Şimdi Ara

İntel işlemcili kitkatlı-Asus Memopad hd7-(Test ve İnceleme) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
7
Favori
12.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gogolag90

Antutu skoru nedir bu tabletin? Bir de lg g pad 8.3 mü bu mu daha iyi?

33200 skoru var. lg de ram ve çözünürlük yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogolag90

Antutu skoru nedir bu tabletin? Bir de lg g pad 8.3 mü bu mu daha iyi?

Bende her ikiside var. LG Asus'un iki katı fiyata, ekran 8.3 inç, ekran kalitesi fark ediyor. Ancak asus da her açıdan yeterli, fiyatına göre çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde mhl adaptor olan varsa çalışıp çalışmadığını deneyebilir mı?

• tabletin otg desteği varmı ?
  • arkadaşlar dell venue 7 16gbyle bunun arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsterax -- 14 Haziran 2014; 18:12:17 >
  • monsterax M kullanıcısına yanıt
    dell işlemci zayıf ram yüksek.
  • monsterax M kullanıcısına yanıt
    Bende tam Dell venue 16 gb alacakken 16 gb lık modelinin kalmadığını gördüm sadece 8 gb modeli vardı bende vazgeçtim. Yeni arayışlara girince bu modelde karar verdim ve n11 de yarın bitecek indirimle 286 tl Ye malettim bugün geldi ve bu fiyata mükemmel

• asus alıcağım gibi görünüyorda otg desteği varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: monsterax

asus alıcağım gibi görünüyorda otg desteği varmı ?

Otg ile flsşbellek görüyor

• teşekkürler
  • arkadaşlar bende 8inc ekran koruyucu var onu makasla boyutuna göre kesip taksam olurmu ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

8 GB ve 16 GB arasında arka ve ön kamera dışında fark var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

cihazda OTG desteği var mı?

yok

Var
  • seylem kullanıcısına yanıt
    sağolasın, iyi haber.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr91

quote:

Orijinalden alıntı: simaros

Okuma için aldım bende sadece sıkılınca oynuyorum okuma yapınca film izleyince iyi gidiyor

teşekkür ederim hocam bilgilendirdiniz ısınma durumu nasıl acaba pdf vs. okurken yada film izlerken yarın parasal durumu ayarlayabilirsem alıcam n11 den kısmetse :)

Pek denk gelmedim okuma yaparken yada film izlerken ama sarjda kullanırken ısınır

• Bugün iade ettim tableti

• quote:

Orijinalden alıntı: simaros

Bugün iade ettim tableti

sebepleri alabilirmiyiz
  • Tabletin 16 gb modelini yarın almayı düşünüyorum önerirmisiniz ?
  • MustafaD1905 kullanıcısına yanıt
    Ben dün 8 gb lık olanını aldım. Bugün öğlen den beri kullanıyorum çok memnun kaldım şimdilik. 16gb olanın fiyatını bilmiyorum ben indirim ve puanlarla tablet+32gb hafıza kartını 341 tl ye malettim 8 ile 16 gb arasındaki tek fark kameraları biri 2 diğeri 5 megapixel bendekinin kamera kötü kamera işime yaramayacağı için olmasa bile olurda kamera senin içinde önemli değilse yarın sona erecek kampanyalardan yararlanıp benim malettiğim fiyata alabilirsin.

• Pil az diyenler ,gps ve senkronu kapatın farkedilir artıs olacagını göreceksiniz.Isınma konusuna gelince Bu tabletin yarı özelliği bile olmayan Samsung un 7 inc modelleri asustan daha cok ısınıyor ve kronik wifi kopma problemleri var,forumdaki kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.Batarya ölcümleri full parlaklıkla yapılmaz ,%50 parlaklık ta kesintisiz sörf ile ölcülür ve size bu ölcüm degerleri verilir.Ayrıca bataryayı doldur boşalt yaptıkca performansı iyice artacaktır.Full parlaklıkta dogal olarak firmanın ölcüm degerlerine ulaşılamaz ,bu bütün markalar için böyledir.Ben bu fiyat aralıgında yine bu modele kalitesi ve özellikleri ile bir alternatif göremiyorum.Son olarak problem yaşayanlara son güncellemeyi yüklemelerini öneriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Pil az diyenler ,gps ve senkronu kapatın farkedilir artıs olacagını göreceksiniz.Isınma konusuna gelince Bu tabletin yarı özelliği bile olmayan Samsung un 7 inc modelleri asustan daha cok ısınıyor ve kronik wifi kopma problemleri var,forumdaki kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.Batarya ölcümleri full parlaklıkla yapılmaz ,%50 parlaklık ta kesintisiz sörf ile ölcülür ve size bu ölcüm degerleri verilir.Ayrıca bataryayı doldur boşalt yaptıkca performansı iyice artacaktır.Full parlaklıkta dogal olarak firmanın ölcüm degerlerine ulaşılamaz ,bu bütün markalar için böyledir.Ben bu fiyat aralıgında yine bu modele kalitesi ve özellikleri ile bir alternatif göremiyorum.Son olarak problem yaşayanlara son güncellemeyi yüklemelerini öneriyorum.

O dediklerin zaten kapalı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.