Şimdi Ara

Computex 2014: MSI Klasik Seri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Computex 2014 turumuza MSI ile başlıyoruz. Firmanın klasik seri olarak adlandırdığı ve uygun fiyatlı çözümler sunduğu ailede USB 3.1 ve DDR4 X99 gibi çözümlere bakış atıyoruz.

• ddr4 ve 8 ram slotu var :)benim bu teknolojiye gecmeme uzun bir zaman var

• 8 ram slotu 20 mb cache :'(
    Computex 2014: MSI Klasik Seri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İste bunlar kullanıcı dostu(!)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay arkadaş sistemi yeniledim ddr4 8 ram slotlu çıkıyor işlemcide 20 mb cache bellek olur en iyi ekran kartıda taksan ultra ayarlarda hiç kasmadan oynayamıyorsun ya ona yanıyorum.

• Herşeyin hayırlısı

• Bu tarz uygun fiyatlı ürünleri de unutmamaları güzel.
    Yeni ekran kartı soğutucuları da güzel olmuş. Maliyeti arttıracak süslü püslü şeyler yok ama referans karttan da çok daha performanslı olacağı kesin.
    750 Ti olan 350 TL'den gelse mesela buraya dadından yinmez.
  • amd chipsetli anakartlara da bir bakıverseydin abey yahu, am3+ plus için yeni model çıkmayalı yıllar oluyor.orada bir a serisi için gördüm ama merak ettim am3+ için var mıydı ?
  • 8.Yorum
  • Ender 9. saniyede görünmezlik gücünü kullandı.:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quartx -- 5 Haziran 2014; 10:23:16 >
  • Konsol alıp kurtulacağım 2000TL masraf yaptık Watch Dogs GTA5 bile oynayamadık adam akıllı ustune de neler neler çıktı bizim pclerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 5 Haziran 2014; 10:24:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DDR4 8 ram slotu dolu dolu geliyorlar bakalım ne olcak hatta şu msi ekran kartları fiyat bakımından. İyi bir fiyat politikası ile gelirse çok iyi olabilir.
  • Görünmezlik olayını sevdim

• güzel anakartlar
  • USB 3.1 ve DDR4 anakartlarda gormek güzel tr tahmin 2015 ancak goruruz

• ve ben hala 2 slot ddr2...

• ddr4+8 slot ram... Süper. Artık ihtiyacımızdan da fazlasına sahip olabiliriz.
  • GeForce GT 740 Maxwell değil. 750Ti'da GM107 çipi var 740'ta GK107 çipi var.

• Gtx 750 ti şuan %30 la vatandan 315 tl ye alınıyor yanlışım yoksa ama bence r9 270 alınır o fiyata
  • Asus standınıda bekliyoruz ender abi yeni ürünleri özellikle rog ürünlerini

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.