafıza var oyunlarda donma takılma yaşamazsın.http://www.cesitvar.com/Pritech-P781-79-INC-TABLET-PC-ANDROID-42-DORT-CEKIRDEK-ISLEMCI-18-GHZ-2-GB-RAM-CIFT-KAMERA-BLUETOOTH,PR-143859.html

• Tablet alindi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.