Şimdi Ara

sj4000 Aksiyon Kamerası 78$ aliexpress (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.053
Cevap
44
Favori
62.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aanalog

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

satıcıya rica ettim üzerine gift yazması için ayrıca garanti olsun diye 50 dolar altında göstermesini de söyledim. zaten satıcılar artık türkiyeye çok sayıda satış yaptıkları için ve herkes bu uyarıyı yaptıkları için farkındalar artık. ama içim yine de rahat değil :)

girişte sıkıntı yaşamadım ama kart numarasının girildiği bölüm bi kaç denemede geldi..

içiniz rahat olsun sınır 100$ zaten

6 küsür dolar için gümrükçülerle muhattap olmak istemiyorum :)

ilk sayfadaki mesajınızı görmedim 106$ mı tutmuştu

edit: öyleymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 6 Haziran 2014; 15:15:29 >

• şimdi bir de micro sd kart ihtiyacı doğdu :) onuda aliexpressten çözeyim artık.. var mı önerdiğiniz bi satıcı?
  • mobil indirim olayı bitti sanırım indirim tanımlanmıyor
  • youtube dan gopro ile karşılaştırmalara bakıyorum bilemiyorum karar veremedim.

ayrıca bu daha iyi sanırım

tam set

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senturk041 -- 6 Haziran 2014; 16:34:22 >
  • zaten almamak için bahane arıyodum 10 dolar için almaktan vazgeçtim :)
  • beyler hayatım boyunca en büyük tecrübelerimden biri ucuz mal her zaman pahalıya gelir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

satıcıya rica ettim üzerine gift yazması için ayrıca garanti olsun diye 50 dolar altında göstermesini de söyledim. zaten satıcılar artık türkiyeye çok sayıda satış yaptıkları için ve herkes bu uyarıyı yaptıkları için farkındalar artık. ama içim yine de rahat değil :)

girişte sıkıntı yaşamadım ama kart numarasının girildiği bölüm bi kaç denemede geldi..

içiniz rahat olsun sınır 100$ zaten

6 küsür dolar için gümrükçülerle muhattap olmak istemiyorum :)

Mantıklı olanı yapmışsın valla düdüklemeye yer arıyorlar en başta devlet heryeri vergi cenneti ülkemizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güvenlik sebebiyle benim siparişi iptal etmişler. başına böyle bi durum gelen var mi daha önce? indirimli fiyattan alma imkanımız var mı tekrardan?

• Daha önce sepete attigimdan 77 dolara alabildim.inşallah iptal etmezler.şuan 10 dolar indirim olmuyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: xvso

güvenlik sebebiyle benim siparişi iptal etmişler. başına böyle bi durum gelen var mi daha önce? indirimli fiyattan alma imkanımız var mı tekrardan?

Üyelik adiniz ile kredi karti sahibinin ayni olmasi lazim eger ilk isleminiz ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisis-dh

quote:

güvenlik sebebiyle benim siparişi iptal etmişler. başına böyle bi durum gelen var mi daha önce? indirimli fiyattan alma imkanımız var mı tekrardan?

Üyelik adiniz ile kredi karti sahibinin ayni olmasi lazim eger ilk isleminiz ise.

kullanıcı ismide, kart sahibide benim. kimlik fotokopisi yolladım bakalım aynı fiyattan yollarsalar iyi olur.
  • quote:

quote:

quote:

kullanıcı ismide, kart sahibide benim. kimlik fotokopisi yolladım bakalım aynı fiyattan yollarsalar iyi olur.

Anladim eger iki isminiz varsa üye olurken ikisinide yazdiniz mi?
    Benim basima 2-3 kere geldi provizyondan geri iade ediliyor

• quote:

Anladim eger iki isminiz varsa üye olurken ikisinide yazdiniz mi?
    Benim basima 2-3 kere geldi provizyondan geri iade ediliyor

tek ismim var.
  • İndirim düşmüyor mobilde şu an

• satici urunu kargolamis bakalim ne kadar surecek gelmesi buradan yazarim gelismeleri

• Benim ürünü isleme almis satici.Gopro aksesuarlariyla uyumlu mu acaba bu ?

Birde araba üzeri (içi değil) çekim yapmak için bir aksesuar var mi bildiğiniz ?

Tşk.

• Ürün 100 dolar gözüküyor şuan.. ..

• Kargo takip numarası çalışan var mı beyler.
  • kargo takip benimde calismiyor sweden post ile gondermis takip e dusmesi biraz zaman aliyormus

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.