Şimdi Ara

go-kart yapalım (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.131
Cevap
134
Favori
3.330.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediklerin ileriki zamanlarda işime çok yarayacak çok teşekkürler.

Senden bu konuda daha fazla yardım edebilir misin konuşabileceğimiz bir mail adresin face felan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty19945 M kullanıcısına yanıt
    2 ADET JANT RENO
    2ADET PORYA VE DİSK
    2ADET KALİPER(FREN)
    2ADET ALT SALINCAK
    2ADET ÜST SALINCAK
    2ADET AMATRİSOR
    2ADET HELEZON

KISACA ÖN DÜZEN KOPLE 350

125KT MOTOR VAR ELİMDE
    ELEKTİRİK TESİSATINI YENİ YAPTIRDIM.MARŞ MOTORU YENİ DEĞİŞTİ
    ARKA TEKERLEK
    DİŞLİSİ ZİNCİRİ
    DEBRİYAJ TELİ GAZ TELİ
    650TL

ARMUT DİFİRANSİYEL VAR ELİMDE 50 HP GÜCE KADAR DAYANIR 180 TL

İKİ TARAFI TOFAS FREZE UYUMLU ŞAFT VE ŞANZIMAN FREZE DİŞLİSİ 100 tl

go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım

• o.ozaydin O kullanıcısına yanıt
    Usta Bugün Bi Tane 100 Lük Mondial Motoru Buldum 4 Fites Bunu Otomatik Fitese Çevirme İmkanımız Var Mı Ek Parça Ekleyerek ?
    mavi_korku_08@hotmail.com burdan ıstedıgın zaman ulaşabılırsın
    100 yatay motor olması lazım ve devraj olmaması lazım o zaten otomatık vides dıye bılıyorum ben yanlıs hatırlamıyorsam ama motorun modelını soylesen daha ıyı yardım ederdım sana

resimdekı mondial 100 lük ve otomatik yanı davraj olamadan vıdes atabılıyorsun bu sekılde otomatık vıdeslı motor herzaman avantajlıdır dıye dusunuyoprum ıstenıldıgınde hız ıstenıldıgınde guç seri olarak kulanabıulıyorsun
     go-kart yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_korku_08 -- 23 Mayıs 2015; 23:53:15 >

• mavi_korku_08 kullanıcısına yanıt
    Resimdeki Motorun Hurda Hali Vardı Disk Motor Zencir vb Parçalarını aldım ben
     go-kart yapalım
    Var ostim adem seyhan dan ulaşabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty19945

Resimdeki Motorun Hurda Hali Vardı Disk Motor Zencir vb Parçalarını aldım ben
     go-kart yapalım

Motorun tamamını alsan ıyı olurdu parçaları lazım olacak feren merkezi felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_korku_08 -- 24 Mayıs 2015; 8:12:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavi_korku_08 kullanıcısına yanıt
    Motor hurdaya çıkmıştı kaza sonucunda anda kurtarabildiğim kadarını kurtardım kazalı olduğu için şanslıyım adam bedavadan verdi zaten ama ufak sıkıntıları var onları gidermem lazım

vites var ama benim yapacağım araçta vites sıkıntı gibi motor arkada olduğundan vitesi nasıl koyacağımı tasarlayamadım
    Vides motorda var zaten ileri geri şanzuman gerek istersen oda

• Sa 2 kisilik buggy projesi atarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: deni 123

Sa 2 kisilik buggy projesi atarmisiniz

Forumda sayfaları okuyun bakın inceleyin bulursunuz

• Beyler buggy şekil değiştiriyor ;)
    Düşünceleriniz önerileriniz bekliyorum
     go-kart yapalım go-kart yapalım

• forum da çok yoğun istek üzerine gerkli olan malzemeleri listeledim arkadaşlar ufak tefek eksikler olabilir kusuruma bakmayın
    Motor ıstersenız gokart motoru ıstersenız de scooter ıster videslı motor kulana bılırsıznız eger ılerı gerı yapmak ıstersenız ankarada ADEM SEYHAN dıye bu işlerı yapan var o her sekılde yardım eder sıze sahıbındenj komda yedek parcalar bolumunde gereklı parcaları ucuza teymın edebılırsınız tekerlekler olarak ıster utv tekerı ıster scooter tekerlek ve cant larını kulana bılırsınız suspansıyon olatakta motorsıklet amirtisorlerı uygundur.

ŞASE OLARAK SÜREKLİ İSTEKLER GELIYOR AMA ÖLÇÜ OLARAK VERMEK COK ZOR KULANACAGINIZ MOTOR VE MALZEMELERE GORE HER SEY DEĞİŞİR RESİMDE BANA BÖRE EN UYGUNUNU KOYDUM VE HOSUMADA GİDİYOR YANİ

HERKESE KOLAY GELSİN
     go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_korku_08 -- 24 Mayıs 2015; 23:09:48 >

• Beyler tekrardan meraba sabahtan beri arastiriyorum 2 kisilik buggy sase olculeri proje bulamadim forumda allah rizasi icin bir arkadas yardim etsin 2 kisilik buggy sase olculeri gondersin

• deni 123 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşim yok oyle bir şey çunkü ondan bulamadın önce malzemeleri topla direksiyon motor çanzıman tekerlekler arka mil derken bunları topla ona gore şase ye başlarsın şekli şemayı ınternette gez belirle benzerini yap

• Tamam dediginizi yapiyorum tesekkurler ileride takildigim seyler olursa danisirm yardim ederseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: deni 123

Tamam dediginizi yapiyorum tesekkurler ileride takildigim seyler olursa danisirm yardim ederseniz sevinirim

Kimsin necisin naparsın nerden nereye gidersin damdan düşer gibi ölçü
    istemişsin olmadı direk yapıp sana verelim bir buggy daha kolay olur senin için uyarmı ne dersin
  • Arkadasim burda insan gibi olcu istedik insan gibi cevap ver yani hobi olarak bu isle ugrasmak istiyorum o yuzden biraz merakliyim parcalar elimde mevcut sadece sase icin olxu istemistim onunda cevabini aldim

• MErhaba arkadaşlar ben 2. resimdeki gibi scooter tekerleriyle bu go kart yapıyorum ama bu arkadaş bir difransiyel yapmış galiba bunun çalışma mantığı nasıl oluyor bilen varmı ?
     go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım

• 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.