Şimdi Ara

Crystal Dynamics'in, Criterion'un Yeni Oyunu ve Mirror's Edge 2, E3'te Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Oyun dünyası için önemli bir televizyon kanalı olan Spike TV, önümüzdeki E3 döneminde de bazı canlı yayın etkinlikleri düzenleyecek. GameTrailers üzerinden yayınlanan bir listeyle birlikte, Spike TV'deki canlı yayınların planlaması paylaşıldı. Bu listede bazı noktalar göze çarptı.

Listeye baktığımızda Tomb Raider serisinin yapımcısı Crystal Dynamics'in yeni oyununun E3'te tanıtılacağını görüyoruz. EA cephesinde ise Burnout serisinin yapımcısı Criterion Games'in henüz duyurulmamış projesi göze çarpıyor. Bunların haricinde duyurulduğu günden bu yana neredeyse hiç açıklama duymadığımız Mirror's Edge 2 adına yeni gelişmelerin de E3'te paylaşılacağı belirtilmiş. 

Planlamanın tamamına http://buradan bakabilirsiniz.

• yeni burnout.
  • Bu oyunun ilki çok güzeldi. Bunca beklemeye ilki gibi kısa bir oyun olursa değer mi?şüpheli.
  • BF3 bedava , müthiş indirimler , çok satmamış mirrow edge'nin ikincisini çıkarmak.
    BF gibi bir seriyi zaten çok sattığı için her sene çıkaracaklar.Ama zahmet edip keseyi açtılar ve stüdyoyu bir senede oyun yapmaya zorlamayıp başka stüdyoya yaptırdılar.
    EA™ imana geliyor!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Tomb Raider oyunu Tomb Raider 2 adıyla sunulursa iyice içine ederle herhalde...
  • me2 nın tam sırası agzımızı acık bırakacak bır oyun daha yapıyorlardır umarım
  • umarım criterion black tarzında bir fps yapıyordur.
  • Bu yıl NFS çıkmayacağı için Criterion'un oyunu büyük ihtimalle next-gen Burnout olacaktır.Umarım onlar Burnout'u tekrar canlandırır diğer tarafta NFS'nin özüne döner Criterion'un NFS'ye bulaşması baştan hataydı adamlar Burnout etkisinden kurtulamamış NFS yaptılar.
  • mirror's edge'i bir ben sevmedim galiba gerçi pc kasıyordu o zamanlar ondan silmiştim ya neyse bari ikincisini kasmasın da onu oynayayım
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    İnşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.