Şimdi Ara

sj4000 Aksiyon Kamerası 78$ aliexpress (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.053
Cevap
44
Favori
62.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gizmoo

Merhaba,
    banggook ta satılan eski üretim üzerinde logo yok. :(
    sitesinde belirtmiş logo olmadığı.

Logosu ne farkettirecek ki aynı şey önemli olan işlevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menzil34 -- 18 Eylül 2014; 20:04:55 >
  • Ben de bugün asagidaki kullanicidan pazarlikla 90$ fiyata aldim. Ürünün orjinal oldugunu israrla belirtti. 1 Adet yedek batarya ve 1 Adet Masaüstü sarj cihazini hediye edecek. Geldiginde gerekli bilgilendirmeyi yapacagim.

EVAN ONLINE STORE

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2014-NEW-FHD-gopro-1080P-SJ4000-Wifi-RF-Remote-Control-Helmet-Sports-hd-Camera/2021125122.html
  • Puhui den aldığım cihaz ptt ile dün geldi.. kalitesi mukemmel ötesi..kesinlikle orjinal.. ki zaten kargo'nun gecikmesinden belliydi
    orjinal JMB synergiz ürünü..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

Puhui den aldığım cihaz ptt ile dün geldi.. kalitesi mukemmel ötesi..kesinlikle orjinal.. ki zaten kargo'nun gecikmesinden belliydi

@trailblazer gibi benim üründe dün ptt ile teslim edildi. Malzeme kalitesi güzel ama orjinalmi değilmi açıkçası onu test etmedim hiç.

Video çekemiyorum şuanda, video moduna geçip kaydetmeye bastığımda ekranda bir hata veriyor 2sn sonra gidiyor hata ve kayıt başlamıyor konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozy245 -- 19 Eylül 2014; 9:49:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozy245

quote:

Puhui den aldığım cihaz ptt ile dün geldi.. kalitesi mukemmel ötesi..kesinlikle orjinal.. ki zaten kargo'nun gecikmesinden belliydi

@trailblazer gibi benim üründe dün ptt ile teslim edildi. Malzeme kalitesi güzel ama orjinalmi değilmi açıkçası onu test etmedim hiç.

Video çekemiyorum şuanda, video moduna geçip kaydetmeye bastığımda ekranda bir hata veriyor 2sn sonra gidiyor hata ve kayıt başlamıyor konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır_?

hafıza kartı varmı içinde?
    kart olmadığında öyle yapıyor diye hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ETA

quote:

Orijinalden alıntı: Ozy245

quote:

hafıza kartı varmı içinde?
    kart olmadığında öyle yapıyor diye hatırlıyorum.

Var var

• valla bana Puhui'den gelen urun bence orjinal ancak kuti wifi model olmayanin orjinal kutusu.. onun disinda icindeki yazilim da orjinal olan sj4000 wifi ile ayni unun bence kesinlikle orjinal

• Dün itibariyle swisspost ve ptt trackinge düşmüş.

09.09.2014 Tarihinde kargolandı ürünüm. Sanıyorum Çinden, İsviçreye göndermişler ürünler İsviçrede. Bakalım ne zaman gelecek.

Swiss:

18.09.2014 16:47
    Departure from border point of origin country
    Arrival at border point of origin country
    Mailed

PTT:

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
    18/09/14 16:47 2014-09-18 16:47:00 Receive item at office of exchange (Otb) Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi SWITZERLAND (Yurt Disi)
    18/09/14 16:47 2014-09-18 16:47:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir SWITZERLAND (Yurt Disi)
    18/09/14 16:47 2014-09-18 16:47:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) SWITZERLAND (Yurt Disi)
    18/09/14 23:59 2014-09-18 23:59:00 Send item abroad (EDI-received) Gonderi yurtdisina sevk edildi SWITZERLAND (Yurt Disi)

• Ozy245 O kullanıcısına yanıt
    mavi bir uyarıcı cıkıp gidiyorsa hafıza kartını formatla yazıyor orda ekrana sığmamış. ayarlar sayfasında format var onu seçin video çekim yapıyor.
  • arkadaşlar geçerli kupon var mı aliexpress için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texture

arkadaşlar geçerli kupon var mı aliexpress için?

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,
    Aliexpress satıcısı ile pazarlık yapmaya çalıştım.
    Ürünleri satın almamı soyledi.Kendisi daha sonra 5 dolarlık indirim yapacakmış. :)
    Satın alırken kredi kartından çekilmiyor mu ? Satıcı nasıl revize edecek sonra fiyatı ?
    İlginiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizmoo

Arkadaşlar,
    Aliexpress satıcısı ile pazarlık yapmaya çalıştım.
    Ürünleri satın almamı soyledi.Kendisi daha sonra 5 dolarlık indirim yapacakmış. :)
    Satın alırken kredi kartından çekilmiyor mu ? Satıcı nasıl revize edecek sonra fiyatı ?
    İlginiz için teşekkürler.

Tamamen satın almayacaksın ürünlere sepete atıp onaylayacaksın sipariş numaran çıkana dek. Ödemeyi tamamalama yani. Sonra my orderstan tüm siparişlerine göz at oradaki mebla neyse onun editleyebilir satıcı. Ben yanında bir sürü ıvır sıvır ekstrasıyla 110 usdye kadar indirttim birde 5 usdlik kupon kullandım. Kamera fiyatına bir sürü aparatımda oldu mesela. Satıcı editledikten sonra ödemeni sanal kartınla yapabilirsin.
  • Bu arada isteyen varsa elimde satılık bir kameram var:
    http://forum.donanimhaber.com/m_97530266/f_//tm.htm#97530266
  • dogu006 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim dediğiniz gibi formatlayınca sorun kalmadı
  • Biraz önce büyük bir süpriz yaşadım..

18 Ağustos'ta Puhui'den Sj4000 Wifi sipariş etmiştim.Daha sonra gelmeyince 28 Ağustosta satıcı ile görüşüp,dispute açıp paramı iade almıştım.

O zamanki görüşmemizde Türk insanının yalana karşı çok hassas olduğunu vs. iletmiştim.Bundan sebeb olsa gerek kendisi bana ücretsiz Sj4000 Wifi göndermiş
    Biraz önce kargodan gelince çok şaşırdım..

Bu arada kamera orjinal Sj4000..Wifi'lisi daha hoşmuş..

Paketin içinede şunu yazmış koymuş.

Açtığım dispute

Buda bugün gelen kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 22 Eylül 2014; 14:27:49 >

• amazonda 80$ gift kart bakıyem var ama urunu bulamadım turkıye ye gonderen satıcı felan :(

http://www.banggood.com/SJcam-SJ4000-WiFi-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-Waterproof-p-939976.html

sunu mu alsam acaba .. aliexpress kupon olayı bıtmıs sanırım
  • @TheNorth
    Gözün aydın:) sevincini tahmin edebiliyorum.. beraber almıştık.. ben satıcıya ne mesaj attım ne de beklemekten şikayet ettim aynı yazıyı bana da göndermiş..Puhui gerçekten iyi bir satıcı.. wifi ile iPhone kullanıyorum.. harika bağlantı kalitesi var.. go pro hero 3 black edition dan en az 3 kat daha hızlı veri iletiyor.
    Ürünün orjinal olma ihtimali çok yüksek ancak, çekim kalitesindeki renklerin tonları pek hoşuma gitmedi ve gündüz çekimlerinde bile biraz karanlık gibi geliyor..
    detaylı araştırma yaptım ama bir türlü emin olamadım.. youtube videolarından falan baktım yazılıma kadar birebir ve kozmetik olarak aynı..
    sen de bir araştırırsan sevinirim

• trailblazer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..Valla büyük süpriz oldu..Baktım kocaman bir paket.Yanlış gelmiş olabilir diye paketi açmadan siparişleri kontrol ettim böyle bir paketim yok.Paket üstündede adım yazıyor anlamadım.

Bir açtım Sj4000 Wifi Valla büyük sevinç oldu..

Hafıza kartı diğer sj4000'de takılı olduğu için deneyemedim henüz.Belki firmware kaynaklıdır..
    Wifi özelliğini denedim çok başarılı..Diğer SJ4000'i satacağız anlaşılan..
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Adama ödeme yapacakmısınız peki ?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.