Şimdi Ara

go-kart yapalım (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.131
Cevap
134
Favori
3.330.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkürler ya siz olmasanız napardım ben :)) binlerce kere teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi_korku_08

O parçayı ben tornada yaptırdım hazırda satılan birşey değil tornacıya anlat olayı o halleder

öncelikle merhaba adaş arkadaş ben go kart malzemelerini aldım sora zevksiz geldi mini traktör yapsam nası bir motor gerekli küçük traktör çok büyük değil
  • quote:

O parçayı ben tornada yaptırdım hazırda satılan birşey değil tornacıya anlat olayı o halleder

bunlar gibi biraz küçük 1.cisinin tekerlekleri okadar büyük değil bunlardan biraz hafif olacak tabii kii

go-kart yapalım go-kart yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcbatu -- 30 Haziran 2015; 17:58:11 >

• m.ismet kullanıcısına yanıt
    İsmet bey tambunu ariyordum benimle irtibata gecermisiniz 05543296381 simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fcbatu F kullanıcısına yanıt
    Traktör için güçlü motor gerek sana tafdiyem lonbardin motorudur

• quote:

Traktör için güçlü motor gerek sana tafdiyem lonbardin motorudur

seninde canın sıkılıyodur çok soru sordugum için ama bir soru daha olacak bu traktörün gücü 6.5 hp o olurmu peki bide ben burdaki demircilerin yanına gittim şase yaparmısın dedim çok para tutarmı sence tutarmı bide senin bu konuda bi bilgilerin varmı
     go-kart yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcbatu -- 1 Temmuz 2015; 14:58:26 >

• İyi akşamlar hepinize, bugün kendime 30mm lik bi arka mil aldım, uçlarındaki 10 cm lik kısmı 20 mm yaptım tekere girsin die ve giriyoda, sorun şu elimde 2 tane rulman var 30 luk, onlar arka mile girmio yaklaşık bi 1mm kadar daha ince olması gerekio demek bana tam 30 değilde 31 falan vermişler çünkü ucu ucuna girmio ben o aksı komple kendim nasıl inceltebilirim çok küçücük bi miktar inceltmem lazım, hani evdeki gereksiz bi bıçakla denedim belki minicik bişe inceltirim die olmadı, 1mm kdr içinde tornacıya götürmek istemiom eve uzak zaten, acaba şey mi alsam şöle dikdörtgen bi demir oluyo ya üstü kare kare oluyo bıçağı yada baltayı ona sürterek bilerler onunla minnacık bişe inceltebilirim heralde, elimde demir kesme makinasıda varda onunla olur mu bilmiom

• Victorious146 V kullanıcısına yanıt
    Zımpara senin sorunu çözer

• jedemir J kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık güzel olmuş

• İlker abi bugün gittim aldım zımparada, kullandığımda sadece milin üzerindeki kara lekeyi aldı ve hala rulmana girmio deli olcam ya sadece 1 mm kadar bişe yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: gecebekcisi41

İsmet bey tambunu ariyordum benimle irtibata gecermisiniz 05543296381 simdiden tesekkur ederim

aradığınız şey nedir anlamadım ?
  • quote:

Eline sağlık güzel olmuş

cevap verebilirmisin ilker abi
  • Bugün mili 30 mm ye incelttim rulmanlar tam girio, artik sona gelmeye basladim bi tek motor ve bikaç flanş kaldı, arka tarafın bi fotosunu atim
     go-kart yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victorious146

Bugün mili 30 mm ye incelttim rulmanlar tam girio, artik sona gelmeye basladim bi tek motor ve bikaç flanş kaldı, arka tarafın bi fotosunu atim
     go-kart yapalım

Kusura bakma yaz sezonu oldugu için tlf a sürekli bakamıyorum yoğun bir zaman şu aralar 1mm zımparada büyuk rakam metal yüzeyde ama hallrtmiş sin ama resimde gördüğüm kadarı ile o el arabası tekeri midir eğet öyle ise ondan performans alamazsın benden demesi

• fcbatu F kullanıcısına yanıt
    Sen traktör düşünüyorsun güzel fikir önce ne için kullanacaksın gercekten traktör işlevi içinmi yoksa arazide zor şartlarda kullanmak içinmi traktör güçlü motor ister 6,5hpbenzinli için azdır iş görmez dizel olursa olur ama onun için sanzıman gerek şeseyi pat diye kaynakcıya herşeyini yaptıramazsın cok parça işlerin olcak oyüzden eğer yapabiliyorsan sen yap derim kaynak bilgin yoksa cok çekersin benden demesi cok paran gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_korku_08 -- 3 Temmuz 2015; 22:52:58 >
  • telif hakkı yüzünden videoyu kaldırdım buda yeni video
    https://www.youtube.com/watch?v=Jdr_mbKceCM&feature=youtu.be
  • Son Hali

go-kart yapalım

go-kart yapalım

go-kart yapalım

go-kart yapalım

go-kart yapalım

go-kart yapalım

go-kart yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan kırçal -- 4 Temmuz 2015; 15:29:11 >

• Merhaba uzun zamandır konuyu takip ediyorum ancak tüm sayfaları tek tek okudurm dersem yalan olur ama bi çoğunu okudum diyebilirim.Herkesin eline emeğine sağlık harika işlet çıkarıyorsunuz.Bende aranıza katılıp uzun zamandır hayalini kurduğum arabayı yapmak istiyorum.Şase kısımlarının çizimleri bitmek üzere sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.Nasıl olmuş değiştirmem gereken bir yer varmıdır şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
     go-kart yapalım

• Marş olayını ne yaptın peki birde on de cok boşluk var gibi geldi arka kısa ön üzün olmuş ama tebrikler motoru öne koyan tek gokart cı sensin çalışmaların devamını dilerim

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.