Şimdi Ara

HTC Desire 610 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin orta sınıftaki yeni modeli Desire 610, BoomSound hoparlörleri, 4G ve NFC desteği yanında Sense 6.0 ile geliyor olması ile ilgi çekici bir model. Bu videomuzda sizler için Desire 610'u inceliyor rakipleri ile arasındaki farklara bakıyoruz.

• Moto G'nin rakibi olan cihaz budur. Desire 816 ile karşılaştırmayınız.

• çerçeveleri topla bi tane daha desire 610 çıkar

• Cihaza baktıkça iç içe geçen matruşka bebekler geldi aklıma çerçeve yüzünden.Vur dedik öldürmüşsün be HTC
  • gereksiz bir telefon olmuş, canlısı sanki 4.7 değilde 5.5 inç ekran var sanırsın. 1000 liranın üüstündede para ister :)

• Ananı satayım one lan öyle, telefonu görür görmez kapadım.

• Htc yi ben anlayamiyorum bu boom sound cok mu onemli telefon bu muzik seti degil ki ayni ekran boyutundaki lg g2 mini den 1.5 cm daha uzun varsin mukemmel olmasin iyi olsun dogrusu htc almak akil isi degil ki benim gozumde

• sansini sorlama hadi ugurlar olsun HTC Desire 610

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 5 Haziran 2014; 23:38:07 >
  • Forum çöktü.

• HTC Desire 610'un boyutları:

143.1 x 70.5 x 9.6 mm

LG G2'nin (mini değil) boyutları:

138.5 x 70.9 x 8.9 mm

Bataryası da 2040mAh.

Merak ediyorum o koca gövdenin içinde ne var? İçi boş mu acaba, suya atsak batar mı diye düşündüm bir an

Amazon Almanya'da 309 euro'dan listelenmiş. Bu fiyat doğru ise Türkiye'deki tahmini fiyatı 1149TL'dir.

http://www.amazon.de/HTC-99HAAH011-00-DESIRE-610-BLUE/dp/B00K6GYVOY

O paraya paralel ithalat LG G2 (32GB) alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guaire -- 5 Haziran 2014; 23:45:34 >

• Stereo hoparlörlü resim çerçevesi :/

• bu telefonu stajyerlere falan tasarlatmışlar heralde?

• Bu forumun çökmeden geçirdği bir günü yok

• Forum pert

• Çerçevenin telefonu var.
  • Şu açıdan replika m7 den başka birşeye benzemiyor bana kalırsa.Alt üst çerçeveyi hadi yine anlarımda yanlardaki kalınlık ÇOK FAZLA.
    HTC Desire 610 video inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodisCoking -- 5 Haziran 2014; 23:57:25 >
  • Htc'nin fiyat politikası belli giydirirler yine
  • Bu ne la? İğrenç görünüyor. Dijital butonlarla birlikte sanki ekrana ulaşmak için 3 kat çerçeve var gibi görünüyor
  • HTC batmaya mahkumsun

Boomsound'lu telefonum olmasını çok istedim Youtube'dan video izlemeyi müzik dinlemeyi çok severim ama sen ne yaptın:

M7'ye s600 koydun hadi onu geçtim 2000 liraya satmaya devam ettin.

M8'i bu sefer alacam dedim gittin sanal butonlar koydun onu geçtim htc neden hala orada ... 4mp kamera koydun hele ki 2500 lira değer biçtin

Alt seviyeye yöneleyim dedim gittin 816 ya 1500 lira değer biçtin

Hadi buna bakayım gideri vardır belki dedim o çerçeve ne laa...Lg g2 boyutunda tel bide gider 1000 lira değer biçersin buna

Hevesimi kursağımda bıraktın ya batmaya mahkumsun HTC...

Son sözüm gidip Sony Xperia Z2 alacağım

• Normalde çerçeve zaten boomsound yüzünden büyük,htc abartıp bide htc logolu çerçeve koymuş(yuh) 4.7 inç'lik telefonla 5.5 inçlik g3'ün boyutları aynı!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 6 Haziran 2014; 0:21:16 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.