- x
go-kart yapalım
11978 Cevap2387732 Görüntüleme109 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     67 [69] 71 72 73 74 75 76      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

481 Mesaj
16 Ağustos 2009; 13:04:37 

Atv yi zımpara tinerle süper temızledım antipas boyasını attım mukemmel gorunuyo 3 gundur tutmasını beklıorum yarın da boyasını vurucam cok guzel oldu.resımler gelıyor

Sadece 1 Tık !

195 Mesaj
16 Ağustos 2009; 18:43:21 

ARKADASLAR ELIMDE 6.5 HP LIK MOTOR VAR ILGILENEN OLURSA BILGINIZ OLSUN COK TEMIZ FIYATI 300.YTL RESIM BU

0

Ekteki dosya (1)

rc_car

195 Mesaj
16 Ağustos 2009; 18:56:05 

EKSOZU MOTORU COK TEMIZ BENZIN DEPOSUDA VAR YANINDA VERILECEKTIR HERSEYIYLE BILGINIZE

rc_car

315 Mesaj
18 Ağustos 2009; 12:26:01 

quote:

Orijinalden alıntı: markus42

AKINCO Hocam merhaba

bir konuda sana danışmak istedim cevaplarsan sevinirim

kuru kavrama ile ilgili

daha önce kimse kullanmamış sanırım

yanlış hatırlamıyorsam kuru kavrama denemiştiniz aracınızda

randıman veriyormu yada bir sorun çıkıyormu

ben aracıma takmak istiyorum ama emin olamadım

yani bir tane bulup deneyip tecrübe kazansam

sorun yok bizim memlekette adını bile bilen yok yada ben yanlış şekilde arıyorum

6.5 hp motorumda randuman alabilirimiyim?

kusuruma bakma biraz fazla soru sordum

şimdiden teşekkür ederim

Kuru kavrama kullanmanızı hiç tavsiye etmiyorum.Çünkü, çok zayıf bir yapıya sahip olduğu için sürekli problem çıkartır.Bu tip kavramalar
merkezkaç prensibiyle çalıştığı için, görevini yerine getirebilmek için yüksek devir ister.Aracınızın ağırlığı 50kg'ı geçiyorsa yerinden bile kıpırdatmayabilir.
Kuru kavrama, uygulama açısından en basit sistemdir ve ağırlığı sürücüyle beraber 60-70 kg'ı geçmeyecek çocuk araçlarında, yüksek devirli 2 zamanlı motorlarla kullanılabilir.Elinizdeki jeneratör motorunun max. devri 3600 dür ve o devri hiçbir zaman göremezsiniz.Aracınızın bu haliyle kuru kavrama taktığınızı düşünürsek muhtemelen araç, motor 2000devirlere çıktığında aracınızı hareket ettirecek ancak devir aralığınız kısa ve aracınız ağır olduğu için
çok fazla hızlanamayacaktır.
Not: Kuru kavramayı tornaya bağlayıp yaptığım denemelerde, 1500 devirde kavramada herhangi bir hareket yoktu, daha devir istiyordu.

Scoter varyatörü için yer sıkıntısından bahsetmişsniz.Varyatörün kasnaklarını gövdeden ayırıp kullanarak daha ufak alanda çalıştırabilirsiniz.

4 Mesaj
18 Ağustos 2009; 14:00:13 

elinde 45 * 50 hp gücünde 6000 * 7000 devirli hafif alaşımlı yedek parça sorunu olmayan motorsiklet motoru olan arkadaşlar var mı

320 Mesaj
18 Ağustos 2009; 14:32:19 

Akınco hocam

sorumu cevaplayıp beni bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

gerekli olan bilgiyi aldım çok sağol

Hazırını Dedem de Alır--- Önemli olan Kendin Yapabilmek

87 Mesaj
18 Ağustos 2009; 22:16:05 

Bu kuru kavrama Ağaç Motorlarındada kullanılıyomu ???

İmzamız Adımız

2 Mesaj
19 Ağustos 2009; 16:12:45 

arkadaşlar yaptığınız araçlar kuru kavrama ile randumanlı olmaz hiç denemeyin.. kavramanın içindeki yaylar takılı olan motorun devrine göre yapılıyo eksra motorla çalışmaz.. yinede siz bilirsiniz ama boşa zaman kaybı olur..sadece bi tavsiye::D:D

serkan

320 Mesaj
21 Ağustos 2009; 11:39:10 

Arkadaşlar merhaba

can sıkıntısına kendime üç tekerlekli araç yaptım

hiç bir masraf yapmadım elimdeki malzemeleri değerlendirdim

resimleri yüklüyorum

0

Ekteki dosya (1)

320 Mesaj
21 Ağustos 2009; 11:41:34 

boş sasi

0

Ekteki dosya (1)

320 Mesaj
21 Ağustos 2009; 11:43:49 

fren merkezi

0

Ekteki dosya (1)

320 Mesaj
21 Ağustos 2009; 11:54:57 

şimdiki hali

0

Ekteki dosya (1)

320 Mesaj
21 Ağustos 2009; 11:58:30 

4

0

Ekteki dosya (1)

320 Mesaj
21 Ağustos 2009; 12:00:32 

aktarma sistemi

0

Ekteki dosya (1)

320 Mesaj
21 Ağustos 2009; 12:02:42 

2

0

Ekteki dosya (1)

148 Mesaj
23 Ağustos 2009; 11:23:33 

merhaba arkadaşlar.elinde en az 250-300cclik dizel motor olan var mı?

148 Mesaj
23 Ağustos 2009; 13:46:25 

abuzercan arkadaşım sen bi ara bir dizel motor var istersen sana alırım 80tl demiştin hala mümkünmü? 300cc civarı bir şeydi. resmini ekleyemiyorum .hala böyle birşey bulabilirsen sevinirim...

332 Mesaj
23 Ağustos 2009; 14:32:12 

maalesef o motor satılalı cok oldu 307 cc dızel motordu hmde marslıydı ucuza vermıstım o motoru bır dahada bulacagıımı sanmıorum ama 300 ccden brıgs staratton 16 hp var ama mılı dıkey oldugu ıcın ugrastırır bıraz ..

320 Mesaj
23 Ağustos 2009; 23:56:45 

arkadaşlar nerdesiniz yaaa

kimse foruma bişeyler yazıp resim eklemiyo

bu forum boş kalmazdı ama hayırlısı

24 Mesaj
26 Ağustos 2009; 0:26:53 

abuzer kardeş elinde daha küçük hacimli benzinli motor varmı 25cc civarı

Dünya Bir Gündür O da Bugündür.

139 Mesaj
26 Ağustos 2009; 8:17:35 

elimde 150 cc hadjin marka scooter motoru var benzin tankı egzozu ile birlikte vercem hepsine 250 tl istiyorum pazarlık yok işinize gelirse alırsınız gelmezse canınız sağ olsun....!!!!

Her Türlü Web Sitesi Yapılır . . . || WebSiteCin.Com | MusapWEB.Com | AracYap.Tk
| WeeBiM.Com | SiFaLiMarket.Com| UyduAL.Com ||

332 Mesaj
26 Ağustos 2009; 9:00:06 

quote:

Orijinalden alıntı: eyvallahbaba

abuzer kardeş elinde daha küçük hacimli benzinli motor varmı 25cc civarı

eywallah baba o kadar kucuk hacımlı motor yok elımde 25 cc su cocukların bındıgı benzınlı go ped(scooter) ler var onlarda kullanılıyor onların motoruda bır haylı pahalı ben genelde 125cc 150cc motorlar var bırde 6,5 hp motor var sana tavsıyem agac kesme motorları var onların ucuz olanları var 150 ytl cıvarı onlardan alabılırsın 50cc olması gerekır

24 Mesaj
26 Ağustos 2009; 13:15:04 

abuzer kardeş o motorlu testereleri bende düşündüm fakat görünümleri hiç güven vermiyor insana aldıktan sonra başımıza bela olur gibime geliyor
ne dersin

332 Mesaj
26 Ağustos 2009; 16:35:32 

sen tam olarak motoru ne ısınde kullanıcagını solersen sana yardımcı olmaya calsıtrım

90 Mesaj
26 Ağustos 2009; 18:31:50 

herkese kolay gelsin uzun bi aradan sonra yeni bi araba yapmak için parça toplamaya başladım elimde şu an 150cc 10-12 hp 4 vites bi MZ motoru, ford sierradan cıkma bi diferansiyel, bi direksiyon kutusu, bolca profil var... lastik için istanbula agromaka gitmeyi düşünüyorum?? yapmak istediğim araç konunun ilk sayfasında yer alan buggy tipinde bişey kısmetse eylül 1de başlamayı düşünüyorum

24 Mesaj
26 Ağustos 2009; 18:49:46 

quote:

Orijinalden alıntı: abuzer can

sen tam olarak motoru ne ısınde kullanıcagını solersen sana yardımcı olmaya calsıtrım

ben çocuklar için küçük gokart benzeri bir araç için kullanacam motoru
çocuklar 5-6 yaşında olduğu için küçük ve hafif bir motor olması lazım

332 Mesaj
26 Ağustos 2009; 23:27:03 

arkadasım aramıza hosgeldın lastıklerı agromaktan alcıam demıssın suan sıtanbulda agromak yok maalesef onceden telefon acıp depolarını ogrenıp ole alabılırsın yanılmıyorsam 21 veya 22 jant + lastık 118 ytl ıdı 2 ay once

195 Mesaj
27 Ağustos 2009; 0:02:17 

slm arkadaslar elımde dc motor lar varıdr 350.watlık 36volt desteklı devrelerıyle satılıkdır 3 adet

1.. adetde 800watlık 36 volt destekleyen devresılyle bırlıkte dc motor vardır kıt halınde satılıkdır tanesı 350tl motor devresı ve gaz koluyla ıster elektırıklı gogart yap ıstersen elektırıklı bısıklet yap gayet guclu ve hızlı motolar

0

Ekteki dosya (1)

rc_car

332 Mesaj
27 Ağustos 2009; 0:03:10 

arkadaslar elımde bır adet arac vardır ılgılenenler pmden ulasabılırler.
16 hp motor
5 ılerı 1 gerı 1 bos sanzıman +defransıyel
tekerlerklerın durumu olcukca ıyı duro marka tekerler
motor calısır durumdadır
fıyat olarak 600ytl pazarlık payı yoktur .

0

0

Ekteki dosya (2)

332 Mesaj
27 Ağustos 2009; 22:12:52 

selamlar buda benım aracın yapım asamasındakı hallerınde bır tanesı..

0

Ekteki dosya (1)

33 Mesaj
28 Ağustos 2009; 5:09:17 

quote:

arkadaslar elımde bır adet arac vardır ılgılenenler pmden ulasabılırler.
16 hp motor
5 ılerı 1 gerı 1 bos sanzıman +defransıyel
tekerlerklerın durumu olcukca ıyı duro marka tekerler
motor calısır durumdadır
fıyat olarak 600ytl pazarlık payı yoktur .

0

0

kardeş kusura bakma ama 600 lira çok komik bir rakam ankarada oturanlar hurdacılar sanain de bunları hatta çok daha temizlerini kilo hesabı alabilirler ben kendim bir tanesine pazarlık yaptım 350 ye bıraktı ...
biraz araştırdım bu araçlar en fala 25 km hız yapıyormuş...

332 Mesaj
28 Ağustos 2009; 10:39:00 

brıggs staratton dıe goggleden arat bı bak bakım 350ytlye bunun neyını alıyorsun ankara dedınde bnde bu sene ordaydım kılo hesabı vermıyorlar bırıncısı kıncısı bu araclardan daha temızı orda yok olanlarda dokuk ve motorları acılımıs durumda hatta gıttıgım yerın bır kac resmını koyım ornek olsun hurda mobıletlerı bıle kılo ıle vermıyorlar veren bır kac yerde ıse hıcbırsey yok 350 ytlye bulmusun gıt ordan al elımden bırsey gelmez hem bu araclar 25 km hız yapmasının nedenı aktarması kayısla oldugu ıcın debrıajıda otomatık yapıyor motordan cıkan kasnak kucuk mıldekı buyuk oldugu ıcın hız yapamıyor motordakını bıraz uyultursek her turlu hız yapar

0

Ekteki dosya (1)

332 Mesaj
28 Ağustos 2009; 10:42:00 

bunlarda dewamı..

0

0

Ekteki dosya (2)

332 Mesaj
28 Ağustos 2009; 10:48:58 

ankarada sadece burayı 3-4 saat doalstım ve senın dedıgın seylerden sadece bır kac tane gordum baktım motorları sokuk grenaj olaıynı katmıorum bıle kırık dokuk fıyatlarını sormadım ama mobıltlerı kılo ıle vermıyen adam gıdıpte bunu kıloyla vermez hem bu arac 100 kılodan fazla hurda orda 60 kurus 60ytlye boyle bırsey vermezler kılosu 1 ytl bıle olsa 100 ytl yapar kı sen 350ye anlastım dıyorsun

195 Mesaj
28 Ağustos 2009; 17:38:13 

yksahin ...... kardes sen ozamanlar gıdecen ordan alacan senın yanlısın varyada cok bılıyorsun yasın kac bılmıyorum lakın bılmedıgın konulara yorum yapma derım bırkere bu aracın hurdasını bulmayı bırak hurdacıya cok zor dusecek bır arac bu arac cım bıcme makınası bıkere bunun hurdasına 1000 ytl ıle uzerı ıstıyorlar sen neden bahsedıyorsun egerkı sen bulduysan hemen alderım hıc kacır ma hada bır ıkı fotograf eklede gorelım senın dedıgın aracı oyle ezbere konusma olmaz ok madem oyle neden almadın senın hurdacıdan ????

bak abuzer arkaadsımız bulmus eklemıs resmını fıyat vermıs ankarayıda gezmıs resımlerı eklemıs hurdacıyla bıre bır gorusmus ve o fıyata alamayacagınıda resımlerlede kanıtlıyor

rc_car

332 Mesaj
28 Ağustos 2009; 18:46:19 

ankaradakı tum hurdacıları en az 3-4 saat gezmeme ragmen bırebır adamlarla konusmama ragmen kılo ısı kımse bırsey vermıyor resmını koydugum defrasnyelı yaptıgım son pazarlıkla 250 ytlye kadar ındırdım oda hem ogrencı olmama ragmen hmde ıstanbudlan gelmeme ragmen resımdekı mobıletlerın bıle herseıne farklı para ıstıyorlar mesela ıskelteıne 50 ytl orda mz jawa gıbı az hasarlı motorlar ıse 400 ytl sadece bır yerde kılo ısı verıyordu 80 kurus oda hıcbırsey yoktu eger gıdıpte ben gorememıs olabılırım ama gormedım gorduysen sende koy resımlerını bızde gorelım

90 Mesaj
29 Ağustos 2009; 14:02:10 

quote:

arkadasım aramıza hosgeldın lastıklerı agromaktan alcıam demıssın suan sıtanbulda agromak yok maalesef onceden telefon acıp depolarını ogrenıp ole alabılırsın yanılmıyorsam 21 veya 22 jant + lastık 118 ytl ıdı 2 ay once

21 22 jant biraz büyük değil mi ya inchten bahsetmiyo muyuz bizim ford tourneo connect te 15inch jant var bi de bu deponun telefonunu nerden bulabilirim ya da lastik alabileceğim başka bi yer var mı bursada oturuyorum izmite veya istanbula gidebilirim

332 Mesaj
29 Ağustos 2009; 14:52:59 

http://www.agromak.com.tr gır burdan bak kalınlık oalrka bılmıyorum ama su vıteslı bısıkletınkıler 21 jant onun kadar buyuktu bız deposundan almıstık 118ytl ıdı galıba

90 Mesaj
29 Ağustos 2009; 20:13:35 

yok birader bana o kadar büyük jant gerekmiyo atv tekerleri yeterli bana onlarda da 8 ve 10 inch jant var büyük yanaklı lastik takıyolar bide tamam

90 Mesaj
29 Ağustos 2009; 20:17:03 

mesela şu senin sattığın çim biçme traktörünün arka tekerlekleri ideal benim için ;) 4 tane yeni nerden bulurum kaça bulurum? tabi jantlarıyla

332 Mesaj
29 Ağustos 2009; 23:16:36 

bu tekerlerı bulamazsın ısterse bu arka tekerler 1 cıft yahne sonra defransıyel ve 5 ılerı 1 gerı 1 bos sanzımanı 250ytl verırım yhane komple arka takım emın ol yaptırmaya kalksan daha fazla paran gıder tum paranı tornacılar alır.

22 Mesaj
30 Ağustos 2009; 2:23:01 

quote:

Orijinalden alıntı: emre bozkurt

arkadaşlar araç yaparken benim düşüncem önce ön arka takımları yapıp sonra şaseyi kurun yoksa cok yeri bozup yaparsınız eğer planlı bişey yapıyorsanız orasını bilemem

0

0

s.a ben bu modelden esinleneceğim.ama fren kısmını çözemedim. aracın freni nerde? nasıl bi sistem kullanılmış...

niggaaa

22 Mesaj
30 Ağustos 2009; 4:08:28 

elinde satılık motor olanlar özelliklerini ve fiyatlarını yazabilirmi?

niggaaa

22 Mesaj
30 Ağustos 2009; 5:48:00 

arkadaşlar benim istediğim motor hem hızlı,hem güçlü, şöyle gaza bastığımda beni uçuracak, geri vitesli(olmasada olur),karda kışta performanslı(zaten tekerleride iri dişli alıcam),yokuşları rahat çıkan bi motor arıyorum. varmıdır böyle bi motor resimdeki kasadan yapıp uygulayacağım... çok şey istedim ama varmı böyle bildiğiniz motor???

quote:

Orijinalden alıntı: By.Apo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.Apo -- 30 Ağustos 2009; 14:17:17 >

niggaaa

22 Mesaj
30 Ağustos 2009; 6:07:36 

quote:

Orijinalden alıntı: By_3mr3

kardeş araban süper olmuş
esinlendiğim model...

niggaaa

90 Mesaj
30 Ağustos 2009; 11:55:20 

quote:

Orijinalden alıntı: emre bozkurt

buda benim yapımım

0

0

0

selam kardeş bu tekerlekleri nerde buldun acaba acil ihtiyacım var .... :(

33 Mesaj
30 Ağustos 2009; 11:58:25 

quote:

ankaradakı tum hurdacıları en az 3-4 saat gezmeme ragmen bırebır adamlarla konusmama ragmen kılo ısı kımse bırsey vermıyor resmını koydugum defrasnyelı yaptıgım son pazarlıkla 250 ytlye kadar ındırdım oda hem ogrencı olmama ragmen hmde ıstanbudlan gelmeme ragmen resımdekı mobıletlerın bıle herseıne farklı para ıstıyorlar mesela ıskelteıne 50 ytl orda mz jawa gıbı az hasarlı motorlar ıse 400 ytl sadece bır yerde kılo ısı verıyordu 80 kurus oda hıcbırsey yoktu eger gıdıpte ben gorememıs olabılırım ama gormedım gorduysen sende koy resımlerını bızde gorelım

bende koyacam birazdan resimleri bakalım kapak olacakmı resimde koyduğum motorların 2 side hurdacılardan alınmış motorlardır... adam gelmiş 3 saat gezmiş hurdacıları ben 25 senedir ankaradayım burada torna işi yapıyorum ostimde 3.5 saatte benden iyi bilecek sanki yaaaaa... gel buraya ben sana en baba 400 liraya alıcam çim biçme traktörünü ama ankaraya gelip almayan şerefsizdir tamamı ... ben burada torna tesviye işi yapıyorum .... şu an iş makineleri tamiratı yapıyorum 26 yaşındayım... arkadaşım adamlar baktı sen safa benziyorsun sana çok güzel geçirecekdi fiyatta... 1000 liraymış ne 1000 lirası ya biz oradan 750 liraya plakasız araba alıp parçaladık...

resimde gördüğünüz mavi motor honda markadır ve çalışır yürür vaziyettedir.. onu hurdacılardan sadece 65 ytl ye aldım...
yanındaki crossta aynı zamnda benim motorum...

[URL=http://img199.imageshack.us/i/02082009127.jpg/][IMG]
[/IMG][/URL]

yine resimdeki kırmızı motoru hurdacılar saninden sadece 200 liraya aldım ve sorunsuz çalışır vaziyette...

[URL=http://img82.imageshack.us/i/28062009041.jpg/][IMG]
[/IMG][/URL]

en sondakide benim kendi resmim ... benim yaşımı merak eden varsa vereyim msn adresimi görsün kaç yaşında olduğumu... burası okul deil bir halttan anlamayanlar cebine okul harçlığı koyup icat yapmaya gelmesinler....

[URL=http://img75.imageshack.us/i/02082009111.jpg/][IMG]
[/IMG][/URL]

BANA RESİM EKLEMEM KONUSUNDA BİRİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ...
GALİBA BECEREMEDİM... BİRİLERİNE BOŞ KONUŞMADIĞIMIZI GÖSTERMEM LAZIM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksahin -- 30 Ağustos 2009; 12:14:38 >

33 Mesaj
30 Ağustos 2009; 12:12:55 

quote:

Orijinalden alıntı: rc_car

yksahin ...... kardes sen ozamanlar gıdecen ordan alacan senın yanlısın varyada cok bılıyorsun yasın kac bılmıyorum lakın bılmedıgın konulara yorum yapma derım bırkere bu aracın hurdasını bulmayı bırak hurdacıya cok zor dusecek bır arac bu arac cım bıcme makınası bıkere bunun hurdasına 1000 ytl ıle uzerı ıstıyorlar sen neden bahsedıyorsun egerkı sen bulduysan hemen alderım hıc kacır ma hada bır ıkı fotograf eklede gorelım senın dedıgın aracı oyle ezbere konusma olmaz ok madem oyle neden almadın senın hurdacıdan ????

bak abuzer arkaadsımız bulmus eklemıs resmını fıyat vermıs ankarayıda gezmıs resımlerı eklemıs hurdacıyla bıre bır gorusmus ve o fıyata alamayacagınıda resımlerlede kanıtlıyor

ekle msn adresimi kamerayı açacaz bakıcaz bakalım ikimizn yaşıda kaç o kadar delikanlıysan yüreğin yetiyorsa ekle görelim..

yksahin06@hotmail.com

veb camı açmayanda şerefsizdir...

ulan çoluk çocukla uğraşıyoruz yaş sınırı 20 den aşağısını almasınlar abi buraya yaaaaa...

BEN 26 SENEDİR BURADAYIM ADAM 3.5 SAATTE BEN HURDACILARI GEZDİM DİYO SEN 3.5 SAATTE BİR SANAİDEN ÖTEKİNE GİDEMEZSİN... SEN ADAMA DERSEN BEN ÖĞRENCİYİM İSTANBULDAN GELDİM DİYE ODA SANA GEÇİRMENİN YOLLARINA BAKAR...

ŞİMDİ LAZIM OLAN VARSA PAZARTESİ GÜNÜ GELSİN ÇİM BİÇME TRAKTÖRÜ EN KÖTÜ... 450 LİRA VE RESİMDEKİ ARKADAŞIN KOYDUĞUNA 10 BASAR KIRMIZI RENKTE VE RESİMDEKİNE GÖRE YENİ SAYILIR....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksahin -- 30 Ağustos 2009; 12:18:22 >

332 Mesaj
30 Ağustos 2009; 12:20:31 

onu bunu bırak da sen bana cım bıcme taraktorunun resmını koy motor konusundada fazla dıklesme evet ogrencıyım ama calısıyorumda sıtede elımde kac tane motorlar geldı bılen bılır ıknıcısıde sıteye hep col cocuk doalstıgı ıcın suan aktıf 100 uye varswa sadece 20 tanesı arac yapmıstır aynı zamadna bende torna ısındeyım meslek lısesı son sınıf ıvedıke gıt bırde sen sor bakalım resımdekı defrasnyleın aynısını bakalım sana ne dıyecekler 750 lıraya araba alıp parcalamanda dogal bırsey burdada araba hurdaıkları var wıllys jeep 1000 ytl faln yahne senınkı marıfet degıl burdada oel serefsız flan yazmıan hıc luzumu yok

33 Mesaj
30 Ağustos 2009; 12:22:32 

quote:

Orijinalden alıntı: yksahin

ekle msn adresimi kamerayı açacaz bakıcaz bakalım ikimizn yaşıda kaç o kadar delikanlıysan yüreğin yetiyorsa ekle görelim..

yksahin06@hotmail.com

veb camı açmayanda şerefsizdir...

ulan çoluk çocukla uğraşıyoruz yaş sınırı 20 den aşağısını almasınlar abi buraya yaaaaa...

BEN 26 SENEDİR BURADAYIM ADAM 3.5 SAATTE BEN HURDACILARI GEZDİM DİYO SEN 3.5 SAATTE BİR SANAİDEN ÖTEKİNE GİDEMEZSİN... SEN ADAMA DERSEN BEN ÖĞRENCİYİM İSTANBULDAN GELDİM DİYE ODA SANA GEÇİRMENİN YOLLARINA BAKAR...

ŞİMDİ LAZIM OLAN VARSA PAZARTESİ GÜNÜ GELSİN ÇİM BİÇME TRAKTÖRÜ EN KÖTÜ... 450 LİRA VE RESİMDEKİ ARKADAŞIN KOYDUĞUNA 10 BASAR KIRMIZI RENKTE VE RESİMDEKİNE GÖRE YENİ SAYILIR....

HALA İNANMAYAN VARSA MSN ADRESİM ORADA EKLESİN RESİMLERİNİ ATICAM MSN DEN...

BEN 2006 CROSS MOTORBİSİKLETİ 450 LİRAYA ALDIM E KAMİL SEN SAFSAN BEN NE YAPAYIM 2001 PEGO VİVİCİTY ÇALIŞIR SCOTER MOTORU 200 LİRAYA ALDIM... 1993 HONDA KINETİĞİ 60 LİRAYA ALDIM... 1990 MODEL JAVA MOTORU 75 LİRAYA ALDIM VE BUNLARIN HEPSİ HALA ELİMDE... HEPSİNİN RESİMLERİNİ ÇEKİP BURAYA ATACAĞIM O ÇOK BİLMİŞ ARKADAŞLAR O ZAMAN KONUŞSUNLARDA GÖRELİM.... YADA ŞÜPHESİ OLAN AKŞAM EKLESİN MSN Mİ ORADAN ATAYIM RESİMLERİ....

33 Mesaj
30 Ağustos 2009; 12:25:19 

quote:

onu bunu bırak da sen bana cım bıcme taraktorunun resmını koy motor konusundada fazla dıklesme evet ogrencıyım ama calısıyorumda sıtede elımde kac tane motorlar geldı bılen bılır ıknıcısıde sıteye hep col cocuk doalstıgı ıcın suan aktıf 100 uye varswa sadece 20 tanesı arac yapmıstır aynı zamadna bende torna ısındeyım meslek lısesı son sınıf ıvedıke gıt bırde sen sor bakalım resımdekı defrasnyleın aynısını bakalım sana ne dıyecekler 750 lıraya araba alıp parcalamanda dogal bırsey burdada araba hurdaıkları var wıllys jeep 1000 ytl faln yahne senınkı marıfet degıl burdada oel serefsız flan yazmıan hıc luzumu yok

SEN İVEDİĞİ FELAN BİLDİĞİNE GÖRE ANBKARADA OTURUYORSUN GEL SEN BENİM YANIMA LİSE ÖĞRENCİSİYMİŞ... GEL BEN SANA STAJ VERECEM BEN 14 YAŞINDAN BERİ TORNACIYIM... O RESMİ EKLİCEM ÇİM TRAKTÖRÜNÜDE BULUCAM GELİP ALMAYAN ŞEREFSİZDİR AMA TAMAM MI BURADAN...

ELİNDEN MOTOR GEÇMİŞ SENİN KAFAN BASMIYO GALİBA İŞ MAKİNELERİ TAMİRATI YAPIYORUM DİYORUM... NE MOTORUNDAN BAHSEDİYORSUN SEN OYUNCAKLARLA OYNUYORSUN SEN YAAA... SEN BENİM MSN Mİ EKLESENE ....

yksahin06@hotmail.com ekle bakıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksahin -- 30 Ağustos 2009; 12:27:11 >

332 Mesaj
30 Ağustos 2009; 12:31:45 

az oncede soyledım ankaraya doalsmaya gıttım ve ıvedıgı 3,5 4 saat gıbı surede her tarafını doalstım sonra astıye gıttım astıdede motor satab yerlere flan adamlaral sohbet etım baya kı amcam ıvedık sanayıde calıssıyor onun yanında bu fıyatları verdıler kılo mısalı satmıyorlar adamlar ıhale ıle alıp satıyorlar kılo mısalı motor lfan olmaz eger gercekten kılo mısalı varsa gercketen alıcam helekı o tarktoru kılo hesabı verıyorlarsa dırek alıcam 90 kılo anca gelıyor max 90 ytl yapar kı sen 450 ytl dıosun bızde ucuza motor alıyoruz benım elımde kanunı 125cc 5 vıtelsı motorlardan bır suru vardı hepsını elımden cıkardım oan benzer dızel motorlar scooter su motoru vs.. her tur motorla ugrastım senın anlıcagın

33 Mesaj
30 Ağustos 2009; 12:40:31 

quote:

az oncede soyledım ankaraya doalsmaya gıttım ve ıvedıgı 3,5 4 saat gıbı surede her tarafını doalstım sonra astıye gıttım astıdede motor satab yerlere flan adamlaral sohbet etım baya kı amcam ıvedık sanayıde calıssıyor onun yanında bu fıyatları verdıler kılo mısalı satmıyorlar adamlar ıhale ıle alıp satıyorlar kılo mısalı motor lfan olmaz eger gercekten kılo mısalı varsa gercketen alıcam helekı o tarktoru kılo hesabı verıyorlarsa dırek alıcam 90 kılo anca gelıyor max 90 ytl yapar kı sen 450 ytl dıosun bızde ucuza motor alıyoruz benım elımde kanunı 125cc 5 vıtelsı motorlardan bır suru vardı hepsını elımden cıkardım oan benzer dızel motorlar scooter su motoru vs.. her tur motorla ugrastım senın anlıcagın

ben kilo ile satılık derken motorları kastediyorum...

sen şimdi onu bunu boş ver ben sana en baba bunun çok daha iyisini 400 liraya bulucam gelip alıcak mısın...

madem amcan ivedik organizede çalışıyor... hidrokontrolun yeğeni ile kapıştım de hasan ergenç in yeğeni de o tanır bizide nasıl esnaf olduğumuzuda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksahin -- 30 Ağustos 2009; 12:42:17 >

90 Mesaj
30 Ağustos 2009; 18:24:43 

emre bozkurt veya arsipel nickli arkadaşlarımızdan birinin şaheserlerinde kullandığı lastik ölçülerine acil ihtiyacım var nasıl öğrenebilirim acaba ?

195 Mesaj
30 Ağustos 2009; 18:34:20 

yksahin

kardesım hayırdır nedır bukadar laflar hakaretler anlam veremedım sen neyı kanıtlamaya calısıyorsun vala hıc anlam veremedım buı hakaretlerın ve lakayıt konusmaların sana yakısmıyor neyse sen bır hıcsın kardes nerde calısısrsan calıs benım ıcın onemlı degıl sen ankaradasın ben ıstanbulda bana ne senın hurdalıgında olan parcadan banane senın makına ımalatında calısmandan banane once ınsan olkı ınsan gıbı konus bız de sana ınsan gıbıı cevap verelım lakın sen daha yasını bılmeden konusyorsun neyse hem sen kımsın kı ben senı msnm ekleyecem senın gıbı coluk cocukla vepkemde yok cam acacamda konusacam neyse lafın kısası sana kolay gelsın bzı hıc bırsey kanıtlamayada calısmıyoruz ısıne gelırse alırsın san fıyat arasdırması yap demedı kımse dımıı

rc_car

195 Mesaj
30 Ağustos 2009; 18:40:43 

quote:

Orijinalden alıntı: yksahin

bende koyacam birazdan resimleri bakalım kapak olacakmı resimde koyduğum motorların 2 side hurdacılardan alınmış motorlardır... adam gelmiş 3 saat gezmiş hurdacıları ben 25 senedir ankaradayım burada torna işi yapıyorum ostimde 3.5 saatte benden iyi bilecek sanki yaaaaa... gel buraya ben sana en baba 400 liraya alıcam çim biçme traktörünü ama ankaraya gelip almayan şerefsizdir tamamı ... ben burada torna tesviye işi yapıyorum .... şu an iş makineleri tamiratı yapıyorum 26 yaşındayım... arkadaşım adamlar baktı sen safa benziyorsun sana çok güzel geçirecekdi fiyatta... 1000 liraymış ne 1000 lirası ya biz oradan 750 liraya plakasız araba alıp parçaladık...

resimde gördüğünüz mavi motor honda markadır ve çalışır yürür vaziyettedir.. onu hurdacılardan sadece 65 ytl ye aldım...
yanındaki crossta aynı zamnda benim motorum...

[URL=http://img199.imageshack.us/i/02082009127.jpg/][IMG]
[/IMG][/URL]

yine resimdeki kırmızı motoru hurdacılar saninden sadece 200 liraya aldım ve sorunsuz çalışır vaziyette...

[URL=http://img82.imageshack.us/i/28062009041.jpg/][IMG]
[/IMG][/URL]

en sondakide benim kendi resmim ... benim yaşımı merak eden varsa vereyim msn adresimi görsün kaç yaşında olduğumu... burası okul deil bir halttan anlamayanlar cebine okul harçlığı koyup icat yapmaya gelmesinler....

[URL=http://img75.imageshack.us/i/02082009111.jpg/][IMG]
[/IMG][/URL]

BANA RESİM EKLEMEM KONUSUNDA BİRİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ...
GALİBA BECEREMEDİM... BİRİLERİNE BOŞ KONUŞMADIĞIMIZI GÖSTERMEM LAZIM...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

KARDES DAHA SITEYE NASIL RESIM EKLENIR BILMIYORSUN BIDE KONUSUYORSUN SEN ONCE SITE KURALARINI OGREN OK

rc_car

33 Mesaj
31 Ağustos 2009; 1:23:22 

quote:

yksahin

kardesım hayırdır nedır bukadar laflar hakaretler anlam veremedım sen neyı kanıtlamaya calısıyorsun vala hıc anlam veremedım buı hakaretlerın ve lakayıt konusmaların sana yakısmıyor neyse sen bır hıcsın kardes nerde calısısrsan calıs benım ıcın onemlı degıl sen ankaradasın ben ıstanbulda bana ne senın hurdalıgında olan parcadan banane senın makına ımalatında calısmandan banane once ınsan olkı ınsan gıbı konus bız de sana ınsan gıbıı cevap verelım lakın sen daha yasını bılmeden konusyorsun neyse hem sen kımsın kı ben senı msnm ekleyecem senın gıbı coluk cocukla vepkemde yok cam acacamda konusacam neyse lafın kısası sana kolay gelsın bzı hıc bırsey kanıtlamayada calısmıyoruz ısıne gelırse alırsın san fıyat arasdırması yap demedı kımse dımıı

iyide arkadaşım senden başka üyesimi yok koskoca sayfanın ben belki ankarada oturan üyeler için söledim siz niye kocundunuz ki bu kadar.... ben sadece hurdacılar sanainde var dedim halada varmış telefon ettim bu gün 400 e vericem sana gel diyo adam bu sayfa üyelerinden birinede göstermiştim yaklaşık 1 ay önce resimlerini felan lazımsa sana alalım dedim hatta ... ama resmini silmişim ... ben sadece yardımcı olmak amaçla yazdım sayfaya... ben 26 yıldır ankaradayım benden iyi biliyorsunuz sanki kafanıza göre yorum yapıyorsunuz istanbul hakkında yorum yapıyor muyum ben.... görmediğiğn bilmediğin bir şey için niye yorum yapıyorsun ki... ben sözümdeyim 400 e buldum diyorum sende sözünde dur gel al o zaman 350 ye al tekm 50 sini ben cebimden vericem... ama boş boş konuşma...

33 Mesaj
31 Ağustos 2009; 1:32:27 

quote:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

KARDES DAHA SITEYE NASIL RESIM EKLENIR BILMIYORSUN BIDE KONUSUYORSUN SEN ONCE SITE KURALARINI OGREN OK

ben epeydir siteye girmiyorum resim eklemeyi unutmuşum... bak bakalım kim daha eski bu sitede....
beni sinirlendiriyorsun yalancı çıkarmaya çalışıyorsun... benim neden yalan sölemedk gibi yada uydurmak gibi bir niyetim olsun... belliki hurdacılarda arkadaşı kandırmaya çalışmışlar ben onu anlatmaya çalışıyorum ... ama siz hala ben 3.5 saat gezdim yok her yere baktım diyorsunuz ... ben ayda en az 3 4 defa gidiyorum hurdacılar sanaine.... bu hurda işi yapanların hepsi ankara bnalalıdır ve hurda işindede ticaret yapmaktada profesyöneldir anlarsa senin yabancı olduğunu sana 2 hatta 3 katı fiyat verir... arkadaş istanbuldan geldim birde öğrenciyim dediyse tamam işte tam adamın istediği müşteri...

33 Mesaj