Şimdi Ara

iOS için hazırlanan alternatif YouTube istemcisi PlayTube Pro ücretsiz yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iOS için hazırlanan alternatif YouTube istemcisi PlayTube Pro ücretsiz yapıldı

App Channel Limited tarafından iOS 7 işletim sistemli iPhone, iPod Touch ve iPad için hazırlanan alternatif YouTube istemcisi PlayTube Pro, kısa bir süre için ücretsiz yapıldı.

Temel olarak Google'ın sahip olduğu dünyanın en büyük video ağı YouTube'a erişim için hazırlanan ve resmi uygulamaya başarılı bir alternatif oluşturan PlayTube Pro, destek verdiği işletim sistemine uygun arayüzüyle basit bir kullanım yapısı ortaya koyuyor ve yorumlar, puanlama, paylaşma, abonelikler gibi imkanları kullanıcılara sunuyor. AirPlay üzerinden destekli cihazlara kablosuz aktarım yapabilen uygulama, ülkeye göre arama yapabilme gibi faydalı bir özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Daha önce 4,29 TL fiyat etiketiyle satılan Türkçe dil destekli PlayTube Pro, an itibariyle buradan ücretsiz olarak elde edilebiliyor.

• usta bi link atsan sana zahmet ben baktım baktım başka programları buldum hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

usta bi link atsan sana zahmet ben baktım baktım başka programları buldum hep

https://itunes.apple.com/tr/app/playtube-pro-for-youtube/id661621027?l=tr&mt=8
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

usta bi link atsan sana zahmet ben baktım baktım başka programları buldum hep

https://itunes.apple.com/tr/app/playtube-pro-for-youtube/id661621027?l=tr&mt=8

teşekürler usta

• Ücretsiz olsa ne olur uygulama içi satın alma yine 4.29 TL

• Pek bir numarası yok gibi, niye o kadar pahalıya satılıyormuş ki.
  • hocam az açıklama yapsaydın ne iş görecek bu program?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.