Şimdi Ara

Bu bisiklet iyi mi? Önerir misiniz? Salcano NG450 29 HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu modeli almaya karar verdim. Şehirde kullancağım ama şehir engebeli, yolları bozuk ve kaldırımlar kötü. Ne diyorsunuz? Ayrıca çok rampa var. Kullanması zor olur mu?
     Bu bisiklet iyi mi? Önerir misiniz? Salcano NG450 29 HD

• Dağ bisikleti şehirçi gereksiz yorar. Carraro Sportive 224 işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutO35

Dağ bisikleti şehirçi gereksiz yorar. Carraro Sportive 224 işinizi görür.

Aralarında ne fark varki? Salcano aerodinamik olarak daha iyi bir yapıda görünüyor. Neden yorar? 5 Yıl önce Bianchi Ares FS kullanmıştım 2 ay sonra çalınmıştı. O yüzden bisiklet konusunda pek bilgi sahibi değilim. Biraz bilgi verirseniz çok iyi olur. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

Orijinalden alıntı: UmutO35

Dağ bisikleti şehirçi gereksiz yorar. Carraro Sportive 224 işinizi görür.

Aralarında ne fark varki? Salcano aerodinamik olarak daha iyi bir yapıda görünüyor. Neden yorar? 5 Yıl önce Bianchi Ares FS kullanmıştım 2 ay sonra çalınmıştı. O yüzden bisiklet konusunda pek bilgi sahibi değilim. Biraz bilgi verirseniz çok iyi olur. Teşekkürler

Dağ bisikleti aerodinamisi dağda sürmek için tasarlanmıştır maşası daha öndedir dağ inişlerinde takla atmamak için şehir bisikletlerinde ise konfor odakladır daha dik durursunuz vs. Neden yorar diyorsanız, lastikleri dişlidir, daha ağırdır. Lastikleri değiştirsinde yine hybrid gibi olmuyor. İlla mtb alacaksanda bu modeli tercih etme. Rampalar var demişsin maşası kitlenmeyen bir bisikletle rampa çıkmak eziyettir. Ben yinede carraro sportive 224 öneriyorum.

• Salcano NG 650 26 V kullanıcısı olarak SALCANODAN UZAK DURUN diyorum.

1 Ay sonrasında Arka göbek boşluk yaptı, Arka fren dengesiz sıkıyor 3 defa ayartlattım bisikletçilerde 5 defa da kendim uğraştım düzelmiyor.
    Lastikler hoplatıyor, düz yolda içinizi dışınıza çıkartıyor.
    Tüm parçalar kalitesiz.

Daha ne diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechnicaL

Salcano NG 650 26 V kullanıcısı olarak SALCANODAN UZAK DURUN diyorum.

1 Ay sonrasında Arka göbek boşluk yaptı, Arka fren dengesiz sıkıyor 3 defa ayartlattım bisikletçilerde 5 defa da kendim uğraştım düzelmiyor.
    Tüm parçalar kalitesiz.

Daha ne diyeyim.

Sizin sansiniza denk gelmistir hocam salcano aslında kotu degil donanimi gayet iyi ama tasarim rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastFantastik

quote:

Orijinalden alıntı: TechnicaL

Salcano NG 650 26 V kullanıcısı olarak SALCANODAN UZAK DURUN diyorum.

Tüm parçalar kalitesiz.

Daha ne diyeyim.

Sizin sansiniza denk gelmistir hocam salcano aslında kotu degil donanimi gayet iyi ama tasarim rezalet

işte bunu anlamıyom bisiklet üretiyolar şekil ve boya mok gibi
  • ng 450 icin iyi yorum yapcak var mi

aldin ama suphe icinde yik iade dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu modele bakıyordum ama memnun olan yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aldınız mı bilmiyorum ben de fikrimi yazayım dedim

Kronun xc serisi var aynı bu bisikletin ayarında. Bir göz atabilirsin. Salcano hakkında iyi yorumlar fazla değil. Ama bana sorarsan salcanonun hiç kötü yanını görmedim 1 yıldır hayvan gibi kullandığım amortisörsüz salcano bisiklet var 500 liraya aldığım merdiven falan iniyorum bazen ama hiç sorun çıkarmadı valla taş gibi
  • TechnicaL kullanıcısına yanıt
    Bence sizin kullanmanızda bir sorun var. 1 yıldır dağ bayır sahil yolu her yerde kullandım. Gerekeli bakımı yaptıktan sonra saat gibi çalışıyor ng 650..

Bugün de astro 29 hd siparişi verdim. Salcano gerçekten çok başarılı bir marka.. Ayrıca türkiye nin tek profesyonel bisiklet klubü Torku'nun destekçisi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.