Şimdi Ara

Wv bora 1.9 çift kırmızı tdi aldım dün ama sorun çok buyuk!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
5.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar benim basıma talihsiz bi olay geldi dün denizliye gidip sahibinden 160 binde 2001 1.9 tdi 110 hp comfortline bora aldım 2 parça doğrulmuş bel altı boyalı çıktı öyle demişlerdi zaten ben izmirden denizliye gidip aldım aracı 22 bin tl ye orda servise kontrol ettirdiğimde turbo valfi degişcek devreye girmiyo dendi ve ön disklerle fren balataları degişcek dendi baskada sıkıntı yok dediler ancak izmirde özel ve meşhur woswoscu naim ustaya götürünce 2500 tl masraf çıkardı arabayla çok oynamışlar dedi km 210 bin dedi düşürülmüş yani pişmanım bi yönden ama wv bora 1.9 tdi çift kırmızı bi motor için 210 bin çok sorun yapılcak bi km gelmedi bana ama turbo valfleri eksoz manifosu fren sistemi hepsi elden geçicek dedi bna aracım kara duman atıyo ve çekişi çok düşüyo düz yokda dip gazla 140 ı geçemedim sizce ustanın dediği gbi bi masraf varmıdır? Yorumlarınız için sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Devletin bu ise cozum bulmasi lazim. Millet tuttugunu opuyor resmen. Kul hakki falan hak getire. Olan olmus usta. Eger para harcayinca cok masrafta yoksa adam olacaksa yaptir baktir. Yoksada uc bes asagi ver kurtul

• Biz buradan bir şey diyemeyiz. Başka ustalara da göstermeniz lazım. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Devletin bu ise cozum bulmasi lazim. Millet tuttugunu opuyor resmen. Kul hakki falan hak getire. Olan olmus usta. Eger para harcayinca cok masrafta yoksa adam olacaksa yaptir baktir. Yoksada uc bes asagi ver kurtul

Usta elektronik herseyiyle oynamışlar dedi ben. Yaparım sıkıntı çıkmaz yaptıgım işten ancak yarın öbürgün baska bi sorun çıkabilir dedi

• ne valfmiş selenoid valfiyse eğer kaç oralardan ucuz bişey o
  • 2500 TL verdikten sonra sorunsuz bir araca kavuşacaksanız 2001 model araç için normal ancak sonra ne olur bilemem deniyorsa başka sürprizlere de açık olun demektir bu.
  • Çift kırmızı 130luk oluyor hocam. 110lukta tek kırmızı var. Bana kalırsa dip gaz yapmayı bırak ve bi an önce aracı yaptır. Bir kaç meşhur ustaya daha götür. Hangisi güven veriyorsa yaptırırsın. Bora tdi ile çok anılarım, arızalar geçti başımdan. Son bir usta buldum. Elinden geldiğince yaptı topladı düzeltti. Başka sorunlarda çıkmaya başlayınca sat kurtul bundan dedi. Yaptırmadan satmıştık. Herşeye rağmen çok zevkli araçtı. Aramızda 50 kilometre var. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Özelden mesaj atman yeterli.

• quote:

Devletin bu ise cozum bulmasi lazim. Millet tuttugunu opuyor resmen. Kul hakki falan hak getire. Olan olmus usta. Eger para harcayinca cok masrafta yoksa adam olacaksa yaptir baktir. Yoksada uc bes asagi ver kurtul

+1... devletin buna ağır yaptırımlar getirmesi lazım, ama km düşürmüş biri sattı diyelim aracı alan kişide bilmeden başkasına sattı ve son alan kişi farkına vardı işin arada kalan suçsuz yere ceza alabilir yada nasıl ispatlanacak... ceza ise dolandırıcılıktan hapis cezası alması gerekir
  • quote:

Kul hakki falan hak getire. Olan olmus usta.

Kul hakki mi? O da ne olaki?

Saka bir tarafa. Caliyor ama calisor denilen bir zihniyetin ve onun 12 yillik hukumetinin oldugu bu ulkede bunlar olagan seyler artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresaglam

Merhabalar benim basıma talihsiz bi olay geldi dün denizliye gidip sahibinden 160 binde 2001 1.9 tdi 110 hp comfortline bora aldım 2 parça doğrulmuş bel altı boyalı çıktı öyle demişlerdi zaten ben izmirden denizliye gidip aldım aracı 22 bin tl ye orda servise kontrol ettirdiğimde turbo valfi degişcek devreye girmiyo dendi ve ön disklerle fren balataları degişcek dendi baskada sıkıntı yok dediler ancak izmirde özel ve meşhur woswoscu naim ustaya götürünce 2500 tl masraf çıkardı arabayla çok oynamışlar dedi km 210 bin dedi düşürülmüş yani pişmanım bi yönden ama wv bora 1.9 tdi çift kırmızı bi motor için 210 bin çok sorun yapılcak bi km gelmedi bana ama turbo valfleri eksoz manifosu fren sistemi hepsi elden geçicek dedi bna aracım kara duman atıyo ve çekişi çok düşüyo düz yokda dip gazla 140 ı geçemedim sizce ustanın dediği gbi bi masraf varmıdır? Yorumlarınız için sagolun

Km hakkında kimse net bir tahmin yapamaz, önce bunu kenara koy. Aracın çift kırmızı değil, çift kırmızı TDI'lar 130PS'lik araçlar ve altı ileri manuel şanzımana sahiptir. Motor sağlam bir motor, çoğunun kilometresi düşürülmüş oluyor yağ yakma vs. yoksa sıkıntı değil arabanın yürüyeniyle iç aksamı sağlıklı olsun yeter. Usta'nın ne gibi işlemler istediğini tek tek yazarsan sana fiyat çıkarırız ama bana kaktırmaya çalışıyor gibi geldi sadece yazdıkların problemliyse. Fren sisteminin neyini elden geçirecekmiş acaba? Sanayide boldur kendine iş peydah eden usta, olmayan şeyler çıkarır insanın başına para kazanmak için. Başka yere git sor, şimdi biz de buradan net bir şey söyleyemeyiz, kimsenin günahını almayalım.

• Geçmiş olsun ve hayırlı olsun
    ve böyle hakka girenlere yattırım uygulanmalıdır bence
    zaten 2001 bora 25bınde olması ilginç bi kaç ustaya daha göster derim

• Fiyatından belli etmiş esasında ama sen uygun fiyat olmasına aldanmışsın sanırım... Napacan?? Yaptırıp mis gibi bineceksin, uygun değil piyasa fiyatına gelmiş olacak o kadar...

Sıkma canını, Allah kaza bela vermesin...
  • Ben denizlide araba olmadığı için istanbuldan alıp geldim. Siz herhalde mucize eseri denizlide araba bulmuşsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 5 Haziran 2014; 17:09:59 >
  • Götürdüğüm usta 20 yıl vw serviste çalışmış almanyada güvenipte götürdüm bu fiyatı duyunca şok oldum şöyle açıklıyım sizlere aracımın sigortası degişcek sraba durduk yere far yakıp söndürüyo bazen kafasına esiyo alarımı devreye sokuyo ve turbo valflerinde cihaza bagladıgında sorun gözüküyo ekstra triger setide bu fiyata dahil dedi usta motorda bi parça degiştircem aşınmış dedi şimdi adını unuttum parçanın çok oynanmış dedi usta abs yi bile devre dışı bırakmışlar dedi sen düşün dedi adam ederim ama fiyat bu dedi sizce napmalıyım arkadaslar degermi 2500 3000 lira vermeye max 3000 lirayı bulur hersey dedi

• sadece bunlarla sınırlı kalır inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

quote:

Kul hakki falan hak getire. Olan olmus usta.

Kul hakki mi? O da ne olaki?

Saka bir tarafa. Caliyor ama calisor denilen bir zihniyetin ve onun 12 yillik hukumetinin oldugu bu ulkede bunlar olagan seyler artik.

Kusura bakma ama her olaydan siyasi bir sonuç çıkarma işinden bıkmadınız gitti be birader...Çalmıyor ve çalışıyor eee ne oldu şimdi?O bahsettiğin 12 yıllık süreç içindeki sonuçlara bakacak olursak sen ve senin gibilerin bitmesi lazımdı artık...
  • hocam arabayı herhalde fabrika çıkıştan, şahış çıkışlı araca çevirmişler. ama aracı sevdiyseniz ve masrafı 2500-3000 tl aralığında kalacak ise kullanın. içinize sindiyse tabi.
  • Geçmiş olsun bence hiç ugrasmayin oldugu gibi aldığınız fiyata satin gitsin. Veya bin tl dusugune de verseniz kurtulmus olurunuz. Bir aractan kacarak uzaklasmak icin bel alti komple boyali lafini duymak yeterli . Komple boyali kapi veya camurluk olabilir ama belalti komple boyali butun araclar hasati cikarilmis oluyor istisnasiz .

• Usta aracın 210 binde olduğunu nereden anladı?
    Tramerden mi baktınız?
    O aracın kmsi daha yüksek olabilir?

Ben bir ara aradım 1.9 TDI ama 150 binlerde falan hayal olmuş.
    Aracı bir an önce yaptırın yoksa çıkan masraflar bitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

Geçmiş olsun bence hiç ugrasmayin oldugu gibi aldığınız fiyata satin gitsin. Veya bin tl dusugune de verseniz kurtulmus olurunuz. Bir aractan kacarak uzaklasmak icin bel alti komple boyali lafini duymak yeterli . Komple boyali kapi veya camurluk olabilir ama belalti komple boyali butun araclar hasati cikarilmis oluyor istisnasiz .

Ben o görüşünüze katılmıyorum şahsen 13 yaşında aracta bel altı boya olması çok normal degişen yoksa sıkıntı yok gözüyle bakıyorum sıfır fluence almıştım 3 yıl önce aracı satarken 3 parça boya 2 parça degişenle satmıştım satana kadarfa canım çıkmıştı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.