Şimdi Ara

Computex 2014: Aorus X7 & X3 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Computex 2014'de devam eden turumuzda Gigabyte ile beraberiz. İlk olarak CES 14'de duyurulan Aorus X7 dizüstü bilgisayarı ve minik kardeşi X3'ü değerlendiriyoruz.

• Çok güzelde Türkiye'ye gelir mi?

Fiyatı ne olur?

Gelmezse her şey dahil yurtdışından kaça mal edebiliriz?

• oyuncu dizustu bilgisayarlar bana mantikli gelmiyor fiyatlari cuk oluyor

• Aorus muthis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu markayı ilk defa duyuyorum Türkiye'de satılıyormu ve ya satılır mı bilmiyorum ama bu tür sistemlerde standart notebook gibi müdehale şansında yok daha ufak ince kasa yüksek sistem bence gerek yok.Garanti süresi bitince bence son kullanıcının azda olsa rahat değişiklik yapabileceği bir sistem olmalı ama Herşeyin hayırlısı

• laptoplar çok güzelde arkadaki klavyeyi neden incelemediniz çok merak ettim :(

• Gereksiz.

• PC donanım üreticileri : Asus,Gigabyte,Hp,Acer gibi şirketler büyüyen mobil sektör karşısında PC kasaları yanında,diz üstü bilgisayarlara da yatırım yapmaları gerekir.Gigabyte Aorus modelini beğendim,aynı tasarım ile daha geniş donanım seçenekleri sunulursa iyi olacaktır.

• Güzel ve şık bir laptop diyebiliriz.

• Aorus bu mu? :D

• Gigabyte in oyun laptopu baya güzel yapmışlar gtx860 sli baya sağlam olmuş büyük ihtimal masaüstünde üst seviyeye giriş ekran kartlarıyla kapışır.
    Bu makinanın rakibi MSİ GS70 Stealth pro serisi olur.
  • Razer blade bu işte kral.Aorus un tasarım konusunda yol alması alazım

• ooouvvv dizüstünde SLI

• oyuncu bilgisayarı dısında hersey

• Keşke 870m yada 880m slı olsaydı i7 ssd ile mükemmel olurdu.

• Cihazlar tek kelime ile harika 7970m kullanıyorum kredi kartı kalınlığında

Not:Doruğa çıktınız sonunda donanımhaber

Computex 2014: Aorus X7 & X3 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardarda45 -- 5 Haziran 2014; 16:27:55 >

• Mantık güzel fakat Fiyat politikası çok önemli diyorum.

Donanım kısmında ise; Çözünürlük ve Soğutma kısmında oyun oynarken ki tam bir testini görmeden bu kralmış demek çok yanlış olur.

• abi çok güzel ya tasarım falanda çok iyi yapmışlar hava kanallarının açıklığıyla tasarımı iyi bir halde sunmuşlar.

• bu espri yapılmışmıydı? bilmece: Aorus bilgisayarı olan çocuğa ne denir? aorusbu çocuğu

• donanımlar her sene canavar gibi gelişmeye devam ediyor ama onları sattıracak hakkını verecek yazılımlar oyunlar olmadıktan hikaye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.