Şimdi Ara

Sky Force 2014 artık evrensel içerik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sky Force 2014 artık evrensel içerik

Kısa bir süre önce bazı bölgelerdeki iOS kullanıcılarının beğenisine sunularak test uçuşlarına başlayan Sky Force 2014, nihayet evrensel içerik olarak yayımlandı. Oyunun iOS sürümünün evrensel içerik olmasıyla birlikte Android sürümü de kendini gösterdi.

Hatırlayacağınız üzere Sky Force, ilk olarak 2004 yılında Symbian için yayımlanmıştı. Geçtiğimiz yılın aralık ayında ise, Sky Force'un 10 yılı şerefine mobil cihazlar için yeniden geliştirileceği duyurulmuştu.

Infinite Dreams tarafından aslına sadık kalınarak geliştirilen Sky Force 2014; yenilenmiş grafikler, dokunmatik ekran kontrolleri ve yeni içeriklerle birlikte geliyor. Birbirinden farklı 8 etabın yer aldığı oyunda çeşitli yükseltmeler ve zorlu bölüm sonu canavarları bizleri bekliyor. Hem iOS hem de Android sürümü ücretsiz olarak sunulan Sky Force 2014'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz. 

• Harika haber. Sonunda efsane yeni nesillere de geldi.
  • ngage de en cok oybadigim oyunlardan biriydi. hemen indiriyorum.

• şu infinite dreams birde k-rally yayınlasa artık forumlarından tutun mailine kadar defalarca beklentimi belirttim . Sürekli forumu takipte kalın tarzında cevaplar veriyorlar. Hayatımda oynadığım en iyi mobil oyun K-Rally

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows phone a da bekliyoruz :D

• İndirdim hemen. N82'de oynadığım zamanlara geri döndüm. Hey gidi Symbian hey neler gördük zamanında senle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.ozy

windows phone a da bekliyoruz :D

o nedemek kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

şu infinite dreams birde k-rally yayınlasa artık forumlarından tutun mailine kadar defalarca beklentimi belirttim . Sürekli forumu takipte kalın tarzında cevaplar veriyorlar. Hayatımda oynadığım en iyi mobil oyun K-Rally

bir de bunların balıkçılık oyunu vardı. sadece n-gage'de oynanıyordu ama programı kırıp 6600'a falan yüklemiştim. Çok kaliteli oyun yapıyorlar. O oynadığım balık tutma oyununun yerini hiç bir oyun alamadı hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 6 Haziran 2014; 3:41:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

şu infinite dreams birde k-rally yayınlasa artık forumlarından tutun mailine kadar defalarca beklentimi belirttim . Sürekli forumu takipte kalın tarzında cevaplar veriyorlar. Hayatımda oynadığım en iyi mobil oyun K-Rally

bir de bunların balıkçılık oyunu vardı. sadece n-gage'de oynanıyordu ama programı kırıp 6600'a falan yüklemiştim. Çok kaliteli oyun yapıyorlar. O oynadığım balık tutma oyununun yerini hiç bir oyun alamadı hala

n-gage 2.0 oyunlarından bir tanesi bir bunu birde star wars oynardım hep.Hiç bıkmazdım bu ikisini oynamaktan.Yatmadan önce yatağın içinde oynamak hele.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.