Şimdi Ara

Mobil cihazlar için yeni bir Hitman oyunu daha geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil cihazlar için yeni bir Hitman oyunu daha geliyor

Hitman GO'nun yaratıcısı Square Enix Montreal, mobil cihazlar için Hitman: Sniper adlı yeni bir Hitman oyunu duyurdu.

Geliştirici duyuruyla birlikte bir de kısa tanıtım videosu yayımladı. Bu tanıtım videosu oyunun neler sunacağı hakkında pek fazla detay içermiyor. Ancak, nişancılık hünerlerimizi sergileyeceğimiz oyunun tanıtım videosuna bakarak, Hitman GO'dakine benzer bir görsellikle karşılaşacağımızı söyleyebiliriz.

Detayları E3'te gün yüzüne çıkacak olan Hitman: Sniper'ın neler sunacağını yıl içerisinde hep birlikte göreceğiz. Bu arada oyunun Free to play yapıda olacağını da belirtelim. 

• Böyle parça parça abidik gubidik oyunlar çıkarmak yerine uğraşın bir tane adamakıllı oyun çıkarın diyeceğim de para tatlı geldi tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Square Enix en seövdiğim firmadır sebebi parasite eve gibi bir seriyi psp de öldürüp sonlandırmasıdır. ulan sen nasıl öldürürsün bizim çocukluk aşkımızı
    3rd birthday oynamadım el konsolunda almadımda psp lerini çıkaracaktın ps e şöle hd canlı canlı kımıl kımıl oynayacaktık
  • mobil grafikler o kadar gelişti hitman 1 i mobile yapsınlar en iyi hitman oyunu o seneryo o vuruş hissi sniper falan saçma sapan seyler hitman go ne ya hıtman karizmasına uyuyo mu hersey para olmus
  • Adam gibi eski oyunlarini portlasanizda hem siz kazansaniz hem biz :) zaten go yu gorenler bu sniperden bayagi uzak duracaktir

• Pek iç açıcı durmuyor davulun sesi. :)

• Bakın şu plartformda da oyunumuz var demek için oyun çıkarıyorlar.Adam gibi bir oyun yapın oynayalım.

• Umarız Hitman GO daki gibi olmaz.Android içinde bekliyoruz.

• tutmaz bence
  • Çok gereksiz bir oyun gibi geliyor bana neden se

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.