Şimdi Ara

go-kart yapalım (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.131
Cevap
134
Favori
3.331.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hade hayırlısı bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba yapımı devam etmekte konu aktif olsun buyrun beyler uyumayın.
     go-kart yapalım

• 2 yıldır gerek maddi imkanlar gerek bilgi eksikliği nedeniyle ertelediğim projeme tam başlamışken başka bi sebeple tekrar askıya kaldırmıştım şimdi ise acil para lazım oldugu için topladıgım parcaları satmaya karar verdim

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-go-kart-go-kart-yapmak-isteyenler-icin-229636851/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-2-el-keeway-arn125-takim-halinde-jant-lastik-80-lira-202672967/detay

ilandaki numaradan whatsapptan veya sahibinden.comdan mesajla ulaşabilirsiniz. :)

• Araç yapımı son hızla devam ediyor
     go-kart yapalım go-kart yapalım

• mavi_korku_08 kullanıcısına yanıt
    Toprağım bana pedal seti bulabilir misin demiştim ama bakıyorumda kendine bulmuşsun
  • criptex_08 C kullanıcısına yanıt
    Buluruz anadollarda var şans eseri buldum bende

• bayramı kutlu olsun arkadaşlar
  • Tüm islam aleminin bayramını en içten dileklerim le kutluyorum herkese kolay gelsin ;)

• Merhaba arkadaşlar. Bende sürekli internetten görüp yabancılara imreniyordum. Bugün bu başlığı gördüm ve baştaki sayfalardan biraz okudum. Aklıma yattı bende piranha tarzı buggy yapmak istiyorum ancak ilk aracım olduğu için tabikide hiçbirşey bilmiyorum ( neredeyse ) lütfen bana yardımcı olurmusunuz ? Nereden başlamam gerekiyor ?
    https://hizliresim.com/Yl12Xz
    Abi saolun yinede ben bu aracın yapımını biraz basit buldum şuanda para biriktiriyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Abi sahibindencom da var pedal setleri 50-60 tl arası

• Frkn.01 F kullanıcısına yanıt
    linkini göndere bilirmisin kadeş
    Gönderdim bitanesinin size linkini
    Oto hurdaliklarindan sipariş getittirebilirsinz
    Benm bir arkadasim geçen hafta albea pedal seti buldu aldı mesela

• mavi_korku_08 kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin inş. Amaciniza ulaşırsnz yapım aşamasındaki yeni fotolarıda koyarmısınız

• adamtaci61 A kullanıcısına yanıt
    Neren başlamak lazım önce gereken malzemeleri toplaman gerek yapacagın aracı resim veya şablon yapman gerek ams önce malzeme sisteyi de yaptık geriki sayfalara git görürsün

• Öncelikle merhaba arkadaslar proje iptalinden dolayı elimdeki parçaları satıyorum.
    Elimde 15 Hp 420 cc Genpower markalı motor , otomatik şanzıman , 4 adet çapa motoru tekerlekleri(2 tanesi 400*8 2 taneside 500*12) ve tekerlek milleri bulunmaktadır. hepsini birlikte vermeyi düşünüyorum toplam istediğim fiyat 1700 tl dir. Bu parçalara ihtiyacı olan arkadaslar mesaj atabilirler ve Bursa'da oturuyorum öncelik elden alışveriştir hayırlı günler.
     go-kart yapalım

go-kart yapalım

go-kart yapalım

• Arkadaşlar merhaba. Salıncakli yapacak olduğum aracımda, şanzımandan hareketi tekerlege likte vermiş olduğum resimdeki şekilde aktarsam bir sıkıntı yaşarmıyım.
    http://i.hizliresim.com/yRm4GM.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurtomba -- 9 Ekim 2015; 20:27:46 >
  • onurtomba O kullanıcısına yanıt
    resmi çizmişsin olayı bitirmişsin daha ne diyelim ki sorun olmaz gibi görönüyor hayırllı çalışmalar
  • Araç yapımı devam etmekte görüşlerinizi bekliyorum
     go-kart yapalım go-kart yapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_korku_08

resmi çizmişsin olayı bitirmişsin daha ne diyelim ki sorun olmaz gibi görönüyor hayırllı çalışmalar

Kardeşim teşekkür ederim. Sen olmasan yorum yazanda olmayacak. Resimde çizdiğim gibi, parçaları işledim kaynak yapmaya başladım. Hayırlısıyla güzel olacak.
  • 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.