Şimdi Ara

Beyler 3310 Mu 1100 Mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler başlıktata gördüğünüz gibi ikisi arasında kaldım. MAX. Bütçe 20 Lira. Oyun oynamayı severim. Siz hangisini tavsiye edersiniz. Lütfen motorola tavsiye etmeyiniz anteni bi yerlerime giriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayandan az kullanılmış 3310 bulursanız kaçırmayınız oyun performansı süperdir çok iyi snake oynarsınız üstelik piyasası hiç bitmez mübarek iphone gibidir satarken çok bir zarar etmezsiniz üstelik gene iphone gibi stabildir rehber olsun zil sesleri olsun girerken asla kasmaz bu konu çok tartışılmıştır ama 3310 daha hızlı olduğunu kanıtlamıştır şu iphonelar ile karşılaştırmasını izledikten sonra karar veriniz.

• Gerçekten süper ya hayalimdeki telefon diyebilirim. :)

• üstüne 2000 tl filan daha koyabilirseniz z2 alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artist58 -- 5 Haziran 2014; 19:08:21 >
  • artist58 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederim ben ellemetik sevmiyorum. Nokia tasarımıyla , güncelleme desteğiyle , garantisiyle , sağlamlığıyla beni tatmin edecektir :)

• 1100 daha güncel bir telefon, 3310un kullanıcı yorumlarında çok fazla sorunu olduğundan bahsedilmiş
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Uyarılarınız için teşekkürler düşüneceğim :)

• 2000 liracık daha ekleyip g3 u bekle bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef hocam 2000 lira ekleyemem fakirim ben. 5 lira daha eklerim ama. ( sigara parasida gitti )

•  Beyler 3310 Mu 1100 Mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 6 Haziran 2014; 22:36:23 >
  • Hiç biri 3310 güzel ama ekran boyutu filan küçük ben sana sağlamlık ekran boyutu zevli bir telefon olarak a1018 almanı tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-super-antika-ericsson-a1018s-sifir-gibi-164175187/detay

Bu full kutulu klavye bile var
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kralin-donusu-sony-ericsson-a1018-fulll-plusfulll-bedava-fiyat-165117820/detay

• 1100 daha hassas.

• Tamam Beyler Telefonu Sipariş Verdim. Teknosadan sipariş verdim 25 Tlye. 5 Tlde kasko yaptırdım 1 yıllık. Şimdilik pişman değilim telefon yarın elimde olur. Bi incelemesini yapar yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Beyler 3310 Mu 1100 Mü ?

Bir daha bu adamı bu tür eğlence amaçlı fotoğraflarda kullandığını görmezsem sevinirim kardeşim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Hiç biri 3310 güzel ama ekran boyutu filan küçük ben sana sağlamlık ekran boyutu zevli bir telefon olarak a1018 almanı tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-super-antika-ericsson-a1018s-sifir-gibi-164175187/detay

Bu full kutulu klavye bile var
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kralin-donusu-sony-ericsson-a1018-fulll-plusfulll-bedava-fiyat-165117820/detay

Hocam arkadaşın bütçesi yetmiyor bunlara

3310 da karar vermiş en kısa sürede inceleme bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler Telefon Elime Ulaştı. Teknosa sağolsun. Ilk önce kutu içeriğini soyliyeyim. Karşınıza ilk önce nokia 3310 çıkıyor. Kutunun altında şarj aleti bulunuyor. Kulaklık vs hiç bisi yok. Telefonu 1 saat civarı kullandım. Şuan şarjda. İlk izlenimlerimi soyliyeyim. Telefonu açınca nokia çok güzel bisi yapmış iki insan tokalaşiyor. Telefon biraz kalın gelebilir. Ekran olarakta gerçekten nokia bu işi biliyor piyasadaki o cıvıl cıvıl ekran yerine yeşil bi ekran koymuşlar. Batarya olarak biraz zayıf kalıyor. Bataryayı taktığımda tele %51 di. 1 saat kurcaladim öyle %10 kaldı. Belki ilerde batarya randımanı alır düzelir. Son olarak oyunlarına deyinecegim. Abi adamlar bi oyunu yapmış süper. Balık oyunu diye bisi hayran kaldım. Birde fasulye oyunu var oda çok güzel. Yani şimdilik bu kadar inceyebildim. Ilerde detaylı inceleme yaparım.

• Tuş takımı nasıl mesaj yazarken çok ses çıkartıyor mu ha bir de malzeme kalitesi ve sağlamlığı ne durumda kafes dövüşçüsüyüm ben orada kullanacağım :D

• laerrof L kullanıcısına yanıt
    Hocam tuş takımı biraz sert ve ses çıkarıyor. Sağlamlığı açısından telefonu test ettim. 4. Kattan aşağı attım köşesi biraz çizildi. Arabayla üstünden geçicektim ama kırılır felan diye geçmedim. Yani öyle bir yumrukla kırılmaz. Siz bu telefonu alın hocam. Kafes dövüşünde hiç bisi olmaz ;)

• Ericsson 337 ya da 388.

• 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunların anteni. Yazımda da belirtiğim gibi anteni beni rahatsız ediyor. Bende 388 vardı. Bir gün hızlıca koltuğa oturdum anteni girmesin mi. O yüzden antenli almam hocam ;)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.